Skocz do zawartości

Hobby 94 r. w Bieruniu - prośba o ocenę


luckyluke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką hobby tylko rok starszą i jest ok choć z tymi narożnikami to prawda u mnie jeden zaczęło brać, ale poprawiłem listwę którą woda spływa w narożniku i teraz jest suchutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas są same perełki to ci tamci mają padliny my nie.

Dziwne by było gdyby taka stara przyczepa nie miała jakiegoś feleru. Konstrukcja jest tak prosta, że nawet jak coś wyjdzie ( narożniki, cieknące okno itp ) to sam to ogarniesz bez problemu. Relacji z napraw jest kilka.

Zwróć uwagę na : popękaną bakistę i podłogę w niej samej, szafki nad przednim oknem i całe okno dookoła ( zacieki), okno dachowe w bardaszce i w kuchni, narożniki od środka i od zewnątrz, nadkola od zewnątrz, podłoga czy się nie ugina, sprawność pieca, gazówki, lodówki oraz kompletność wyposażenia. 

Negocjuj cenę i w drogę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak było z wilgocią i przeciekaniem waszych Hobby? - szukając informacji trafiłem na wiele niepochlebnych opinii - są tacy co twierdzą że 95% jest zgniłych...

a inni twierdzą, że Hobby jest OK a inne marki przeciekają :).

W zasadzie to wiadomo już (po tematach w kąciku kupującego), że w każdej marce masz zgniłki i suchary :).

Wszystko zależy od tego jak było dbane i eksploatowane, nic więcej. Liczy się tylko i wyłącznie konkretna sztuka a nie marka (wyjątek stanowią angielki z racji innej technologii i np. łączonego dachu oraz klimatu).

 

Co do nawiewu, to po porostu zamiast klapki nawiewu założyli miejsce na szczotkę. Myślę, że koszt przywrócenia tego do normalności to od 0zł (po odgadaniu się z Klają) do 30zł za nowa końcówkę nawiewu.

 

Pozostaje tylko kwestia długości gwarancji (warto dopytać dla czego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dzwoniłem to mi powiedział ze ta przyczepa nie podlega gwarancji bo to nie jest ich tylko wstawiona w komis, z drugiej strony ona stoi już u nich jakiś czas więc jak miał lecieć to już leci i pewnie już wiedzą jej jakieś bolączki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zdecydowałem sie na zakup Hobby z tytułu tematu i poszukuje cepki dalej...

 

Generalnie poszukuje przyczepy możliwie lekkiej (niestety moje auto to 102KM w benzynie) i znalazlem ponizsze ogloszenie:

http://olx.pl/oferta/chateau-shirra-1997rduzy-namiot-wc-sypialnia-2-3osobowa-CID5-IDgkIRp.html

 

Czy jest ktos w stanie ocenic jej stan po zdjeciach z ogloszenia?

 

Zastanawia mnie mocowanie kola - oryginalnie jest chyba pod przyczepa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.