Skocz do zawartości

Witajcie. Pomozecie w zakupie kampera, przyczepy?


Zelpin

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie posty z wulgaryzmami od razu lądują w koszu. Z usuwania takich postów nikt nie będzie się tłumaczył. Jeżeli ktoś nie potrafi nie przeklinać, to moderacja nie będzie zniżała się do takiego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, posty dublują się na forach, ja też tak praktykuję bo nie uważam się za wszech/wobec a zawsze to jakiś większy krąg i większe szanse na jedną krótką trafną odpowiedź/podpowiedź/radę dla każdego zainteresowanego.

.

Tymczasem, my tu gadu a założyciel tematu Zelpin zniknął i milczy, chyba o zgrzyty się nie pogniewał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty z wulgaryzmami od razu lądują w koszu. Z usuwania takich postów nikt nie będzie się tłumaczył. Jeżeli ktoś nie potrafi nie przeklinać, to moderacja nie będzie zniżała się do takiego poziomu.

 

pokaż mi wulgaryzmy w moich postach , albo odszczekaj , możesz mi dołożyć ostrzeżeń jakby Ci to poprawiło humor i podniosło poczucie własnej wartości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulgaryzm był w moim poście i nie mam żadnej pretensji do moderatora że został on usunięty. To były emocje -  a  zasadzie chęć unaocznienia prawdziwego problemu autora tematu. Czasem stosowany wulgaryzm jest jakby resetem i  przysłowiowym walnięciem ręką w stół. Jestem bardzo zadowolony z efektu, widzę że parę osób pochyliło się nad tematem z należytą uwagą.  Niestety na tym forum autor przedstawił swój problem bardzo lakonicznie i tylko głębsze zainteresowanie  sprawą pozwala zrozumieć całokształt i złożoność jego problemu.

 

chris_66 -  bardzo Ciebie szanuję za twoje wypowiedzi (na różnych forach), czasami jest potrzebny taki realista który potrafi jednym trafnym zdaniem rozwiązać rozdmuchany problem i 5 stron dywagacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro ze w moim temacie taka niemila dyskusja niepotrzebna sie rozwinela. Prosze was koniec tematu. Wolałbym jednak dobrze zapamietac wasze forum z przyjemna atmosfera a nie negatywna. A wracajac do mojego tematu. Bylem ogladac rozbitego kampera nie spodobal mi sie i nie jestem nim zainteresowany. Za to obejrzalem innego ktory mi sie bardzo spodobal. Jeszcze nie kupilem ale raczej sie na niego zdecyduje. Narazie sie nie chwale ale jezeli transakcja sie powiedzie to wam sie pochwale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to ja go namówiłem, żeby się tu zarejestrował i posłuchał naszych opinii, oj nieładnie chłopaki, wystraszyliście Łukasza  :ee:

 

Łukasz, już oglądałeś to opisz tego kampera, może komuś opinia się przyda ku przestrodze.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, stanowimy jakąś tam społeczność a w społecznościach zawsze są zgrzyty i cała sztuka umieć się godnie zachować.

Nie sądzę żeby Zelpin się z tego powodu zraził.

No cóż, czekamy jak się pochwalisz, kamper to moja przewlekła choroba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam i podkreślę jeszcze raz:

1) Przyczepa po prostu będzie tańsza...

2) Przyczepa moim zdaniem może być traktowana jak do mieszkania (mieszkanie w niej w kilka osób przez 1-2-3miesiace stacjonarnie nie jest dużym wyzwaniem), kamper natomiast moim zdaniem służy bardziej do podróżowania, przemieszczania, zwiedzania, a w zabudowie mamy "przetrwać" (umyć się, ewentualnie zjeść i przespać się)...oczywiście mówię tu o przyczepach powiedzmy od 4,5m do 5,5-6m i kamperach do 3,5t.

3) Kampery maja za to bardziej rozwinięte "łazianki" (oczywiście mówię o większości/przeciętnej - jest wiele przyczep z "obszernymi łazienkami" czy też kampery z klitkami na toaletę...) - jednak przyczepy są bardziej przystosowane do stacjonowania na kempingach (oczywiście mówię o większości/średniej).

4) Już tak nie koniecznie ale jednak też uważam że rzeczy do przyczepy są 2-3razy droższe niż "budowlane" - rzeczy do kampera często są droższe nawet 2x od przyczepowych - po części ze względu na "wyższy" poziom wyposażenia...

 

chyba pora na pożegnanie się, technicznie nic ciekawego się tu nie dowiedziałem, turystycznie troszkę ale bez tego jakoś przeżyję    :hej:

żegnaj   :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłaszam wszem i wobec ze udało sie !!! Nie dość ze odnalazłem swój sposób na szczęsliwe zycie to jeszcze udało mi się go zrealizować oto on. Bardzo wam dziękuje za rady które tez brałem pod uwagę i przemyślałem ale jednak postanowiliśmy zaryzykować i już czujemy ze to był dobry wybór. O wszystkim napisałem na swoim fanpagu: "Kamperem przez Życie" Oto link:
https://www.facebook.com/KamperemPrzezZycie/photos/a.226104977748874.1073741828.226091567750215/226104001082305/?type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

czujemy ze to był dobry wybór. O wszystkim napisałem na swoim fanpagu: "Kamperem przez Życie" Oto link:

https://www.facebook.com/KamperemPrzezZycie/photos/a.226104977748874.1073741828.226091567750215/226104001082305/?type=3

Zaraz zaraz... no fajno że się cieszy-cie ale wytłumacz nam foto nr 13, 14,15...

Odurniałem. A najlepiej zapodaj fotki tutaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... no fajno że się cieszy-cie ale wytłumacz nam foto nr 13, 14,15...

Odurniałem. A najlepiej zapodaj fotki tutaj na forum.

Był trochę przegnity

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=226111281081577&id=226091567750215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.