Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zrobiłem próbę generalną przed wyjazdem .... i okazało się ze pompka nie ma ciśnienia i co gorsze nie działa zawór zwrotny ... jutro szybki wyjazd do Wrocławia do Keny... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spoko. Opanowalem sytuacje. Zamiast kupowac nowa pompke za 160zl, kupilem zwykla w Casto za 39 i zawor zwrotny paliwa z audi za 13 :-) dziala jak malina...

 

I to wszystko na miejscu w 30 minut

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty mówiłeś że nie problem zabrać dzieci ze szkoły :D

My będziemy się szykować na ferie kamperem w 2018...o ile uda mi się wykonać w tym sezonie minimum plan z poprzedniego (i nie będę się zajmował sprawami które w ogóle nie miały być...)

A Wy będziecie mieli ferie w 2 połowie stycznia - też kiepskawy okres na wyjazd (zbyt krótki dzień...dużo lepszy jest na drugą połowę lutego, nawet widać było to w tym roku - będziecie mieli extra pogodę a wcześniejsze terminy były takie sobie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit

np byłem w tym roku na sylwestra and morzem (dzień się kończył zanim człowiek wstał :D), w tamtym roku mieliśmy ferie w drugiej połowie stycznia, w tym roku na feriach było widać kolosalną różnicę w "dniu" na początku ferii a na końcu (w tym roku mieliśmy ferie w pierwszej połowie lutego i jak co roku spędziłem je nad morzem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.