Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa, proszę o radę.


Ju5tyna88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowa, razem z mężem planujemy kupić naszą pierwszą przyczepę o której marzyliśmy już jakiś czas. Słowo się rzekło zaczęliśmy poszukiwania. Kwotę którą przeznaczyliśmy to max 25tys. Przyczepę będziemy użytkowali we 4 (ja, mąż dzieci- 3lata i 1,5roku)

Spośród setek ogłoszeń, wybraliśmy dwie które odpowiadają naszym wymaganiom.

Obaj sprzedawcy mówią że użytkują je prywatnie i że bardzo o nie dbali,

w modelu Swift podoba nam się przestrzeń, w modelu Burstner wnętrze.

Proszę o radę osób które miały którąś z podobnych modeli i ewentualnie która jest warta zakupu.

Nie możemy się doczekać już naszej pierwszej podróży :)

 

Swift http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-swift-challenger-6-osob-i6168897236.html

 

Burstner  http://otomoto.pl/oferta/burstner-jak-hobby-prywatnie-koniecznie-przeczytaj-opis-sprzedaz-prywatna-warszawa-dmc-1200kg-roleta-bagaznik-rowerowy-ID6y8ZF3.html#97aeb2041a

 

 

Z góry dziekuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, to co ja mogę doradzić jako matka dwójki dzieci to zdecydowanie bardziej praktyczna jest przyczepa w wersji europejskiej tzn. z drzwiami po stronie pobocza. Bardzo często zdarza się korzystanie przez dzieci z toalety w sytuacjach kryzysowych i drzwi po stronie pobocza to nieoceniony atut. poza tym wydaje się, że w Burstnerze będziecie mieć większy komfort spania. Najlepszy by był Burstner z łóżkami piętrowymi:):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia nie będzie obiektywna ponieważ nie lubię angielek, jakoś do mnie nie przemawiają.

Wydaje mi się jednak, że w Buerstnerze będzie więcej miejsca w dzień z racji połączenia kuchni z podkową.

Dodatkowo wpis w ogłoszeniu angielki, że możesz ją legalnie ciągnąć po wykupieniu OC jest bujdą.

Cepka nie jest zarejestrowana w Polsce i do póki nie zarejestrujesz jej nie wolno Ci jej ciągnąć żadnym autem zarejestrowanym na kontynencie Europejskim (wyjątek gdy pojedziesz autem zarejestrowanym w GB).

 

Ja też jechałbym najpierw po Buerstnera a jak nie to szukał dalej.

 

Wpis koncewki o stronie drzwi sam już trenowałem i ma rację, pomocne to jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i dobre rady, dziś dostaliśmy komplet zdjęć od tego Pana, załączyłam niektóre, jeżeli ktoś mógłby je podglądnąć. Jesteśmy umówienie na oglądanie pod koniec tygodnia. Sprzedawca sprawia wrażenie konkretnego i raczej nie kłamie :skromny:  mówił że sam jest podróżnikiem długie lata i kupując tę przyczepę brał jak dla siebie


jeszcze raz zdjęcia "nie do góry nogami"

post-21104-0-59298100-1462824058_thumb.jpg

post-21104-0-30755200-1462824199_thumb.jpg

post-21104-0-59196600-1462824451_thumb.jpg

post-21104-0-04332400-1462824470_thumb.jpg

post-21104-0-45787600-1462824483_thumb.jpg

post-21104-0-70332900-1462824494_thumb.jpg

post-21104-0-16450600-1462824506_thumb.jpg

Edytowane przez Ju5tyna88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie za tania to będzie krzyk ,że mina i na pewno tylko dobrą się ceni.(było TU w tym tygodniu).

Jak jest dobra i się ceni to znajdą się głosy ,że za długo wisi w ogłoszeniu.

Widziałem fabrycznie nowe nie rejestrowane w cenie poniżej "hurtu" producenta.

Też "wsiały" - nic z tego nie wynika.

Jedynie porządne oględziny i sporo szczęścia w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie mówi aby nie oglądać bo się długo sprzedaje. To tylko spostrzeżenie i wskazówka, że może coś jest na rzeczy i trzeba mieć to na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.