Skocz do zawartości

Wyjazd do Holandii po przyczepy 10 - 11-03-2016r


mileniusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestesmy w Giessen (Niemcy) we wczesniej zarezerwowanym hotelu w centrm miasteczka. (Koszt 59 euro za dwie osoby i dwa Yorki,, Apartament z salonem i kuchnią w formie wyspy. U nas za 59 zł takiego nie widziałem. tanio tu mają dla siebie. ) Dziś spotkanie z Synem zwiedzanie i zakupy. Zaraz lulki bo trochę zmęczeni, ale zdjęcie ciekawejj przyczepy z Giessen juz mam. ( tylko jutro wstawie bo muszę dojść jak to zrobić)

Jutro od rana dzwonimy czy aktualne są ogłoszenia przyczep 2001r-2006r z DMC 1100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w Giessen samochody można kupić -to wiedziałem,bo  "taki VW  " mam ,ale ze przyczepy to nie wiedziałem.Pewnie nie oglądałem się wtedy za przyczepami ,to ich nie widziałem.Mają tam place z przyczepami ,czy jeździsz po prywatnych ogłoszeniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wycieczce. Zona rozchorowała się już w Niedzielę, ja jakoś dojechałem expresowo do domu. Do Holandii nie dotarliśmy, leżymy od poniedziałku i walczymy z wirusem grypowym. Syna przywiozłem i zwiedziliśmy Margburg. Co do przyczep to trzeba bedzie Knausa Eifelanda kupić w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że były ale zbyt drogie? :hmm:

 

pewnie same rudery były , u nas wszystkie perełki wylądowały  :]

żeby coś wyszukać to trzeba mieć kogoś na miejscu kto przypilnuje okazji , takie zakupy z doskoku to średni pomysł , chyba, że jedziemy i bierzemy pierwszych 10 na handel i wszystko jedno co to będzie , byle tanio 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, bo to analogiczna sytuacja tak jak z autami czy maszynami budowlanymi. Bez znajomości rynku i danego rejonu, to można co najwyżej zrobić sobie wycieczkę :]

 

ja w tym tygodniu wytypowałem cztery kampery - i co z tego skoro w czasie dla mnie dogodnym właściciel nie mógł, a kiedy mógł to ja nie miałem czasu  :hehe: , w końcu nic nie obejrzałem  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiliśmy Knaus Eifelland Holiday 2006  DMC 1100kg z 2006r. W Radomsku koło Łodzi, czyli bliziutko nas. Oglądaliśmy ja już wcześniej ale była bez tropika i rozkład trochę nie odpowiadał. Teraz sprzedający był w Holandii i też niczego nie przywiózł lekkiego bo nie ma, ale przy okazji przywiózł do niej tropik . No i kupilismy komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czepiacie się koledzy. To porządny komis, właściciel szczery do bólu i przynajmniej nic nie ukrywa (olaboga, jakby miał coś jeszcze w pamięci). Jak byłem na jedynej wizycie tam to ani 1 przyczepa nie była w stanie idealnym ale taki też był opis. Pan sprowadzał, brat czy szwagier naprawiał i było ok.

 

gratuluję zakupu. Czyli w tym wypadku wyjazd na zachód to tylko podbijanie kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.