Jump to content
NabAwe

Przedsionek- nowy czy używany?

Recommended Posts

NabAwe

Witam

Od 1,5 roku przymierzamy sie do zakupu przedsionka- bezskutecznie, raz byliśmy już bez- i wiemy że drugi raz musimy już go mieć.

Ale Nie wiem jak to jest z używkami, kupić od kogoś z okolicy z oględzinami (od roku nie trafił nam sie rozmiar w okolicy w dobrej cenie), z wysyłką strach- bo nie wiadomo co przyślą, a nowe? No właśnie czy może lepiej dołożyc i kupić nowy np z Holandii??

Dodam, że jesteśmy z mężem zieloni a nie chcemy wtopić kasy...

maarec

zależy jak bardzo jesteście przywiązani do przyczepy. Jeżeli chcecie pojeździć jeszcze 10 lat to warto nowy. A jak przyjdzie za 2 lata zmiana przyczepy na inną to szkoda teraz wydać kilka tyś.

ja osobiście kupiłbym uniwersalny z Juli - taki szybko rozkładalny, dobrać do długości przyczepy największy jaki wejdzie - będzie nowy i stosunkowo tani.

a kupując na 2-3-5 lat kupiłbym od Pani Beaty tak jak zrobiłem to do mojej angielki w 2012 roku... od tej pory 2 krotnie zmieniałem przyczepę... a teraz używam markizy z bocznymi ścianami.

tatadyrektor

Też doradzam zakup używanego przedsionka, tylko nie jakiegoś lumpa po taniości, tylko porządny, z gumowanym dachem. Pani Beata ma dobry towar, ja osobiście z mojej Doremy zakupionej od niej jestem bardzo zadowolony.

Jaką macie przyczepę i skąd jesteście? Będzie łatwiej coś doradzić.

NabAwe

Witaj,

Ja bym szedł w używkę,znana na forum i polecana  Pani Beata, na pewno pomoże w tej kwestii.

Link:

http://forum.karawaning.pl/topic/21183-pro%C5%9Bba-o-wpis/?hl=%2Bpani+%2Bbeata

Jestem nowa, więc nie doczytałam jeszcze o Pani Beacie, chętnie  się zorientuję :) Wielkie dzięki.

zależy jak bardzo jesteście przywiązani do przyczepy. Jeżeli chcecie pojeździć jeszcze 10 lat to warto nowy. A jak przyjdzie za 2 lata zmiana przyczepy na inną to szkoda teraz wydać kilka tyś.

ja osobiście kupiłbym uniwersalny z Juli - taki szybko rozkładalny, dobrać do długości przyczepy największy jaki wejdzie - będzie nowy i stosunkowo tani.

a kupując na 2-3-5 lat kupiłbym od Pani Beaty tak jak zrobiłem to do mojej angielki w 2012 roku... od tej pory 2 krotnie zmieniałem przyczepę... a teraz używam markizy z bocznymi ścianami.

No przyczepa jest stara, ale chcemy nią jeździć póki dzieci będą jeździć z nami :) potem kupimy sobie małą :D ale to pewnie za 10-12 lat :)

Też doradzam zakup używanego przedsionka, tylko nie jakiegoś lumpa po taniości, tylko porządny, z gumowanym dachem. Pani Beata ma dobry towar, ja osobiście z mojej Doremy zakupionej od niej jestem bardzo zadowolony.

Jaką macie przyczepę i skąd jesteście? Będzie łatwiej coś doradzić.

jesteśmy ze Swarzędza,

mamy HOBBY 460 PRESTIGE '92 (CHYBA)

marf100

W Swarzędzu k/Poznania jest firma sprzedająca m.in. przedsionki.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

danielpoz

W Swarzędzu k/Poznania jest firma sprzedająca m.in. przedsionki.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Z tym, że raczej średnio polecana...

Jestem nowa, więc nie doczytałam jeszcze o Pani Beacie, chętnie  się zorientuję :) Wielkie dzięki.

No przyczepa jest stara, ale chcemy nią jeździć póki dzieci będą jeździć z nami :) potem kupimy sobie małą :D ale to pewnie za 10-12 lat :)

jesteśmy ze Swarzędza,

mamy HOBBY 460 PRESTIGE '92 (CHYBA)

Jeśli macie zamiar jeździć 10 lat to może jednak warto przemyśleć nowy. Jedyny mankament nowego to cena :oslabiony:  bo reszta to same plusy.

My też ze Swarzędza :]

Lucek26

Na Waszym miejscu kupiłbym używany przedsionek w dobrym stanie . Adres znacie. jw.. :ok:

:przyczepa: Do Hobby Prestige z 1992 roku długość przedsionka to 875 cm. Isabella także 875cm.

kornak

Szczera rozmowa z p.Beatą i macie prawie nowkę bo od Smolicza to roznie bywa

NabAwe

Z tym, że raczej średnio polecana...

Jeśli macie zamiar jeździć 10 lat to może jednak warto przemyśleć nowy. Jedyny mankament nowego to cena :oslabiony:  bo reszta to same plusy.

My też ze Swarzędza :]

Zauważyłam :)

My dokładnie spod Swaja :)

DZIĘKUJĘ za podpowiedzi, zadzownię do p. BEATY :D

Misio

No i później pochwal się zakupami :)

NabAwe

Wczoraj przyjechał :D

Ciężkie dziadostwo.... musiałam sama to mojego kompaktowego autka włożyć. :yay:

Dziś małż zawiezie cepkę do Paczkowa do serwisu- tam nam zrobią jakieś haczyki (?) bo podobno trzeba :]

strus251

trzeba albo nie trzeba :).

Zależy jak wygląda przedsionek, można kupić uchwyty w :kedrę" i nie zawsze trzeba dziurawić poszycie aby zamontować oczka do przedsionka.

Nie mniej nie jest to nic złego jak jest zrobione dobrze i dobrze uszczelnione. 

sebka34

Podepne sie do tematu. Jakiś czas temu kupiłem przedsionek ok pana z Swarzędza oczywiście używany. Pan dał mi takie trzy elementy i prosił bym nie zgubił bo są bardzo ważne. Jecz gdy rozstawiałem przedsionek nie znalazłem zastosowania dla tych elementów . Tu moje pytanie do czego one są?

post-24028-0-47500200-1489213347_thumb.jpg