Skocz do zawartości

Jaskółcze gniazdo gusi-s & Toma


gusia-s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super stan !!! Gratulacje.

 

Mam juz propozycje modyfikacji :) Pod łóżkiem, tam gdzie na zdjęciu sa krzesełka, pomyślcie o usunięciu tej sklejki w która idzie wzdłuż przyczepa a dzieli schowek na połowę. Raczej żadnych sił nie przenosi a spowoduje to powiększenie placu i wtedy wejdzie stół z porządnymi krzesłami kempingowymi  :]  Bo luk bagażowy z tyłu,  z lewej chyba jest  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaskółcze.... Szkoda , że. nie gołębie  :) ! 

Ja tam nie żałuję   :]

 

... Mam już propozycje modyfikacji :) Pod łóżkiem, tam gdzie na zdjęciu sa krzesełka, pomyślcie o usunięciu tej sklejki w która idzie wzdłuż przyczepa a dzieli schowek na połowę. Raczej żadnych sił nie przenosi a spowoduje to powiększenie placu i wtedy wejdzie stół z porządnymi krzesłami kempingowymi  :]  Bo luk bagażowy z tyłu,  z lewej chyba jest  :hmm:

Już się nad tym zastanawialiśmy właśnie. Tak luk jest z tyłu po lewej.

 

... docenicie walory niemieckiej jakości. :D

Dotychczas mieliśmy okazję doceniać w holownikach Bayerische Motoren Werke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V

Super stan !!! Gratulacje.

 

Mam juz propozycje modyfikacji :) Pod łóżkiem, tam gdzie na zdjęciu sa krzesełka, pomyślcie o usunięciu tej sklejki w która idzie wzdłuż przyczepa a dzieli schowek na połowę. Raczej żadnych sił nie przenosi a spowoduje to powiększenie placu i wtedy wejdzie stół z porządnymi krzesłami kempingowymi  :]  Bo luk bagażowy z tyłu,  z lewej chyba jest  :hmm:

no , ja tak mam. Fajnie jak stajesz na noc i nie masz zagraconej budki. Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :), tylko czy bunia zdradzi ottena, o to jest pytanie :P

 

Fajna buda, byłem w takiej i układ bardzo fajny. Nie służy dzielnie, teraz będzie dopiero co czytać w relacjach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :), tylko czy bunia zdradzi ottena, o to jest pytanie :P

Przecież Bunia już do nas nie należy :( Teraz jest Czarna Berta ;) Tu jeszcze w zaprzęgu z Ottenem ... nie zdążyli do siebie przywyknąć :D

post-7016-0-98656000-1476791500_thumb.jpg

 

 

Fajna buda, byłem w takiej i układ bardzo fajny. Nie służy dzielnie, teraz będzie dopiero co czytać w relacjach :P

Oj nie wiem nie wiem :) leń mnie bierze ... jeszcze się za tegoroczną nie zabrałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Szkoda że się nie udało zaprezentować w Bieszczadach :(

No szkoda :(

 

Dziękujemy jeszcze raz za gratulacje :) ... W naszym gnieździe brakuje jeszcze czegoś, więc muszę się udać do tego wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W naszym gnieździe brakuje jeszcze czegoś, więc muszę się udać do tego wątku :)

Dolepiam się i ja z piąteczką :)

Oprócz tego czegoś zapewne nie ma jeszcze serca i duszy Waszego domowego gniazda, ale jedna noc i...

Radoch życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolepiam się i ja z piąteczką :)

Oprócz tego czegoś zapewne nie ma jeszcze serca i duszy Waszego domowego gniazda, ale jedna noc i...

Radoch życzę.

Jesteśmy już po... Nocy poślubnej ;) a nawet po dwóch :D To nic że na własnym podwórku ;) Domowa sypialnia w tym czasie odpoczęła od nas i przeszła mały remoncik przy okazji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.