Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedna ekipa zmierza juz nad morze, druga rusza po sniadaniu... 4 ekipy ruszaja po pracy, a od piatku to juz bedzie tlok w strone morza i bedzie zakorkowane takze w sobote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już dziś? jadą?

Jakbym nie musiał jechać na wywiadówkę do gimnazjum to kto wie czy też byśmy jutro nie ruszyli ,ale za jasnego lepiej.

 

 

Jedni już jadą a my jeszcze nie zaczeliśmy się szykować,haha

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie plan gdzie będziecie na początek i dalej w jakie dni w jakich miastach ?

 

Trzymamy się planu z pierwszego postu - ewentualne zmiany będą wpisywane na forum a uczestnicy powiadamiani SMS lub przez PW ...

 

Będzie ewentualnie zmiana miejscówki w Darłowie/Darłowku - staniemy  na placu po "wakacyjnych quadach" vis a vis AquaParku... ale to jeszcze potwierdzę....

 

Bartek, brać jakieś krzesełka? Nie chcę mi się ich niepotrzebnie tarabanić.  Wziąć baniak z paliwem do agregatów,  czy będziemy robić jakąś zrzutkę przy dotankowaniach?

 

Jak możesz to weź - stacje czynne beda tylko w Darłowie i Jarosławcu - lub przy krajówkach - tankować będziemy przy okazji, ja zabieram 10L Pb95 bez oleju... a co do krzesełek - trzymamy się zasady - każdy ma swój "taboret"...

 

Kiedy już dziś? jadą?

Jedni już jadą a my jeszcze nie zaczeliśmy się szykować,haha

 

Ano już jadą - fajnie mają - my już po spakowaniu i załadowaniu do auta i przyczepy, jutro po pracy przyjeżdżamy do domu po 16:00, obiadek, kąpiel i kawka z ciastem na looozaku i ruszamy przed 18:00...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze rok... Pewnie, że mi "gula hula" - Wy się jedziecie wczasować a ja muszę w pracy po 12 godzin. Nadrobię latem . Szerokiej drogi wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jeszcze rok... Pewnie, że mi "gula hula" - Wy się jedziecie wczasować a ja muszę w pracy po 12 godzin. Nadrobię latem . Szerokiej drogi wszystkim.

 

szukaj spokojnie przyczepki - na wiosne będziemy robić spontany weekendowe u nas na Jedlinie, Grzędach, Krasnoludkach albo na Bukówce...

Przemek a moze wpadniecie ?

Nawet C3 - nocleg dam :hmm:  :hmm:  :hmm:  

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.