Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Nasza "bakista" jest zewnętrzna i do tego od strony przyczepy odstaje ze 2cm i nie przylega do jej ściany. Także chyba kocem termicznym bym musiała przykryć żeby ją ogrzać; )

Jutro mam parę rzeczy w niej do zrobienia, to będę testować ogrzewanie u jego wydajność. Propan juz od miesiąca tam stoi

Na listopadowym spotkaniu w Stęszewie mieliśmy wypożyczoną butlę 11 ze stacji. Z racji tego, ze nie mieściła się do bakisty stała na dyszlu na zewnątrz owinięta tylko pianką poliuretanową. Przy -6*C w nocy nic się nie wydarzyło :)

Temperatury są w prognozach dodatnie więc...Będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chodziło mi o to że w minusowych temperaturach można używać lpg, nie wiem z autopsji jak zamarza reduktor bo w zimę używam propanu. Natomiast w przypadku naszego wyjazdu na ferie gdy skończy mi się butla dwa dni przed końcem to nie będę specjalnie szukał propanu tylko założę lpg jeśli temperatury będą oscylować chociaż w ciągu dnia  na plusie, a tak na razie przewidują prognozy.

 

P.S. Dziś kilka godzin spędziłem w czepce, łazienka złożona, główny kocioł ładnie odpala na moim sterowniku :yay: . Jeszcze zostało mi kilka drobiazgów i...mycie jeśli w końcu nie będzie mrozu :wrrr: . Od wyjazdów świątecznych jest cały czas jakby czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ale masz chęci i parcie do roboty :yes:  Ja od miesiąca montuje nowy akumulator. Są postępy bo z garażu wylądował już w bagażniku.... Może do wyjazdu jeszcze zrobię :]

 

Nie szarp się  :]  :]  :]  :]  W Gąskach sie pomyśli co i jak i sie zrobi albo nie...  :ee:  :ee:  :ee:  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wsadziłem do przyczepy do bakisty 2 kraty piwka ;-) będzie dobrze schłodzone ...


Dzisiaj wsadziłem do przyczepy do bakisty 2 kraty piwka czeskiego ;-) będzie dobrze schłodzone ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szarp się  :]  :]  :]  :]  W Gąskach sie pomyśli co i jak i sie zrobi albo nie...  :ee:  :ee:  :ee:  :ee:

 

Heh...ja to ani aku nie zdążyłem kupić, a zrobić tym bardziej nie zdążę :(

 

 

Nie zamarznie?

 

Zamarznie ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.