Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I ja po ciężkich bólach 20sto godzinnych melduję się na camp Dole.Wyjazd rozpoczął się o 21 i zakończył prawie o 20 następnego dnia ponad 1.5 godz zmarnowane na autostradzie Wrocław Gliwice Później mega korki w Czechach Słowenii i Chorwacji

Polacy chyba oszaleli na punkcie Chorwacji co drugie auto na przemian z Polski i Czech.Już nie wspomnę o rozrytej słowenii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 690
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja po ciężkich bólach 20sto godzinnych melduję się na camp Dole.Wyjazd rozpoczął się o 21 i zakończył prawie o 20 następnego dnia ponad 1.5 godz zmarnowane na autostradzie Wrocław Gliwice Później mega korki w Czechach Słowenii i Chorwacji

Polacy chyba oszaleli na punkcie Chorwacji co drugie auto na przemian z Polski i Czech.Już nie wspomnę o rozrytej słowenii.

Do przeżycia te 20h :) ja jeszcze dzień do urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja po ciężkich bólach 20sto godzinnych melduję się na camp Dole.Wyjazd rozpoczął się o 21 i zakończył prawie o 20 następnego dnia ponad 1.5 godz zmarnowane na autostradzie Wrocław Gliwice Później mega korki w Czechach Słowenii i Chorwacji

Polacy chyba oszaleli na punkcie Chorwacji co drugie auto na przemian z Polski i Czech.Już nie wspomnę o rozrytej słowenii.

Możesz napisać coś więcej o tych korkach w Czechach i Słowenii, gdzie, o której godzinie, jak długo, czym spowodowane.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać coś więcej o tych korkach w Czechach i Słowenii, gdzie, o której godzinie, jak długo, czym spowodowane.....?

W Slowenii sa zwezenia z uwagi na budowe drogi. Nie wiem ile kilometrow ale na pewno wydluza to calkowity czas podrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zwężenia to na trasie Spielfield - Macelj czy Spielfield - Maribor- Ljubliana ?

Taką stronę z informacją drogową znalazłem

https://www.promet.si/portal/en/1traffic-conditions.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusiak i dj85 ponieważ jesteście na kemp. Dole, warto skorzystać z rabatu 10%

Wystarczy się zarejestrować .

Podczas rejestracji nie włączajcie tłumaczenia strony bo wtedy coś nie idzie rejestracja. dostaje się potwierdzenie na maila i z tym do recepcji. Przy okazji potwierdzicie czy faktycznie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prusiak i dj85 ponieważ jesteście na kemp. Dole, warto skorzystać z rabatu 10%

Wystarczy się zarejestrować .

Podczas rejestracji nie włączajcie tłumaczenia strony bo wtedy coś nie idzie rejestracja. dostaje się potwierdzenie na maila i z tym do recepcji. Przy okazji potwierdzicie czy faktycznie działa :)

Tak Gusia działa wczoraj przy meldunku pokazałem im skan w tel.mojej karty trochę mruczał że powinien mieć wydrukowane ale w końcu uznał 10%zniżek

Możesz napisać coś więcej o tych korkach w Czechach i Słowenii, gdzie, o której godzinie, jak długo, czym spowodowane.....?

Czechy przy samej granicy korki ponieważ widać wzmożony ruch Polaków i Czechów na południe wszystkie parkingi stację po drodze pełne nie widziałem jeszcze tylu ludzi (godziny wczesno poranne). W Słowenii drogi objazdowe które wskazuje Google maps były pozamykane jechałem przez jakieś drogi bardzo wąskie i strome.Miałem obawy że w ogóle podjadę.

Do przeżycia te 20h :) ja jeszcze dzień do urlopu.

Tą trasę powinienem zrobić w 16 godzin mam 1400km z czego 1300km to same autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak Gusia działa wczoraj przy meldunku pokazałem im skan w tel.mojej karty trochę mruczał że powinien mieć wydrukowane ale w końcu uznał 10%zniżek

Ok.

 

W Słowenii drogi objazdowe które wskazuje Google maps były pozamykane jechałem przez jakieś drogi bardzo wąskie i strome.Miałem obawy że w ogóle podjadę.

Objazd Mureck, Lenart, Ptuj jest normalnie przejezdny ... o jakich zamkniętych drogach piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem bez objazdu tak jak prowadziła Google maps. Po zjechaniu z autostrady na Zagrzeb wszystkie ronda były zamknięte i objazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powoli zrozumiecie czemu lubię jazdę z pominięciem Czech, Austrii i Słowenii ;) ale nie namawiam, bo sam utknę w korkach...

 

Sam czystej jazdy miałem 15 godzin (8 i 7h) z postojem na campie na noc. Odcinek ok 1160km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju ostrzegałem o fatalnych warunkach jazdy i braku możliwości postoju na autostradach czeskich,słowackich i węgierskich.

Jechałem zestawem przez Węgry, Słowację i Chorwację w ostatnich dniach mają a powrót ok 20 czerwca. Zero kłopotów, ruch duży, miejsc dużo w każdym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dominacje Polakow w Biogradzie. Nawet do kelnera po niemiecku

wczoraj rzeklem: Ucz sie polskiego, a dostaniesz podwyzke :)

Mina helmutow bezcenna :)

.

Na kempingach nadal sporo miejsca a do tego tuz obok buduje sie kolejny

ten akurat na kilka sosen.

Prywatne kempingi to raczej dzialki oliwkowe niz sosny, ten na ktorym

jestem to same oliwki ale cienia bardzo duzo, nie rozwijam pelnej markizy

a za to mam swoje podworko i widok ma mala wode :)

I dobrze nam tu wiec zakorzenilismy.

29eu/doba. Cennik wisi od 2015 i nadal jest bez zmian.

post-2083-0-76654000-1499026128_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.