Skocz do zawartości

2 edycja - Ferie nad Bałtykiem w wersji karawaningowej , wydanie 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 727
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pisałem wyraźnie aby każdy zabrał drewno do palenia. :blagac:

 

Czy dobrze pamiętam że umawialiśmy się między Gaskami a Sarbinowem?  MKJ gdzie dokładnie jesteście Czy można tam dziś zrobić ognisko? My z Kołobrzegu wyjeżdżamy późnym wieczorem i jeszcze mamy małą sprawę do załatwienia w Bagiczu.

 

My dziś mieliśmy pobudkę o 9 rano i od razu na rowery, pogoda wręcz idealna :)

Na plaży w Sianożętach wydobywają jakąś starą łajbę. Byli nawet ludzie ze stacji telewizyjnych. Ekipa próbowała wyrwać silnik ale ta popierdułką nie dawali rady. 

post-3219-0-59876000-1487267322_thumb.jpg

post-3219-0-32150400-1487267334_thumb.jpg

post-3219-0-87593100-1487267350_thumb.jpg

post-3219-0-04433500-1487267366_thumb.jpg

post-3219-0-91673100-1487267375_thumb.jpg

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoimy przy pętli autobusowej. Miejsca jest sporo. Ale przyznam się bez bicia że drewna na ognisko nie wziąłem.

 

Wysłano z czegoś takiego jak Samsung.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

My niestety pomimo szczerych chęci nie dojedziemy do Was bo mamy nie jasną sytuację z rejestracją przyczepy bo nie wpisali nam ładowności i nie możemy się doprosic poprawionego przegladu :( tablicę juz mamy ale w urzędzie czekają i maruuuudza o ten przegląd od 1,5 tygodnia wisimy z legalizacją przyczepy buuuuu...

 

 

Ale co najważniejsze i co zaiscie było azaliż przeto,że wielką niewiadomą, trafiając na naj naj największą oblewająca w WORDzie marude (szanowny pan egzaminator) mój Zbyszek się mu nie dał i zrobił mu na złość zdobywając tym samym uprawnienia do kierowania przyczep czyli, że zaiscie przeto azaliż zdał E :yay:

 

 

Czekamy na 3 edycje ferii :D

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę drewnienko kominkowe -, Nie wiem tylko czy dojdziemy w niedziele czy dopiero w poniedziałek. Syn wraca z nart w sobote. Początkowy plan był sobota rano, ale raczej będzie wieczorem więc na niedziele chyba zdążymy się ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.