Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

liczyłam raczej na to że ktoś nas przez dwa dni będzie karmił a nie że ja kogoś :bevil: :bevil: :bevil:

Widać liczenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną  :ee:

Tym bardziej że Belmondo się już nie odchudza  :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień przygotowywałem przyczepę do wyciągnięcia spod namiotu :oslabiony: . Darek kajak spakowany   :yay:  :yay: . Teraz tylko załatwić w pracy wolny weekend, a jest to najtrudniejsza przeszkoda, którą mam do pokonania :hmm:  :hmm:  :hmm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,  przypominam aktualne listy, dlatego że niektóre będą zamykane na tydzień przed spotkaniem

natomiast są takie które będą cały czas, jak kurczaki, rybki, czy zawody sportowe.

 

 

Naklejka zlotowa, oczywiście obowiązkowa  :P   :P   :P

Będą dwa rozmiary mała 10x5 cm i duża 20x15 cm

 

Lista chętnych na wycieczkę do Zamku Lipowiec:

http://zamek-lipowie....pl/glowna.html

 

 

:winner:      :winner:      :winner:      I TURNIEJ O PUCHAR CEZARA   :winner:   :winner:   :winner:      

 

 

 

Lista na pyszny chlebek od Tombra :  :slina:   :slina:   :slina:

 

 

 

Lista na pyszne wędliny do pysznego chlebka  :slina:   :slina:   :slina:  

Kiełbasa swojska 24 zł/kg Kiełbasa grillowa  16zł/kg

 

 

 

:pub:    :pub:     Konkurs nalewek :pub:   :pub:   :pub:

 

 

Lista przyjeżdżających we czwartek

 

 

Lista na przegląd gazowy - koszt  30 zł :

 

 

 Ozonowanie przyczepy, minimum musi być 10 przyczep

 

 

Lista chętnych na kurczaki i rybki cena   15zł/ 1kg kurczak   5zł/100g pstrąg

 

 

I dla przypomnienia troszkę organizacji

 

1. Może być piwko lane koszt 5zł myślę że nie zbankrutujemy

2. Może być jadło z "ciufci" kurczaki i rybki proszę zgłaszać chętnych i w jaki dzień

3. Prądu nie braknie, nie mniej jednak proszę o rozsądne użytkowanie szczególnie te załogi

    które mają ogrzewanie gazowe, tym bardziej że na miejscu można butlę wymienić

4. Proszę zabrać jak najdłuższe przedłużacze aby w razie czego było się jak podłączyć

    teren jest duży i nie wiadomo gdzie kto będzie miał miejsce.

5. Ustawiamy się tak aby myśleć o innych załogach, ja wiem że znajomy chce stać koło

    znajomego, ale to są dwa dni i na pewno się wszyscy znajdziemy.

6. I najważniejsze, bardzo proszę aby wszyscy przybywający od razu uregulowali opłatę za swój pobyt.

    Przy wjeździe będzie stała obsługa która będzie posiadała listę uczestników bardzo proszę podawać

    swój nick jakim jesteśmy zapisani na liście chętnych, pozwoli nam to zapanować nad porządkiem.

   Proszę nie odbierać tego jak to że ktoś mógłby nie zapłacić czy coś takiego, to ja zasugerowałam

   to właścicielom  pola kempingowego tak jak to widziałem na zlocie ogólnopolskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sobotę od rana przyjadą 2 samochody z center Campu ,którymi na miejsce spotkania przyjadą p.Darek i  p.Marek.Jedno auto zostanie na miejscu z częściami ,a drugie będzie towar dowoziło w miarę potrzeby-ustalenia po  moim telefonie z kierownikiem p.Grzegorzem są ostateczne  :] :] :]

 

Co to znaczy "od rana" i w jakich godzinach są przeglądy gazu ?  :hmm:  Jest wycieczka na zamek i pytanie czy wyrobimy się przed czy po wycieczce ?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.