Skocz do zawartości

Poszukiwanie cepki dla Miłego


Miły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chris_66 - Zakładając że ktoś nie będzie używał budki to może sobie kupić zgniłka...będzie tańsza a i tak będzie mógł powiedzieć ze ma przyczepę kempingową...dla mnie to takie dziwne teoretyzowanie...

 

Miły - już kupiłeś?

Ta umywalka nie jest elementem decydującym... to był tylko mój pogląd, który napisałem do Twoich rozważań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_66 - Zakładając że ktoś nie będzie używał budki to może sobie kupić zgniłka...będzie tańsza a i tak będzie mógł powiedzieć ze ma przyczepę kempingową...dla mnie to takie dziwne teoretyzowanie..

 

nie wiem czy dziwne teoretyzowanie , miałem składaną  umywalkę której nie używał nikt bo za dużo kłopotu plus woda która nie zawsze lała sie tam gdzie trzeba plus woda w zbiorniku która trzeba wozić i pamiętać o niej , teraz mam stała umywalkę której nadal nie używam bo problem jest z odpływem, na parking nie będę wody wylewał , wiaderka specjalnie podstawiać mi sie nie chce, plus zbiornik na wodę , jedyną wodę która używam w przyczepie to do spłukiwania kibelka, w kamperze to wygląda trochę inaczej bo masz na stałe zbiornik na czystą i na szarą wodę i nic się na parking nie leje  - oczywiście pisze o swoich doświadczeniach i sposobie używania przyczepy , każdy może to robić po swojemu  :biwak:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moimi przyczepami jestem od 7 lat (wcześniej namiot czy taty przyczepa)...i mam tyś km zrobione z nią i pewnie z setkę zlotów/spotów - więc wiem cos na temat życia w przyczepie...

Kampera na razie "robię"...wiec z nim za dużo doświadczeń nie mam...

 

Co do tematu umywalki, też można kupić przyczepę bez łazienki (jeżeli ktoś podejmie taki wybór) i to też zrozumiem ale jednak ja będę polecał by jednak ona jak i stacjonarna umywalka była w nowo zakupowanej przyczepie...a decyzje podejmuje i tak kupujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu umywalki, też można kupić przyczepę bez łazienki (jeżeli ktoś podejmie taki wybór) i to też zrozumiem ale jednak ja będę polecał by jednak ona jak i stacjonarna umywalka była w nowo zakupowanej przyczepie...a decyzje podejmuje i tak kupujący...

 

 

i tu się zgadzamy - umywalka tylko stacjonarna o ile ktoś będzie chciał mieć umywalkę 

a swoją drogą chętnie bym widział takie rozwiązanie w przyczepie - pomieszczenie "sanitarne" (po czesku - socjalne  :] ) z kibelkiem i szafkami , bez brodzika, umywalki , ale tego jeszcze nie spotkałem - albo pełna zabudowa, albo puste pomieszczenie bez niczego 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim kamperze umywalkę zdemontowałem bo za dużo miejsca zajmowała. Zbudowałem nową malutką, tak aby ząbki umyć i dzięki uzyskanemu miejscu  prysznic stał się prawdziwszym prysznicem.

.

Wracając do Knausa, wolałbym żeby boczne okna były otwierane wszystkie a nie tylko kuchenne, jakoś tak klaustrofobiczne się mi to wydaje i pożałowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris_66 - Zakładając że ktoś nie będzie używał budki to może sobie kupić zgniłka...będzie tańsza a i tak będzie mógł powiedzieć ze ma przyczepę kempingową...dla mnie to takie dziwne teoretyzowanie...

 

Miły - już kupiłeś?

Ta umywalka nie jest elementem decydującym... to był tylko mój pogląd, który napisałem do Twoich rozważań...

Nie jeszcze nie kupiłem poszukiwania trwają :)

http://www.kempingowo.pl/przyczepy-kempingowe/adria-forma-1989

A co powiecie na tą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgadzamy - umywalka tylko stacjonarna o ile ktoś będzie chciał mieć umywalkę

a swoją drogą chętnie bym widział takie rozwiązanie w przyczepie - pomieszczenie "sanitarne" (po czesku - socjalne :] ) z kibelkiem i szafkami , bez brodzika, umywalki , ale tego jeszcze nie spotkałem - albo pełna zabudowa, albo puste pomieszczenie bez niczego

Moja nie miała umywalki dopiero sam dorabiałem narożną plus półkę a brodzika nie było i nie ma bo sensu nie widzę montować kiedy nawet kasety opróżnianej z zewnątrz nie ma tylko kibelek przenośny wstawiłem a sprawdza się i to często
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły... no a jak myślisz?

Ze raczej nie ,ale chciałem się upewnić :)

Jakieś uwagi -Troche mam daleko.

Zwróciłem uwage na podsufitke koło szyberdachu jest jakby pomarszczona tzn cieknie?????

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-sudwind-plus-przedsionek-5-osob-CID5

Edytowane przez Miły (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.