Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa, proszę o radę.


Ju5tyna88

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro z kolegą z forum visitor1967 jedziemy ją obejrzeć. Zgodził się nam pomóc w oględzinach :)

 

Dziękuję również gfizk-owi za opinie z oględzin zdjęć :rolleyes: 

Na pewno damy znać co to za okaz i czy jest już nasza czy odjechaliśmy z kwitkiem

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Sprzedawca sprawia wrażenie konkretnego i raczej nie kłamie :skromny: mówił że sam jest podróżnikiem długie lata i kupując tę przyczepę brał jak dla siebie

Mój też tak mówił, a dzisiaj bym go na pal nawlókł i podpalił pod nim stos.

Po prostu bądź czujna i nie daj się ponieść emocjom. Pierwsza przyczepa zawsze wygląda świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie koniecznie:

 

1. Połączenie ściany z podłogą w bakiście i od stony podwozia !

2. Podłogę przy wejściu.

3. Czy okna się nie rozklejają (wada fabryczna kleju).

4. Okolice okna dachowego.

Sprawdzimy, sprawdzimy :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjechaliśmy z kwitkiem! a dlaczego? sprzedawca nas po prostu oszukał i był bezczelny mówiąc że nie wiedział o .... POŁAMANYM DACHU!! przyczepa powinna być ewidentnie sprzedawana jako uszkodzona. Sprzedawca mówił że był nią na serwisie i co? w serwisie nie powiedzieli że ma uszkodzony dach gdzie stoi piasek?? mówił że klientów po 24tys to on ma od ręki.

Jeszcze raz podsyłam link jako ostrzeżenie aby ktoś nie jechał na darmo

 

 

http://otomoto.pl/oferta/burstner-jak-hobby-prywatnie-koniecznie-przeczytaj-opis-dmc-1200kg-roleta-bagaznik-rowerowy-wc-prysznic-zimna-ciepla-woda-ID6y8ZF3.html#97aeb2041a

 

O reszcie wam może powiedzieć visitor1967 bo ja jako kobieta nie spamiętałam wszystkiego.

 

Załączone zdjęcia pokazują szafki które widać że nie łączą się z dachem (jakieś zdjęcie na miejscu zrobił też visitor1967 i na pewno je udostępni).

 

Ale jak to podsumował sprzedawca przyczepę.... ALE NIE CIEKNIE.

No żal...

Jeżeli są oddzielne tematy na temat ostrzeżeń kupujących proszę mnie pokierować też udostępnię zdjęcia i dane przyczepy.

post-21104-0-37640700-1463149964_thumb.jpg

post-21104-0-23401100-1463149982_thumb.jpg

post-21104-0-20096900-1463150227_thumb.jpg

Edytowane przez Ju5tyna88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nam, tym bardziej że mąż dzwonił do niego ze 20 razy wypytywał o wszystko bardzo dokładnie,pytał o słabe punkty żeby nie jechać na darmo (jednak to pół Polski) a tu takie rozczarowanie, tak czy siak przyczepa w środku ładna i chociaż wiemy ze taki układ pasuje nam idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie fajny układ mebli. Hobby 400 i Hobby 440 po 2000r. 


Możesz zerknąć na tą.

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-440-exclusive-1998r-CID5-IDa5EV7.html

Wczoraj znalazłem bo też szukam takiego modelu. Ale jeszcze nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, widzieliśmy ją (nie osobiście) i musimy mieć chociażby harmonijkę żeby oddzielić się od dzieci ;), mamy upatrzonego Fendt-a z 2002r, taki sam układ jak w Burstnerze, ale zobaczymy czy uda nam się ją mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pozyskać zdjęcia lewej strony. Listwa na środkowym oknem jest jakaś nierówna. Zdjęcia z ogłoszenia (z zewnątrz) - chyba nie są aktualne... ;-)

Witam, 

Kolega gfizyk to ma "oko" :hmm: .

Oględziny zacząłem od zewnątrz, ściany, listwy, ale bardzo interesował mnie dach, no i masakra :blagac:

Właśnie w tym miejscu dostała strzał czymś ciężkim z góry.

Zmasakrowana listwa alu i "zapadnięte" przy szyber dachu .

Szyberdach połamany i ordynarnie sklejony jakimś klejem do gumy.

No a w środku, jak ruszyliśmy dach, który zapada się do środka, to wszystko "tańczy".

Szafki górne, każda "patrzy" w inną stronę i popękane mocowania.

Jedna z szafek "spuchnięta" od wody i to tak "ostro".

Zbyt wiele fotek nie robiłem, tylko wewnątrz bo naprawdę szkoda było czasu.

Sprzedawca twierdził, tak jak Ju5tyna88, napisała że sam sprowadził

i dał do naprawy do "profesjonalnego" serwisu, podobno gdzieś w Kutnie,

ale dokumentacji naprawy nie ma.

Wg mnie połamana kratownica dachu, może nada się do odbudowy.

Życzę Łukaszowi i Justynie aby udało im się kupić coś odpowiedniego

i suchego.

fotki nie chciały wejść :look:

 

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

A odnośnie przyczepy http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-440-exclusive-1998r-CID5-IDa5EV7.html, którą pokazał Leon35 widział ją ktoś może osobiście.

Kusi mnie i kusi a strasznie daleko. Ten model i rocznik  idealnie mi odpowiada. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.