Skocz do zawartości

Poszukuję przyczepy


mario1232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jestem nowy w tym temacie, oglądałem ostatnio przyczepę SWIFT CHALLENGER 480 SF całkiem fajna ale coś było naprawiany przy brodziku i pod spodem:(

No i słyszałem, że podobno anglików się nie bierze ze względu na brak serwisu i części.

Szukam takiej max. do 5m dla czterech osób do r. 99, z stabilizatorem, z piecykiem z nadmuchem, toaletą, brodzikiem, z salonką i przede wszystkim suchą i zadbaną. 

Po ogłoszeniach jakie patrzę to naprawdę nie ma za wielkiego wyboru, więc postanowiłem napisać tu bo jesteście fachowcami:)

Znalazłem Burstner Amarę r.99 i macie może opinie na temat tego modelu? Czy szukać coś innego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski sa fajne i dobrze wyposarzone. Ale

No właśnie to to ale

1. Lubią mieć pokonane papiery

2. Lubią mieć pokopane DMC

3. Lubią przeciekać

4. Każda naprawa wiąże się z odrywaniem blach, gdyż angielki składane są od wewnątrz na zewnątrz ( rama, podłoga, szafki, piec lodówka, elektryka itp. a następnie sciany) zaś rozbieranie na odwrót. :(

5. No i to łączenie dachu.

Nie twierdzę, że są złe. Ale trzeba je doborze sprawdzić. Obwąchać Pomacać itp. Sprawdzić papiery. B)B)B)

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

 

znalazłem taką przyczepę:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-CID5-IDg6K7Z.html#

Po rozmowie z Pania otrzymałem informację, że stan jest średni bo niby stoi na mazurach od 9 lat, ale była zabezpieczana pokrowcem.

Proszę o Waszą jakże cenną opinię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten rocznik knausa w moich oczach laika jeszcze to coś niepokojącego. Układ rewelacyjny ( taki będę kiedyś miał- nie Domino?? ;) )Ale w samym opisie masz wyraźnie napisane Przyczepa w stanie średnim... To wiele tłumaczy.

Nie mniej jednak, bez oglądania nie będziesz wiedział co to jest średni stan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za ten rocznik knausa w moich oczach laika jeszcze to coś niepokojącego. Układ rewelacyjny ( taki będę kiedyś miał- nie Domino?? ;) )Ale w samym opisie masz wyraźnie napisane Przyczepa w stanie średnim... To wiele tłumaczy.

Nie mniej jednak, bez oglądania nie będziesz wiedział co to jest średni stan :D

No właśnie, ta cena jest za niska. Rozmawiając z Panią, potwierdziła że stan średni ponieważ pod łóżkiem jest dziura i oni już tego nie robili:(

A jak stała pod chmurką, no fakt że miała pokrowiec i smarowali ją na zimę jakiś niemieckim smarem na szczelność to na pewno wilgoć mogła wejść.

Czekam na zdjęcia od niej, zobaczymy.

Znalazłem jeszcze taką, ale nie mogę doczytać czy to dobra marka i ta cena jak na rocznik 2004 jakaś niska...

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-sterckeman-novastar-480-cp-rok-prod-2004-CID5-IDfK5T7.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w samym opisie masz wyraźnie napisane Przyczepa w stanie średnim... To wiele tłumaczy.

 

 

To akurat może tłumaczyć to, że sprzedaje ją osoba posiadająca jakieś skrupuły. Handlarz napisałby "igła" a o dziurze dowiedziałbyś się pewnie dopiero w domu. Ale tak tylko sobie gdybam. Bez oględzin ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz opisany stan, dodatkowo informację, że mogła wejść wilgoć więc są świadomi że ją tam znajdziesz.

9 lat stoi w jednym miejscu więc należy przeprowadzić remont układu jednego, hamulcowego, najazdu a nie wiadomo czy i nie osi (o amorach nie mówię bo na bank do wymiany).

 

Trzeba będzie się zastanowić co z remontem ścian skoro wilgoć i do tego załatanie dziury w podłodze (sama się nie zrobiła a i zrobić nie jest prosto więc i pewnie ona do remontu.

 

Teraz się zastanów bo będzie trzeba włożyć kasę i czas a potem buda będzie już dłubana więc i w zasadzie bardzo ciężko zbywalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możecie znacie tych Panów z Łodzi? Jeden Grzegorz twierdzi, że nie jest handlarzem ale znalazłem jego kilka ogłoszeń:

http://otomoto.pl/of...html#d4e896b0e7

http://olx.pl/oferta/knaus-450-knaus-sudwind-485-CID5-IDfIR6T.html#704ce6377e

http://olx.pl/oferta/niemiecka-przyczepa-tec-490-CID5-IDfYawP.html#469a4a2613

Dziwne... Mam trochę do Łodzi, więc zastanawiam się czy warto jechać? Może ktoś jest z tamtych okolic i pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.