Skocz do zawartości

Przyczepa dla milosnika wedkarstwa


robisum1

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie ponownie .

Zakup przyczepki wraca do mnie jak zawsze gdy robi sie chlodniej a ja mysle juz o późno jesiennych wyprawach za szczupakiem ,sandaczem i mietusem  i zimowych połowach spod lodu

 

Potrzebuje porady jaka przyczepke zakupic dla wedkujacego

Na czym mi zalezy

1- wielkosc nie moze byc za duza bo czesto sa miejsca gdzie ledwo dojeżdżam samym autem a wiadomo im dluzsza tym gorzej sie przedzierac po bezdrożach 

2-czy sa takie co wyżej stoja na kolach

3-ogrzewanie obowiązkowo

4-fundusz do 10tys  naciskiem na ponizej

Najbardziej zalezy mi na poradach osob  ktore maja cepki i sa zarazem wedkarzami - oni wiedza o co kaman chodzi -)

 

Chcialbym tez by cepka byla 3-4 osobowa jesli mozna to pogodzic -tzn wielkosc a raczej jej minimalizacje

 

A moze ma ktos taka na sprzedaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już Ci kiedyś kolego odpowiadałem w temacie:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11149-caravelair/page-27?hl=robisum1&do=findComment&comment=474279

 

 

Post 397

 

Widzę że znowu szukasz...

Edytowane przez Robert1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką, ale jeszcze nie na sprzedaż. Ciężko znaleźć z tak skromnym funduszem taką przyczepkę. Takie modele specjalnego przeznaczenia są rzadkie i nie tanie, ponieważ jest to limitowana edycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sa jakies niewiadowki większe czy każda jest taka sama

Te z N na końcu są lekko większe .

Miałem taką z łóżkiem piętrowym, przyjechali kupcy, usiedli w środku, przymierzyli się. Zapytali ile kosztuje dołożenie Trumy i postawienie na resory. Zapłacili i pojechali. późną jesienią przyjechali pochwalić się przeróbką i podziękować za super sprzęt. Ryby też dostałem.

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ryby? Przerabiałem juz to.....

Tylko niewiadów, qek itp.

Na wertepach rozwalisz każdą szkieletową  przyczepę prędzej czy pożniej

Do niewiadówki nawet "dżakuzi" załozysz jak sie uprzesz:-) oczywiscie jak w nim bedziesz spał,bo albo to albo łóżko...

Kup za 1500 baze włoż 5 tys i bedziesz miał przyczepe wędkarską na terenowym zawieszeniu.

N126 Fishing Series.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tobie Hobby 425 znajdziesz w tym przedziale cenowym , kolega jeździ z taka na ryby od połowy lutego do końca listopada przymrozków się nie boi   , jej zaletom jest kuchnia na tyle przy wejściu , ma dobrą cyrkulację powietrza i jest znaczna odległownic od podkowy do spania gdzie nie docierają zapachy smażenia , a łowiąc rybki będziesz pewnie chciał je przyrządzić, ja   mam hobby 420 de lux i kuchnia jest po środku pomiędzy dwoma stolikami z sofami do spania   kiedy smażę zapachy długo unoszą się w środku  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już Ci kiedyś kolego odpowiadałem w temacie:

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11149-caravelair/page-27?hl=robisum1&do=findComment&comment=474279

 

 

Post 397

 

Widzę że znowu szukasz...

tak wiem doradzales ale czasu nie bylo na szukanie a tamta cavalier odpuscilem , nocki za sumem sie spędzało   pod chmurka a teraz  coraz zimniej i zaczynam sie rozglądać  .

Czyli  potwierdzaja i inni ze niewiadowka zda egzamin ,kiedys ktos sprzedawal tu na forum taka niewiadoweczke z pelnym wypasem pod wędkarstwo bo sam wedkowal ,żałuje ze jej wtedy nie łyknąłem .

 

lucas_ka ta qek to co to jest - ty wedkujesz wiec wiesz na ci zwrocic uwage a co jest mniej wazne  Edytowane przez robisum1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ryby? Przerabiałem juz to.....

Tylko niewiadów, qek itp.

Na wertepach rozwalisz każdą szkieletową przyczepę prędzej czy pożniej

Do niewiadówki nawet "dżakuzi" załozysz jak sie uprzesz:-) oczywiscie jak w nim bedziesz spał,bo albo to albo łóżko...

Kup za 1500 baze włoż 5 tys i bedziesz miał przyczepe wędkarską na terenowym zawieszeniu.

N126 Fishing Series.

Zgadzam się z każdym słowem przedmówcy.

 

Niewiadów jest bardziej dostępny podobnie części. Ze swojej strony polecałbym model N126D lub droższy N126N ponieważ posiadają dodatkowy stolik tzw.kawowy składany na spanie dla 1 osoby dorosłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.