Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie Majówka 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja zarezerwowałem od 29.04 do 3.05.

 

Pyry, dzięki za podane wyżej informacje, poprosimy o jeszcze jak coś będzie ciekawego...

 

A odnośnie plumkania, to plumkniemy i pojeździmy komunikacją miejską :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz ten jest bardzo mocno przestrzegany.

Jednak tuż obok macie Wartę a tam całkiem niezłe połowy być mogą. 

Ciekawostką jest że w 2010 gdy na Warcie miały się odbyć Mistrzostwa Europy czy nawet Świata w spławikowym, to z uwagi na powódź zawody przeniesiono na Maltę. A tam okazy jak smoki :)

 

 

 

Popatrzyłem na mapę, Warta jako łowisko odpada, za daleko z :tuptup:  . A po plumknięciu :drink:  :pub:  nie będziemy przeca jeździli komunikacją miejską z wędkami, podbierakami, zanętami, kaloszami i krzesłami pod pachą    :hehe:  

 

 

Ale knajpy warte grzechu obżarstwa to moglibyście jakieś polecić, nie muszą być w promocji...  :slina:

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra knajpa jest na Kraszewskiego bodajże pod numerem 7. To obok Rynku Jeżyckiego. Trochę daleko z Malty ale chyba warto podjechać i wspomóc rodzinny biznes.

Jedzenie mogę osobiście polecić  :]

 

No i przeważnie dość fajne towarzystwo tam można spotkać  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra knajpa jest na Kraszewskiego bodajże pod numerem 7. To obok Rynku Jeżyckiego. Trochę daleko z Malty ale chyba warto podjechać i wspomóc rodzinny biznes.

Jedzenie mogę osobiście polecić  :]

 

No i przeważnie dość fajne towarzystwo tam można spotkać  :skromny:

Potwierdzam. Jedzenie pierwsza klasa (niedrogo!!!) i przemiła obsługa w osobie p. Doroty. Sam właściciel - to różnie z nim bywa, ale ogólnie "ujdzie w tłoku". Generalnie miejsce godne polecenia :ok:

Pytanie jednak, czy będą mieli w majówkę czynne :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ponieważ kolega Daniel na feriach obszedł te tereny wzdłuż i wszerz, i zna je jak własną kieszeń, to wskazane byłoby, żeby z Malty na termy i do zoo jakiś ciekawy skrót nam zaproponował... Jak uważacie?  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie to Daniel zaproponował skrót ale Patryk nawigował .... więc nie mieszajmy Daniela, wystarczy postawić Patryka na czele wycieczki i mamy gwarantowane atrakcje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panie dzieju, tym razem trzeba się będzie pewnie obejść bez ogniska... będzie tłoczno na parcelach i miejsca na ognisko tam chyba nie ma   :niewiem:

 

Zresztą nie będzie czasu na ognisko, tyle atrakcji  :-]

 

 

ps. Zamówiłem sobie Ostropest plamisty na wyjazdy z Wami koledzy  :piwko: , bo już ledwie dycham :'( ... strzelę 3 miesięczną kurację i będę jak nowo narodzony :piwo:  ... :hehe:  buhahahah

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chyba tam nie ma miejsca na ognisko.

Może ktoś w Wielkopolski się wypowie - czy może widział tam jakąś chatkę grillową - odezwijcie się Poznaniacy !!!!!!!!!

 

A wątróbkę, będziemy leczyć po wakacjach - teraz czasu nie starczy :-)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie/Panowie nie panikujemy - jeszcze dużo czasu, więc się wykreuje (taką mam nadzieję).

 

Wg www.accuweather.com na dzień dzisiejszy:

- piątek 12 st.

- sobota 18 st.

- niedziela 16 st.

- poniedziałek 18 st.

- wtorek 18 st.

Słońce z chmurami. Jedynie w wtorek - możliwy słaby deszcz.

 

Trzeba żyć nadzieją :-)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.