Skocz do zawartości

Kupno Niewiadów n132


Marcin80

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie o to mi chodziło - pisząc post od którego "wszystko się zaczęło"

 

 

tak dlatego właśnie mam kampera których w Polsce jest zaledwie sztuk 2 (takie chris-owskie 0,5%), i którego cały czas staram się doposażyć w to czego mu zabrakło z upływem lat od wyjazdu z fabryki, a w garażu obok stoi N126n - nie do sprzedania z ORI materacami, pokrowcami i firankami - nie zawsze stare znaczy zniszczone-jak dbasz tak masz-odnosi się do obydwu pojazdów

 

Wodnik Szuwarek napisał:

"Te nawiasem mówiąc, zaraz po zakupie przyczepy pierwsze wylatują. 40 letnie zasłonki czy rozpadające się ze starości, oryginalnie cienkie i niewygodne gąbki nie nadają się do użytku podobnie jak ori tapicerka."

w takim raie zapraszam do cepki moich rodziców -zmienisz zdanie

 

 

ale zważmy na to, że nie jest to rozmowa na temat:)

 

ja rozumiem jak przyczepa jest w fajnym stanie, ale w większości to materiały są zniszczone, wypłowiałe, kruszą się i drą w rękach

jaki sens ma zostawianie takiego stanu ?

 

a co do kampera, to chyba trochę przypadek, bo pamiętam wątek jak sam nie widziałeś co kupiłeś ;)

i mając takiego rodzynka nie zachowujesz oryginału ? 

 

 

ja rozumiem że ktoś chce mieć oryginał, fajnie

ale też zgadzam się z tym co było napisane wcześniej, to jest forum karawaningowe i tu liczy się użyteczność 

moja dostała np korek na suficie i nowe drzwiczki - http://www.fanklub-niewiadowek.com/niewiadowki/zrob_to_sam/we_wnetrzu_niewiadowki/elementy_wnetrza.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w tym temacie nie pisało się o jakichś tam przyczepach, tylko o konkretnym egzemplarzu n132  i tyle na ten temat, a co do:

a co do kampera, to chyba trochę przypadek, bo pamiętam wątek jak sam nie widziałeś co kupiłeś ;)

i mając takiego rodzynka nie zachowujesz oryginału ? 

 

to tak owszem nie wiedziałem co kupiłem ale wiedziałem (po obejrzeniu go) że nikt nie wkładał przyczepy na ramę w garażu (że jest to ORI. produkcja) i temu go właśnie wziąłem - nie wiem skąd wnioskujesz, że nie zachowuję ale ok (wszystkiego nie mogę dostać ale... mam czas)

 

kończę bo ta rozmowa stoczyła z tematu

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.