Skocz do zawartości

Zachodniopomorskie Majówka 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na prognozę szczegółową (temperatury) ale na dzień dzisiejszy Kołobrzeg nam kompletnie nie pasuje ........... bo chcę dzieci wywalić na plażę i poleżeć na leżaczku a nie włóczyć się po knajpach.

Wstępnie celuję w Tramp-a jak będzie pogoda ............... daleko do tego Kołobrzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również skłaniam się do "niedalekiego" wyjazdu.

Przyjechać będę mógł dopiero w czwartek (z środy na czwartek pracuję w nocy) a w piątek Franka narzeczona ma urodziny - i nie ma zlituj będę musiał pojechać - więc im bliżej tym lepiej.

A co będziemy robić:

http://www.park-miniatur.pl/  - do odwiedzenia Ciuchcia TOMEK (Fran bardzo ją lubi) - jeszcze tego nie zwiedziliśmy.

 

 :-)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co w/g prognoz temperatura ok 20 -21 st. - więc bardzo przyzwoicie.

Na początku przyszłego tygodnia będziemy mieli już pewną prognozę - wtedy podejmiemy decyzję.

Wysłałem zapytanie na Trampa - czy już na Boże Ciało będą gotowe nowe sanitariaty.

A kiedy Maciek chcesz przyjechać - bo ja na pewno w czwartek, Patryk tak samo - nie wiem jak Radziu ?

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ciepło i ładna pogoda to w czwartek rano , tylko Patrysiowi Organ Nadzorczy nie zatwierdzi Tramp-a ............. jest parcie na Kołobrzeg. A nam Kołobrzeg tak średnio pasuje bo daleko nad morze z dzieciakami - siedzieć przed telewizorem w przedsionku to mogą w domu. Atrakcje "wyjazdowe" typu park miniatur niczego nie załatwiają bo trzeba jechać i na dodatek dzieciaki nie zmęczą się wiec ciężko chwasty uśpić wieczorem.

Dla nas musi być blisko (max 150m od kempingu ) do morza i wolałbym żeby to nie był Dziwnówek ............ choć akurat to ostatnie jest negocjowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Trampa nie jadę. Co tam robić?

Rozważam morze ale uzależnieniam to od pogody jak nie morze to jeziorko- zamoczyć kija!

Tylko szukam fajnego miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu my się nigdy nie nudzimy :-) (kiedyś raz przy ognisku mieliśmy jakąś nudną rozmowę - że jeden z rozmówców zasnął - ale to dawno temu i nieprawda :-) )

Z resztą to są tylko 4 dni a nie 2 tyg. nad morzem :-)

Reasumując 1 dzień przyjazdowy, 1 dzień wyjazdowy - więc w ramach rozrywki trzeba maluchom zorganizować 2 dni.

W 1 dzień ja swoje brzdące zabiorę na ciuchcię TOM a w 2 dzień wybierzemy się na basen - pozostały czas na spacery, rowerki, plac zabaw i plażę.

Myślałem jeszcze o rejsie statkiem Pirackim z Dziwnowa - ale zobaczymy czy już będzie kursować.

Jak Dyspozytor Pana Patryka będzie "fochować" na Trampa to trzeba jechać na Biały Domek - bliżej cywilizacji :-)

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Wy żeśta sobie umanili z tym moim Organem Nadzorczym...

 

...to właśnie Aśka akceptowała Trampa ale wytłumaczyłem jej, że na Trampa to można jak jest pełnia lata, 30 stopni w cieniu, i wtedy można plażować a nie marznąć pod kocem za parawanem... Tak jak pisze Radek, tam nie ma co robić poza sezonem jak nie ma pogody. 

 

A odnośnie Kołobrzegu to ja zapodałem Aśce temat Kołobrzegu, i my na dzień dzisiejszy celujemy w Kołobrzeg, ewentualnie w inne ciekawe miejscówki, a może i do Torunia się machniom... jak nie będzie pogody to mam co robić na ogródku :-)

 

Na dzień dzisiejszy pracuję nad piątkiem wolnym... już prawie jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z TRAMPA
Witam,
 
Planowo sanitariaty mają być oddane do użytku na weekend 25-29.06. Obecnie szanse otwarcia wynoszą 50%.
 
Pozdrawiamy,
 
Ekipa Camping Tramp
 
TOM

Mając powyższe na uwadze ja proponuję Biały Domek w Dziwnówku.

Te stare sanitariaty na Trampie to słabiutkie są.

Jak wcześniej wspomniałem dla mnie im bliżej tył lepiej - w związku z tym iż będę musiał pojechać na urodziny do Sz-a, z resztą będą też tam nasi znajomi z maluchami - więc nie będą się brzdące nudzić.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o kempingu Biały Dom ( a nie Domek ) w Dziwnówku http://www.campingbialydom.com/oferta_h.html

 

czy o innym Białym Domku, bo jakieś kwatery mi wyskakują w Dziwnówku i w Dziwnowie...

 

?

 

Sami jedziecie?

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pojadę to z dziećmi, a diabeł mi podpadł ostatnio więc nie wiem czy zabiorę. 

 

zawsze byłem pewny  że to biały domek a nie dom :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.