Skocz do zawartości

Przyczepa dla milosnika wedkarstwa


robisum1

Rekomendowane odpowiedzi

W niewiadówce spanie więcej niż 2 dorosłe osoby to już tylko parami;) Ale do wędkarstwa nic lepszego nie znajdziesz! Tam gdzie wjeżdżam ze swoją nie zapuszczają sie osobówki;)

 

da radę zrobić piętrowe dla trzech osób , albo dwóch samców i para 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie N126N - idealna na rybki. Taką budkę z łatwością doposażysz we wszystkie bajery które zwiększą Twoją niezależność. W mniejszych modelach Niewiadówek trudno będzie zmieścić standardowe ogrzewanie - pasuje tylko najmniejszy i rzadki  model Trumy.  Miałem taką budkę i bardzo sobie chwaliłem - z biegiem czasu doposażyłem ją w lodówkę 12/220/gaz, piecyk Truma  (budka jest pod niego przystosowana -  wystarczy wyjąć dolne drzwiczki szafy i obudowa wchodzi jak ta lala), oraz piętrowe łóżko.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki  temat wyboru cepki do zamknięcia
Dziekuje wszystkim za opinie .
 
 Gdyby cos ktos gdzies widzial lub wiedzial ze jest takowa to proszę o info
 
A moze ktos z forum ma takowa na odsprzedanie

-Zaczynam poszukiwania N126N :swieca:


Dokładnie N126N - idealna na rybki. Taką budkę z łatwością doposażysz we wszystkie bajery które zwiększą Twoją niezależność. W mniejszych modelach Niewiadówek trudno będzie zmieścić standardowe ogrzewanie - pasuje tylko najmniejszy i rzadki  model Trumy.  Miałem taką budkę i bardzo sobie chwaliłem - z biegiem czasu doposażyłem ją w lodówkę 12/220/gaz, piecyk Truma  (budka jest pod niego przystosowana -  wystarczy wyjąć dolne drzwiczki szafy i obudowa wchodzi jak ta lala), oraz piętrowe łóżko.

Polecam.

 o takie doposażenie właśnie  mi chodzi

masz moze jakies foty swojej cepki

 

 

Ogrzewanie

Lodowka

Spanko dla 2-3 osób

Zasilanie solarami by sie przydało -nieraz tydzień koczuje nad woda i brakuje wtedy prądu nawet na głupią ładowarkę do telefonu czy podładowanie akumulatorów do silników a mam dwa żelowe do silników 2x 120A wiec jest co lądować

Swiatla LED wew, i na zewnątrz

Przedsionek tez musi być ,

 

Czy warto docieplac taka niewiadowke - tzn czy jest roznica - adekwatna do pracy jaka nalezy wlozyc w docieplenie

Pytam na wyrost by zglebic temat przed ew zakupem - bo albo kupie cos co wymaga remontu albo gotowca

Edytowane przez robisum1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej budki nie ocieplałem, po zakupie wymieniłem zmurszałą oryginalną tapicerkę na najtańszą wykładzinę. Mieszkałem sporo w swojej budce także w sezonie zimowym i nigdy nie miałem problemów z temperaturą, Przy -10 spokojnie osiągałem 25* w środku. Gabaryt N126N jest tak mały że nagrzanie go standardową Trumą to Pikuś.

Jeżeli chcesz ładować aku silnikowe to oczywiście trzeba będzie zamontować solar na dachu, Gdy pilnowałem budowy swego domu to aku z ciężarówki (stary) starczał mi na 2-3 tyg.

Kilka fotek - aż łezka się kręci...

DSCF5826J_ahpsssw.jpg

DSCF5829J_ahpsssa.jpg

DSCF5832J_ahpssap.jpg

DSCF5834J_ahpssan.jpg

DSCF5836J_ahpssqr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh , sie kreci bo pewnie fajowe masz wspomnienia :yes:  .

Oki superowo wiec docieplanie odchodzi ,a jaki model Trumy wart jest zakupu .

 

Czy jest ktos na forum kto ma ogarnięty temat solar  w przyczepce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam  wizytę na zaprzyjaźnionym forum :

http://www.fanklub-niewiadowek.com/forum/index.php

 

Zdecydowanie się dowiesz wszystkiego co można zrobić w niewiadówce. Polecam , ciekawa lektura...

 


 

Czy jest ktos na forum kto ma ogarnięty temat solar  w przyczepce

 

Zacznij od tego wątku:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/17038-solar-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cego/?hl=solar

Edytowane przez Robert1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.