Skocz do zawartości

Poszukiwanie cepki dla Miłego


Miły

Rekomendowane odpowiedzi

Bo 99% angielek też już zawilgotniało.

Z innej strony patrząc, to przecież starszyzna mówiła: "Nie kupuje się samochodów na F". A są tacy co kupili i jeżdżą. I niektórzy nawet sobie chwalą. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzwoniłem parę dni temu do firmy best camp -Poznań Pracownik tej firmy był tak miły ,ze poinformował mnie ze w każdej coś dolega szczególnie jakieś przecieki przy oknach,także tą firmę omijam.

A co do tego hobby jakieś uwagi      http://olx.pl/oferta/hobby-1995-bardzo-zadbana-CID5-IDcsGiW.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli mogę coś doradzić to nie polecam przyczepy hobby z ogłoszenia. Również byłem nią zainteresowany. "Naładowany " informacjami z forum pojechalem ja zobaczyc. Na miejscu okazało sie że przyczepa miała jakąś przygodę. Przednia sciana malowana. Po lewej stronie przy oknie zaszpachlowana dziura, bakista poklejona i część malowana. Rączki manewrowe luźne. Wewnątrz masakra, rama okienna luźna (strach dotykać), okno wykończone listwami maskujacymi. Ściana pod oknem pomalowana na bialo (farba odchodzi od wilgoci) z widocznymi "bąblami". Okna popękane, oklejone folia. Reszty juz nie oglądałem...

 

Na pytanie (podczas rozmowy telefonicznej) dlaczego przyczepa jest wystawiona od listopada/grudnia sprzedający stwierdził, ze nie mógł dogadać sie z kupujacymi co do ceny...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wszyscy z tymi hobby macie ? 95% jest mokrych

 

Czy moją też liczyłeś?

Miałem Hobby 400 Classic, 1991 rok, suchutką, kupujący ze wsparciem (nota bene forumowiczem) oglądali ją kilka godzin przez dwa dni - sprzedana za 13 tysięcy.

Więc nie generalizuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moją też liczyłeś?

Miałem Hobby 400 Classic, 1991 rok, suchutką, kupujący ze wsparciem (nota bene forumowiczem) oglądali ją kilka godzin przez dwa dni - sprzedana za 13 tysięcy.

Więc nie generalizuj.

Napisałem 95% mokrych ? Więc się nie unoś. Twoja należała do tych 5%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli mogę coś doradzić to nie polecam przyczepy hobby z ogłoszenia. Również byłem nią zainteresowany. "Naładowany " informacjami z forum pojechalem ja zobaczyc. Na miejscu okazało sie że przyczepa miała jakąś przygodę. Przednia sciana malowana. Po lewej stronie przy oknie zaszpachlowana dziura, bakista poklejona i część malowana. Rączki manewrowe luźne. Wewnątrz masakra, rama okienna luźna (strach dotykać), okno wykończone listwami maskujacymi. Ściana pod oknem pomalowana na bialo (farba odchodzi od wilgoci) z widocznymi "bąblami". Okna popękane, oklejone folia. Reszty juz nie oglądałem...

 

Na pytanie (podczas rozmowy telefonicznej) dlaczego przyczepa jest wystawiona od listopada/grudnia sprzedający stwierdził, ze nie mógł dogadać sie z kupujacymi co do ceny...

 

Pozdrawiam

Dzieki za podpowiedz bo już chciałem się wybrać.Cena przez telefon spadła do 12500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

A więc przedstawie wam moją niedzielna wyprawe po przyczepe.

Znalazłem Adrie 1998r za 6tysi mówie kit jadę w jedną stronę 330km.Po wczesniejszym umówieniu sie na spotkanie zapierdzielam , ha a na miejscu co??? Telefon wyłączony  do tej pory a adres taki nie istnieje dokładnie Chomętowo 17. Podaje link dla ostrzeżenia http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-adria-CID5-IDf5vuL.html

A więc szukam dalej.

Ludzie są naprawde co niektórzy poj......ni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.