Jump to content
Tomii

Regulamin kącika Blogi/Vlogi

Recommended Posts

Tomii

1. Każda osoba korzystająca z kącika Blogi/Vlogi ma obowiązek zapoznania się z poniższym regulaminem.

2. Kącik nie służy do prowadzenia dyskusji, ma wyłącznie cel reklamowo-informacyjny. 

3. Administratorzy i Moderatorzy forum Karawaning.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wystawione linki oraz zawartość linkowanych stron - dlatego każdy korzystający z odnośników proszony jest o zachowanie ostrożności.

4. Kącik stworzony jest dla blogerów/vlogerów, którzy chcą zaprosić forumowiczów do czytania swojej relacji na blogu lub oglądania swoich filmów, nie mają jednak czasu ani możliwości aby relację publikować na forum. Blogerzy, którzy chcą podzielić się relacją za pośrednictwem forum i mieć możliwość uczestniczenia w dyskusji dotyczącej tej relacji, jak również aktywniej promować swój blog/vlog, zapraszamy do zamieszczania relacji w odpowiednich kącikach działu "Podróże".

5. Zaproszenia mogą być umieszczane przez użytkowników, którzy mają minimum 50 postów lub są zarejestrowani na forum więcej niż pół roku.

6. Każde zaproszenie przed publikacją jest zatwierdzane przez zespół moderacyjny. Czas publikacji linku może wynosić do 48 godzin.

7. Zaproszenie musi być odpowiednio zatytułowane:

  • Linkujemy konkretną relację na blogu lub film, a nie sam blog czy vlog całościowo.
  • W temacie zaproszenia musi znaleźć się kraj/karej lub region którego dotyczy dane relacja.
  • W treści  zaproszenia musi znaleźć się link.  Link należy wstawić tak aby był "linkiem aktywnym" .
  • W treści poza linkiem możne znaleźć się do 120 znaków.
8. Zmiany linku dokonuje autor poprzez przycisk "Raportuj".
9. Zespół moderacyjny nie upublicznia zaproszenia jeśli temat zostanie napisany/zatytułowany niezgodnie z regulaminem. Moderator czy Administrator nie ma obowiązku informowania użytkownika iż jego zaproszenie nie będzie zaakceptowane z powodu niezgodności z regulaminem.
10. Zespół moderacyjny ma prawo odmówić upublicznienia zaproszenia jeśli uzna, że linkowana zawartość nie jest w zgodzie z tematyką forum lub mu szkodzi.
11. Kącik zakładamy na okres próbny 1 roku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...