Skocz do zawartości

N126b początek przygody - ArroW


ArroW

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze skromne, ale zawsze do przodu postępy prac. Oś nowa + felgi 13" 4x100 są już scalone z ramą. W przyszły weekend zakładamy skorupę na ramę.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jak dla mnie efekt zajedwabisty, oś jest względem ramy idealnie równo także na tą chwilę dokładność przynosi efekty :)

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Dawno nic się nie działo, ale już nadrabiam bynajmniej kolejny krok w kierunku rejestracji, a wiec:

 

Jakiś czas temu dotarł do mnie ostatni element ukladanki ledowego oświetlenia, a mianowicie światło p.mgielne

 

Dołączona grafika

 

A tuż za nim nowe trójkąty na tył cepki

 

Dołączona grafika

 

I oczywiście cała sterta metalowych niezbędników niezbędnych do dalszego działania przy montażu skorupy do ramy

 

Dołączona grafika

 

Jako, że rama z osią była już skręcona potrzebowałem do śrub dodać jeszcze tuleje w profil by się nie uginał pod naciskiem śrub. Odwiedziłem sklep, w którym zakupuję śruby z kwasiaka i tam otrzymałem tuleje z gwintem wewnętrznym na śrubę 12tkę o długości 4cm inaczej się nie dało, więc przyciąłem kilka i uzyskałem taki efekt

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

A efekt jaki uzyskałem z dzisiejszych prac jest widoczny na załączonym zdjęciu

 

Dołączona grafika

 

Zapiekanka już śmiga o własnych siłach, teraz kolejny etap jaki stawiam na celu to rejestracja. Wykorzystując powoli sprawność przyczepy zostało założone nowe gniazdo do haka na ścianie przyczepy + przewód zarobiony wtyczkami z obu stron

 

Dołączona grafika

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratulacje i podziw za samozaparcie przy odbudowie.

Oświetlenie wygląda naprawdę dziarsko i na pewno ogonek będzie się wyróżniał na drodze.

Jeżeli chcesz to mogę ci oddać za darmochę uchwyty  do szafek do n126 .Mam ich aż 5 sztuk.

Daj znać jakbyś reflektował.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gratulacje i podziw za samozaparcie przy odbudowie.

Oświetlenie wygląda naprawdę dziarsko i na pewno ogonek będzie się wyróżniał na drodze.

Jeżeli chcesz to mogę ci oddać za darmochę uchwyty do szafek do n126 .Mam ich aż 5 sztuk.

Daj znać jakbyś reflektował.

 

Pozdr

Dzięki bardzo cały zaś usilnie sobie powtarzam, że będzie gotowa to będzie urlop :D w przeciwnym wypadku prędzej nie pojadę nigdzie. Oświetlenie b.rzuca się w oczy z daleka, ale o to mi chodziło, żeby była widoczność. Jeśli chodzi o uchwyty to z miłą chęcią przygarne :) oczywiście za jakieś piwko.

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj miałem pisać, że nic się w temacie nie rusza :]

Rusza się rusza, co najważniejsze to skorupa na chodzie. Aktualnie prace zmaleją przez aurę jaka zaczyna panować, na dzień dzisiejszy dzialam z rejestracją do listopada chciałbym juz mieć blachę, oczekuję na paczkę z podporami nowego typu i na pianowanie wewnątrz :)

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusza się rusza, co najważniejsze to skorupa na chodzie. Aktualnie prace zmaleją przez aurę jaka zaczyna panować, na dzień dzisiejszy dzialam z rejestracją do listopada chciałbym juz mieć blachę, oczekuję na paczkę z podporami nowego typu i na pianowanie wewnątrz :)

 

Pozdr ArroW!

rozumiem wszystko i obserwuję wątek z zaciekawieniem, dopingując trzymając kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArroW, tak sobie myślę, może skoro wnętrza jeszcze nie ma, to dobry moment aby zastanowić się czy nie warto założyć w niej ogrzewania gazowego?

Kolega tak zrobił w swojej N-ce (wcześniej farelka itd) i teraz jak sam powiedział, zupełnie inny komfort.

 

Myślał o Trumatic SL3002 ale doradziłem mu Calvera i jest ok (doradziłem ten bo ma wyrzut spalin pod podłogę i nie trzeba robić komina itd, wystarczy jeden otwór w podłodze). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.