Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki piękne wszystkim za obecność!!! Sorki tym, z którymi się spotkać nie udało. Grażynko, poważnie byliśmy z rana u Was, ale nie zastaliśmy... Musimy tą kawkę przy innej okazji nadrobić! W ogóle, przy tak dużej ilości osób ciężko było się z każdym zobaczyć i pogadać. Aż żal, jak wiele osób nie udało się nawet poznać :(

Ale cóż, wyjazd był rewelacyjny, ludzie wspaniali, pogoda dopisała, zdjęć parę powstało... Te ostatnie będę dawkował sukcesywnie. Na już podrzucę coś, co może trochę pokaże atmosferę... Nie widać tak naprawdę ile nas było...

 

Tomku, za organizację szczególne podziękowania, ale dla wszystkich za to, że byliście, że bawiliśmy się razem, że mogliśmy się spotkać, że... Nie sposób wymienić za co dziękować. Było rewelacyjnie.

post-1975-0-73567700-1491162616_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani.... mam poważne zaległości w czytaniu tego wątku...

Ale niniejszym chciałam podziękować za ten wspaniały i wspaniale zorganizowany zlot.

Chociaż ja się trzymam jakoś tak z boku (bo tak mam) i... chyba lepiej się czuję w bardziej kameralnych spotkaniach (no bo tak mam)

Ale piękne jest to, że udało się zebrać w jednym miejscu tak obszerne południe Polski.

Pełen szacun i podziw  dla organizatora - AVE CEZAR!  :miga:  :miga:  :miga:

Było wspaniale. Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników.

 

Gonia, żona Kajetana  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domku.

Bardzo dziękujemy Organizatorowi, pomocnikom i wszystkim uczestnikom...

 

Beatko - fajnie że udało się dotrzeć do domu :)

Basiu - powtórzę to co było mówione - trzeba chyba jak najszybciej pomyśleć w jaki sposób możesz z nami nadal "żyć życiem karawaningowym"... niesamowicie wiele ciepła wnosisz w nasze grono, a już moim skromnym zdaniem chyba też samej Tobie tego brakuje - ja zawsze mówię że karawaning jest jak choroba, łatwo się zarazić i bardzo trudno się wyleczyć...

 

Zdjęcia...postaram się wkleić jakoś jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda, humory i cała reszta na medal.

Organizator na takie dobre 4  z plusem bo jeszcze z 50 przyczep by się zmieściło  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

BYŁO SUPER !!!!!!!!

Teraz ze dwa dni odpoczynku i ............ Tomek szykuj następne spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jutra nie ma ale fotki są :D

Niektóre bardzo podobne ale cóż...

http://quino.wis.pk.edu.pl/~misio/Osiolek/forum/Dzieckowice%202017.04/2017.04.zip

Ściągnąć plik około 100mb na komputer , rozpakować paczkę i oglądnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.