Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepka do 1000 dmc... co polecacie??


k3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kiszka :)

Na razie nic na necie sie fajnego nie pojawilo tzn.

Dmc 1000, lozko pietrowe, z pelnym  osprzetem (namiot, bagazniki itp.) .......... chyba za duze mam wymagania :) hahaha

Jeszcze pozostaje tzw europa zachodnia bo u nas to wiekszosc handlarze co maja perelki od niemca co plakal jak sprzedawal..... zobaczymy 

Jakbyscie slyszeli ze ktos, cos to dawajce namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazlem na mobilkach z lozkiem pietrowym. Knaus sudwind 395tk, eifeland holiday, adria 432 :) i jeszcze jakas......... przynajmniej tak pisza ze dmc 1000.

Ale najmniej trzeba 5k Euro :(

i nie wiem czy z jakims wyposazeniem czy bez, ale generalnie zadbane przynajmniej z fotek, trzeba podzwonic.

Jak juz nic w kraju nie bedzie to chyba wole jechac 600 km w niemczech niz 300 po Polsce, no ale zobaczymy.

Generalnie te cepki co polacaliscie na poczatku najbardziej mi pasuja przynajmniej po fotkach. tj.

Knaus, Adria z pietrowym lozkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tą Adrię - jestem bardzo ciekawy. Sam swoją pewnie pogonię w przyszłym roku, bo niedługo drugi dzieciak przybędzie więc przyda się coś lekkiego i z piętrowym łóżkiem ale już wiem że może być i cięższe trochę - auto spokojnie mi da radę a tego się najbardziej obawiałem. Więc ja postaram się szukać już czegoś w okolicach DMC 1100-1200 ale wiadomo, że im mniej tym lepiej :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tą Adrię - jestem bardzo ciekawy. Sam swoją pewnie pogonię w przyszłym roku, bo niedługo drugi dzieciak przybędzie więc przyda się coś lekkiego i z piętrowym łóżkiem ale już wiem że może być i cięższe trochę - auto spokojnie mi da radę a tego się najbardziej obawiałem. Więc ja postaram się szukać już czegoś w okolicach DMC 1100-1200 ale wiadomo, że im mniej tym lepiej :-)

Proszę, ale z ceną to chyba trochę przesadzili :)

http://www.mobile.de/pl/Samoch%C3%B3d-kempingowy/Adria-432-DK-STOCKBETT-T%C3%9CV-NEU-1000-KG/vhc:motorhome,pgn:2,pgs:50,srt:price,sro:asc,frn:1994,vcg:caravan,bu:4-4,lw:-1000/pg:vipmotorhome/222722416.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadazili. Przyczepa z 2007 roku, do 6k eu pewnie da się stargować czyli przyczepa za około 25500 w takim stanie.

 

Ja za swoją rok temu (moja jest z 2006) zapłaciłem ponad 20k i była to bardzo dobra cena podobno :-)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadazili. Przyczepa z 2007 roku, do 6k eu pewnie da się stargować czyli przyczepa za około 25500 w takim stanie.

 

Ja za swoją rok temu (moja jest z 2006) zapłaciłem ponad 20k i była to bardzo dobra cena podobno :-)

 

Też uważam że te "tańsze" stoją już w PL :]  jako perełki :czacha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o przyczepce Burstner Fun 390 TK z 1999 roku. Znalazlem jedna w przyzwoitym stanie z namiotem, hamulcem najazdowym, systemem niby przeciw wezykowaniu, rolety wewnetrzne, lozko pietrowe i dmc 1000.

Koles chce 20k zl. Tylko jedno nasuwa mi sie pytanie... jezdzila u nieo w wypozyczalni (bardziej bym wolal od osoby prywantnej).

 

I tu nasuwa sie druga Knaus Eifelland 395 tk wszystko ma jak ta wyzej plus bagaznik rowerowe, moskitiery itp ale cena 5500 euro plus oczywiscie dojazd. Handlarz mowi ze 1sza reka (ale to tylko slowa bo ma ich 200 na placu), na zdjeciach wyglada na zadbana, ale cena ostateczna bez negocjacji.

Link do drugiej: 

http://www.mobile.de/pl/Samoch%C3%B3d-kempingowy/Knaus-EIFELLAND-HOLIDAY-395TK/vhc:motorhome,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:13300,mld:395/pg:vipmotorhome/223028257.html

 

Jakies spostrzezenia, porady?

 

  

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś tańszego:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-fendt-joker-450-91r-CID5-IDdZRRw.html#a3001b778e

 

Sam się nad nią zastanawiałem bo 4 osobowa, a ja mam salonkę, blisko mnie. Tylko szybko musiałbym moją Hobby sprzedać i kombinować dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co sadzicie o przyczepce Burstner Fun 390 TK z 1999 roku. Znalazlem jedna w przyzwoitym stanie z namiotem, hamulcem najazdowym, systemem niby przeciw wezykowaniu, rolety wewnetrzne, lozko pietrowe i dmc 1000.

Koles chce 20k zl. Tylko jedno nasuwa mi sie pytanie... jezdzila u nieo w wypozyczalni (bardziej bym wolal od osoby prywantnej).

 

I tu nasuwa sie druga Knaus Eifelland 395 tk wszystko ma jak ta wyzej plus bagaznik rowerowe, moskitiery itp ale cena 5500 euro plus oczywiscie dojazd. Handlarz mowi ze 1sza reka (ale to tylko slowa bo ma ich 200 na placu), na zdjeciach wyglada na zadbana, ale cena ostateczna bez negocjacji.

Link do drugiej: 

http://www.mobile.de/pl/Samoch%C3%B3d-kempingowy/Knaus-EIFELLAND-HOLIDAY-395TK/vhc:motorhome,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,mke:13300,mld:395/pg:vipmotorhome/223028257.html

 

Jakies spostrzezenia, porady?

 

  

 

 

Budka 4m koniecznie musi mieć namiot zresztą większa też. W namiocie spędzisz dzień, wieczór nawet ugotujesz jak kupisz sprzęt i wtedy możesz mieć budkę 390 dla 2+2, bo w zasadzie tylko do spania będzie - i tak jest w praktyce.  

Budka z wypożyczalni...??? Trochę jak kobieta z domu ... :sex:   :serducha:   Sorki ale mam takie skojarzenie   :-]

Trochę się dziwię że za 20-25k jest problem z budką :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ogloszeniach jest problem z taka jak ja chce :) innych dostatek, a powyzej 1000 dmc to wybierac przebierac :) w nizszych cenach


Budka 4m koniecznie musi mieć namiot zresztą większa też. W namiocie spędzisz dzień, wieczór nawet ugotujesz jak kupisz sprzęt i wtedy możesz mieć budkę 390 dla 2+2, bo w zasadzie tylko do spania będzie - i tak jest w praktyce.  

Budka z wypożyczalni...??? Trochę jak kobieta z domu ... :sex:   :serducha:   Sorki ale mam takie skojarzenie   :-]

Trochę się dziwię że za 20-25k jest problem z budką :hmm:

tu troche masz racji z ta uzywana niby to nie auto, ale............ z drugiej strony sami handlarze, albo prywatni co i tak kupili od handlarzy, a tu historii nikt nie potwierdzi na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

tu troche masz racji z ta uzywana niby to nie auto, ale............ z drugiej strony sami handlarze, albo prywatni co i tak kupili od handlarzy, a tu historii nikt nie potwierdzi na 100% :)

 

Zgadza się, ale taka wypożyczana budka jest niczyja i wiesz jak to jest :?

 

edit:

a od karawaningowca to :serce:   :serducha:   prawie jak członek rodziny :-]

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce odwiedzić tego handlarza ,

http://przyczepydomki.olx.pl/shop/

czy może ktoś z forum juz u niego był ??bez problemu przyjmuje też przyczepy w rozliczeniu . Zastanawiam się czy szukać przyczepy z pomieszczeniem na WC bo jak samo WC to mi trochę  nie odpowiada chciał bym z prysznicem jak juz zabierać pomieszczenie z przyczepu  czy dać sobie spokój i kupić cos bez bo mam nie za duzy budżet 7 tys może 8 tys jak by coś było mega warte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.