Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak przyjmuje zapisy na TURNIEJ, jaki pytacie :hmm:   ano taki na jaki będziemy mieli ochotę i możliwości

Piłka siatkowa jest na pierwszym miejscu, jeżeli pogoda nie pozwoli ( co nie wchodzi w grę :nono: ) może być

tenis stołowy, lub inny turniej jaki sobie tylko wymyślimy  :yay:   :yay:   :yay:

Turniej będzie miał oczywiście nazwę  

 

    :winner:      :winner:      :winner:      I TURNIEJ O PUCHAR CEZARA   :winner:   :winner:   :winner:       

 

Oczywiście zapewniam puchar pamiątkowy dla trzech pierwszych drużyn :D   :D   :D

No i mogę już teraz przyjmować zapisy chętnych, chociaż i już na samym spotkaniu można się zapisać.

Termin ustalimy na 1.04.2017 jako drugi dzień naszego wiosennego spotkania, jeżeli macie jakieś propozycję, bardzo

proszę pisać, mamy jeszcze czas i możemy coś ustalić :hej:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A więc tak przyjmuje zapisy na TURNIEJ, jaki pytacie :hmm:   ano taki na jaki będziemy mieli ochotę i możliwości

Piłka siatkowa jest na pierwszym miejscu, jeżeli pogoda nie pozwoli ( co nie wchodzi w grę :nono: ) może być

tenis stołowy, lub inny turniej jaki sobie tylko wymyślimy  :yay:   :yay:   :yay:

Turniej będzie miał oczywiście nazwę  

 

    :winner:      :winner:      :winner:      I TURNIEJ O PUCHAR CEZARA   :winner:   :winner:   :winner:       

 

Oczywiście zapewniam puchar pamiątkowy dla trzech pierwszych drużyn :D   :D   :D

No i mogę już teraz przyjmować zapisy chętnych, chociaż i już na samym spotkaniu można się zapisać.

Termin ustalimy na 1.04.2017 jako drugi dzień naszego wiosennego spotkania, jeżeli macie jakieś propozycję, bardzo

proszę pisać, mamy jeszcze czas i możemy coś ustalić :hej:

coś mi tu ta data 01.04

nie daje spokoju

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi tu ta data 01.04

nie daje spokoju

;)

Cezar nie żartuje :yes:

Dzwonił dzisiaj do mnie,coś podpowiedziałem i już nawet widziałem na zdjęciu  trzy puchary ,które są do wygrania    :yay:  :yay:  :yay:

Nie bać się ,możną się zapisywać :)

 

Chętni do gry :

 

1. belmondo  

2.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar nie żartuje :yes:

Dzwonił dzisiaj do mnie,coś podpowiedziałem i już nawet widziałem na zdjęciu  trzy puchary ,które są do wygrania    :yay:  :yay:  :yay:

Nie bać się ,możną się zapisywać :)

 

Chętni do gry :

 

1. belmondo  

2. 11thebest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Tak czytam i czytam jakie fajne plany na wypełnienie czasu podczas spotkania, a nasza załoga chyba odpada. Nagle pojawiła się możliwość sprzedania naszego holownika. 

Teraz szukam i szukam i zderzam się z szarą rzeczywistością podczas oględzin nastoletnich aut. Mam nadzieję, że do czasu spotkania uda mi się coś znaleźć ale wtedy najprawdopodobniej i tak nie będzie kasy na wyjazd.  :oslabiony:

Tak więc Nasza obecność stoi pod dużym znakiem zapytania.

Pozdrawiam Wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko uzupełnię jak będę w domu,  a rezygnować proszę nie za wcześnie 

wszystko się może zdarzyć  :]

Tak tak. Nie rezygnuję. Jeszcze na to za wcześnie. Jestem po prostu przerażony ilością szmelcu wciskaną klientom.

Jak w gąszczu ofert znaleźć "tą" jedyną.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.