Skocz do zawartości

Porada w zakupie


Boas43

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuję panowie..... szukam dalej, ale ciężko...bardzo ciężko coś wyszukać do kwoty 13tys :-(

Cierpliwości.....mi się udało.....tylko nie oczekuj ideału.....patrz co nie wyklucza przyczepy zupełnie...każda jakieś wady będzie miała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle pełen profesjonalizm , że też chce ci się każdego trupa tak ładnie opisywać 

szacun na dzielni  :skromny:

 

Oj tam, oj tam :skromny:

Sam się udzielasz, to wiesz, jak to jest z odpowiedziami na forum.

Gdy zdarza się chwila czasu i pytanie jest zauważalne, to coś tam skrobnę.

Niemniej, za Twe słowa - dzięki. :thank:

...bardzo ciężko coś wyszukać do kwoty 13tys :-(

 

To niestety prawda, ale mimo tego, czasem zdarza się coś wartego uwagi trafić. Cierpliwość i rozsądek są wskazane.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :skromny:

Sam się udzielasz, to wiesz, jak to jest z odpowiedziami na forum.

Gdy zdarza się chwila czasu i pytanie jest zauważalne, to coś tam skrobnę.

Niemniej, za Twe słowa - dzięki. :thank:

 

żeby powazelinować jeszcze trochę  :thank:  to mi nigdy nie chce się obrabiać zdjęć z komentarzem czy lepić linków , ja ewentualnie po klawiszach poklepię  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tego nie odbieram.

Każda pomoc się liczy, a klepanie po klawiszach, jak to określasz, jeśli merytoryczne, to może mieć nieocenioną wprost wartość dla kogoś potrzebującego pomocy.
Ty coś napiszesz, ktoś inny uzupełni, jeszcze inny coś doda od siebie i tak rozwija się "konkret".
I chyba, o to w tym wszystkim chodzi :ok:

 

PS

Gdybyś odkopał moje posty tego typu sprzed kilku lat - tam to dopiero była analiza. :look:

Teraz brak mi już na taką szczegółowość czasu.

Jest na forum zarejestrowany Kol. Gfizyk - protoplasta tego rodzaju analiz i prześwietleń, a gdy pisał, to nazywało się to "rentgen". Teraz nie odwiedza forum zbyt często, więc czasem zdarza mi się kontynuować "tradycję", którą zapoczątkował. :skromny: 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dla was układ jak najbardziej. Tylko jakby córka przyjechała was odwiedzić i chciała zostać na jedną noc to już z facetem raczej nie zostanie. Wtedy przedsionek widzę jest i nie będzie problemu go tam położyć:] ogólnie do budki nie mogę się doczepić. Przynajmniej na nic nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości.....mi się udało.....tylko nie oczekuj ideału.....patrz co nie wyklucza przyczepy zupełnie...każda jakieś wady będzie miała...

ja szukam przyczepy około miesiąca w kwocie 20-23tyś. Obejżałem już sporo... I tak jak Krystian pisze, bolączki miały naprawdę różne. Nie ma wyjścia, trzeba oglądać kawałek po kawałku aby nie zaliczyć wtopy. Wczoraj byłem blisko, myślałem że już mam, jednak Wilk którego oglądałem na bokach bakisty miał mikro pęknięcia, pzez które są sączyła się woda, a po za tym była idealna. Pamiętaj zawsze oglądaj przyczepę skrupulatnie nie omijając zakamarków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją oglądałem kilka dni i pojechałem z zamiarem zakupu do Białogardu. Do wymiany jedynie podłoga bakisty. Więc jak u Ciebie sączyła się woda w bakiście to uszczelnić i brać. Z takim mankamentem nawet bym się nie przejmował. Podłoga nie wiem jak w wilku ale w moim hobby jest osobno od reszty budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla was układ jak najbardziej. Tylko jakby córka przyjechała was odwiedzić i chciała zostać na jedną noc to już z facetem raczej nie zostanie. Wtedy przedsionek widzę jest i nie będzie problemu go tam położyć:] ogólnie do budki nie mogę się doczepić. Przynajmniej na nic nie widzę

Rzeczywiście o tym nie pomyślałem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją oglądałem kilka dni i pojechałem z zamiarem zakupu do Białogardu. Do wymiany jedynie podłoga bakisty. Więc jak u Ciebie sączyła się woda w bakiście to uszczelnić i brać. Z takim mankamentem nawet bym się nie przejmował. Podłoga nie wiem jak w wilku ale w moim hobby jest osobno od reszty budy

jakoś nie jestem przekonany

post-7469-0-23270400-1482607127_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją oglądałem kilka dni i pojechałem z zamiarem zakupu do Białogardu. Do wymiany jedynie podłoga bakisty. Więc jak u Ciebie sączyła się woda w bakiście to uszczelnić i brać. Z takim mankamentem nawet bym się nie przejmował. Podłoga nie wiem jak w wilku ale w moim hobby jest osobno od reszty budy

A co Ty tam tyle oglądałeś, ja wiem że trzeba wszystko oblukać ale kilka dni :look: :look: :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.