Skocz do zawartości

Prośba o opinię Chateau Calista 466 C


pathrow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktoś może oglądał tą przyczepę lub zna tych sprzedawców

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-calista-466-c-namiot-isabella-CID5-IDeetuw.html#11bd95becd

 

Prosiłbym o podanie pierwszych wrażeń, ewentualnie jak ktoś się znajdzie z okolic to może by podjechał i coś mi podpowiedział. Jak pierwsze opinie i podpowiedzi będą pozytywne to wybiorę się na oględziny. Czy ewentualnie ktoś mógłby mi przy takich oględzinach towarzyszyć ??

 

Dziękuję za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy ktoś może oglądał tą przyczepę lub zna tych sprzedawców

 

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-chateau-calista-466-c-namiot-isabella-CID5-IDeetuw.html#11bd95becd

 

Prosiłbym o podanie pierwszych wrażeń, ewentualnie jak ktoś się znajdzie z okolic to może by podjechał i coś mi podpowiedział. Jak pierwsze opinie i podpowiedzi będą pozytywne to wybiorę się na oględziny. Czy ewentualnie ktoś mógłby mi przy takich oględzinach towarzyszyć ??

 

Dziękuję za każdą pomoc.

 

wnioski wyciągnij sam.... Super okazja która od 2 lat nie może się sprzedać...

 

post-11643-0-13282900-1457861361_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta jest sprowadzona w tym roku z Holandii co łatwo można sprawdzić. Więc jakim cudem może być sprzedawana od dwóch lat?

Myślę, że nie cena jest powodem - w 2015 stała za 17.900...

Ale skąd wiesz że to ta sama przyczepa? Ta jest sprowadzona w tym roku przecież. Twierdzisz, że gość ją zaczął już sprzedawać 2 lata temu, zanim jeszcze ją kupił i sprowadził?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta jest sprowadzona w tym roku z Holandii co łatwo można sprawdzić. Więc jakim cudem może być sprzedawana od dwóch lat?

Ale skąd wiesz że to ta sama przyczepa? Ta jest sprowadzona w tym roku przecież. Twierdzisz, że gość ją zaczął już sprzedawać 2 lata temu, zanim jeszcze ją kupił i sprowadził?

 

nie twierdzę ale prawdopodobieństwo ze 2 lata temu i  rok temu i teraz  sprowadził dokładnie taką samą przyczepę, wykonał dokładnie tak samo zdjęcia jest bliskie zeru - nawet tekstu mu się nie chce zmieniać tylko powiela te same ogłoszenia...

 

domysłów może być wiele - dla bezpieczeństwa ... odpuścić...

 

Ponizej masz z 2015 scr z aktywacji wyroznienia oraz meta linki do zdjec - cachuja sie w google od 02.2014

 

post-11643-0-85866000-1457865968_thumb.png

 

post-11643-0-06753600-1457865970_thumb.png

 

mam nadzieje ze odpowiedz jest wyczerpujaca...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioski wyciągnij sam.... Super okazja która od 2 lat nie może się sprzedać...

 

attachicon.gif466.jpg

No z tego co tu widzę to każde podkreślone ogłoszenie dotyczy innej przyczepy. To jest handlarz i tego nie ukrywa bo w ogłoszeniu jest adres www. Tak więc raczej wniosków z tego nie da się wyciągnąć negatywnych, a wręcz można się pokusić o odwrotne tzn że przyczepy oferowane przez tego sprzedawce są w miarę ok. Ale takich wniosków również nie chcę wyciągać tylko wolę oprzeć się na faktach i doświadczeniach Waszych w kontakcie ze sprzedającym lub z tym konkretnym egzemplarzem.

 

Ale cieszę się że jest chęć niesienia pomocy to się liczy !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być coś nie tak, jasne. Ale pisanie że dopiero ją sprowadził byłoby głupie bo to od razu wyjdzie. Czy zdjęcia te same nie wiem, bo nie widziałem. Opis pewnie kopiuje skoro to handlarz, chociaż to głupot . Oczywiście trzeba być czujnym jak zawsze :-) Może być jak piszesz, bo handlarze różne cyrki wymyślają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu u niego jej nie widać... :]  :]  :] bo zdjęcie z 09.2012 rok ...

jak widać stoją w polu rozne przyczepy i cale i dawcy czesci - w trawie po pachy, wilgoć wali w przyczepy od spodu jak marzenie...

 

post-11643-0-84970700-1457866639_thumb.png

 

post-11643-0-01319700-1457866645_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę knuł bez podstaw ale cena jest zbyt wysoka jeżeli chodzi o rocznik i wyposażenie bo stan może być dobry. Układ tez nie jest najlepszy , lepiej gdy spanie jest od strony przedsionka a kibel po przeciwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że zawsze jak ktoś potrzebuje pomocy/rady to od razu wszyscy snują podejrzenia i odradzają. Co złego w tym że przyczepa jest sprowadzona, że od handlarza czy że od lutego nie może się sprzedać. Trzeba jechać, obejrzeć i zdecydować.

A układ wnętrza idealny jak dla mnie.

Powodzenia Pathrow.

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to że zawsze jak ktoś potrzebuje pomocy/rady to od razu wszyscy snują podejrzenia i odradzają. Co złego w tym że przyczepa jest sprowadzona, że od handlarza czy że od lutego nie może się sprzedać. Trzeba jechać, obejrzeć i zdecydować.

A układ wnętrza idealny jak dla mnie.

Powodzenia Pathrow.

 

Dzięki SpongeBob

 

Po świętach wybieram się na wyjazd i coś pooglądam. A w tym przypadku liczyłem na to, że ktoś fizycznie miał do czynienia ze sprzedawcą lub tą konkretnie przyczepą. Nie wszystko zawsze się układa tak jakbyśmy sobie to wymarzyli :nono: . Ale ja się nie łamię, jak pół roku szukałem to i jeszcze wytrzymam parę dni :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.