Skocz do zawartości

Kupno Przyczepy


Dawid&Klaudia Mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też go znam jednak u niego dopiero od marca można kupić. Teraz ma zawieszoną działalność. Wiem bo od niego mam poprzednią budkę

Sprzedawca ma zajefajnie złe opinie a sprzęty pożal się boże. Podobała mi się lmc u niego jednak jej stan był 10 razy gorszy od mojego burstnerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go znam jednak u niego dopiero od marca można kupić. Teraz ma zawieszoną działalność. Wiem bo od niego mam poprzednią budkę

 

to u niego nie problem zostawiasz zaliczkę i odbierasz w marcu

mój znajomy tak robił i było wszystko ok,plus tego był taki że przywiózł w miedzy czasie fajniejszą w tych samych pieniądzach i wzioł se bez problemu inną

w grudniu styczniu lutym to mało osób jednak jezdzi

jak przyczepa jest warta czegoś to czemu nie poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego że po zakupie okazało się czego brakuje a co trzeba zrobić. Przy zaliczkowaniu umowa miedzy nami na naprawę kilku rzeczy była inna a przy odbiorze rozczarowanie. Nie chciał nawet 100 zł zjechać z ceny. Dzięki temu przynajmniej jednym plusem jest że wiedziałem co i jak miałem zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby dlatego że po zakupie okazało się czego brakuje a co trzeba zrobić. Przy zaliczkowaniu umowa miedzy nami na naprawę kilku rzeczy była inna a przy odbiorze rozczarowanie. Nie chciał nawet 100 zł zjechać z ceny. Dzięki temu przynajmniej jednym plusem jest że wiedziałem co i jak miałem zrobione

i tu mamy zupełnie sprzeczne opinie ,złego słowa na niego nie powiem

widać w twoim przypadku miał gorszy dzień ehhehe

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic tak długo nie szukałem żeby zakupić....chodzi o cepkę ....naprawdę ciężko......Mam na oku dwie-trzy ale zawsze jest to cos co nie pasuje. Wiem, ze zycie to sztuka kompromisów ale....

Juz nie wiemy czy brac od forumowiczów, sprawdzonych komisów czy lepiej poczekac do lutego/marca i ryzyk-fizyk zakupić podczas boomu sezonowego na wystawianie cepek....ehhh. Kasa jest - moze dla niektórych niewielka ale dla nas spora tylko brak przyczepki......  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My szukaliśmy 4 lata swojej pierwszej budki. Po dłuższym czasie rezygnowaliśmy i temat powracał na jesień. W końcu stwierdziłem że ideału nie znajdę i wezmę coś przy czym najmniej trzeba zrobić i takie rzeczy które sam ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 6 tyś czy 10 tyś zł na przyczepkę trzeba iść na jakiś kompromis, albo szukać ideału w nieskończoność, to jak z autami wszyscy  co kupują  używane

chcą aby były jak nowe :look:   :look:   :look: Jeżeli chcesz tanią i dobrą przyczepkę musisz kupić dwie, jedną tanią a druga dobrą . 

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby coś z Olsztyna to jestem w stanie pomóc... po świętach ....... zresztą na liście jestem wpisany http://forum.karawaning.pl/topic/13244-forumowicze-pomagaj%C4%85-ogl%C4%85da%C4%87-przyczepy/?hl=forumowicze i zachęcam do wpisywania się :skromny:

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.