Skocz do zawartości

Siódme moca-rowe Spotkanie Panowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 331
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Maciek, wpis o osobistych wycieczkach powinieneś skierować do osoby te wpisy stosującęj. Nadmienić należy, że nikt nie wie czemu, po  co i dlaczego...

 

Ja dziękuję i więcej się nie odzywam.


I tak jak w awatarze, serdeczna papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bywam tu czesto ale chyba juz wiem dlaczego. :-) Czytajac coniektorych mam wrazenie ze albo przyjezdzaja dla jednej osoby albo rezygnuja ze spotkania w fajnym gronie przez jedna osobe lub (jakies zdanie na forum) Polacy do cholery :-) pogoda sie robi. Wstaje rano "pacze" a tu piekne slonce. Pogodynka w klamliwej wszak telewizji oznajmia ze wcale nie bedzie padac a co najwyzej wodka trzymana w bagazniku nie bedzie ciepla.

Wiec slowami mojego s.p. wujka powiem tak. Przestanta pitolic ino pakujta przyczepy. Sklep jest obok bedzie fajnie :-)

A jak ktos cos do kogos ma - po to idziemy na paintball by sobie to i owo wyjasnic :-)

Edytowane przez Pinesio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, tak już w życiu jest, że w grupie ludzi zawsze znajduje się przynajmniej jeden osobnik majacy takie cechy charakteru, które będą za wszelką cenę próbowały zbużyć istniejący ład.

Poprzez forum -  spotykamy się/rozmawiamy hobbystycznie, nie po to by sie denerwować, lecz po to by w klimatach które lubimy, miło spedzić czas - "kwasy" są w tym miejscu nie potrzebne.

 

Zamykając temat dot. "niepotrzebnych uwag": "W grupie siła !!!!, więc nie bierzmy do siebie nieprzyjemnych uwag prowodyra".

 

Szkoda, że nie możemy tym razem się spotkać - ale życie samo pisze repertuar (jak juz będziemy na emeryturach, nie mając na głowie pracy, szkoły, przedszkola, zajęć dodatkowych ...itp. - będziemy mogli sie skrzyknać w godz. ) - więc przydzie pora, przyjdzie czas, aby się spotkać, porozmawiać, wspólnie pośmiać.

 

Zachodniopomorskie pozdrawia, życzy przyjemnego spotkania w "lekkiej" atmosferze.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no widzę że załogi już w gotowości do startu i do przed startu :yes:  , Ja niestety dotrą dopiero jutro wbrew wcześniejszym deklaracją ( życie) , na prośbę kolegi Irka "Jony3220" dopisuję go do listy uczestników przez co powiększa grono pozytywnie zakręconych na tym spotkaniu.

 

Jednocześnie mogę po raz ostatni uaktualnić zegar, i tak do spotkania pozostało już tylko  :yay:   :hop1:   :ok::jump:   :zlo:   :bevil::brawo:   :banan:   :drive:   :przyczepa:  :

 

23 godziny i 28 minut.

 

Oraz ostatnia aktualizacja listy:

 

Lista chętnych do spotkania w celach statystycznych - uaktualniona :

 

1. tymar
2. Mocarz
3. elias26+
4. irek w
5. Misiek - szukam wspólników do wynajęcia domku
6. California
7. Maciek
8. Muzolfik
9. Bobry+szwagry i przyjaciele

10. reflexes

11. Orzeszko+.....    :thank:

12. stachu1983
13. Ja + agaj
14. Tabienek

15. Radek

16. Krzysztof0009 + kierowca (Paweł)

17. Kogi

18. Jasiek i Kruszon

19. Seba, Krzysztof, Tomek, Robek

20. miedzyniaki

21. Pinesio + Surfer

22. AdamkiTor

23. Płatek

24. Pinki

25. Jacety
26
. Av Katek

27. ulislaw

28. Jony3220

29.

 

Chętni na paintball:

1. tymar
2. Mocarz
3. elias26+
4. California 1000 kulek    :zlo:  :ph34r:

5. Tabienek (chyba)

6. Jasiek i Kruszon

7. Seba, Krzysztof, Tomek, Robek

8. miedzyniaki

9. Muzolfik

10. Pinesio + Surfer

11. AdamkiTor

12. Płatek

13. Pinki

14. mmrado *
15. Jacety
16. Av Katek

17.

 

Lista chętnych na Domek 1:

1 . Misiek - 1 osoba

2.  Radek

3.  Krzysztof0009- 2 osoby

4   Kogi

 

 

Lista chętnych na Domek 2:

1. Muzolfik

2. AdamkiTor+

3. Płatek

4. Miedzyniak

5. Pinki

 

Lista chętnych do przyjazdu we czwartek:

 

1. Pinesio

2.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że zegary nie są kompatybilne lecz zegarynka u mnie chodzi zgodnie z czasem forumowym a nie astronomicznym :]  i nic na to nie mogę poradzić  :hmm: . Lecz jak by nie patrzeć to czas już się pakować i w bloki startowe się ustawiać do wyjazdu :drive:   :przyczepa: .

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz w drodze Jacku! Za pol godz powinienem byc na miejscu. Sucho bez deszczu :-)

 

Witam, no to piknie :'(  , a Ja ciągle jeszcze w domu :pad:, dopiero rano pod warunkiem że uda mi się ogonek wyciągnąć z miejsca postoju ( bardzo nasiąknięta trawka) to pewnie wystartuje około 900 i będę na miejscu jak dojadę :drive:  :przyczepa: , tak że proszę o rezerwację odpowiedniej miejscówki dla mojego skromnego zestawu.

Relacja z rozstawienia zestawu mile widziana tak dla uciechy ducha :lol:

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.