Skocz do zawartości

Uchodźcy


Peklacz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz porównywać nas do tej masy? Chyba sobie jaja robisz. My nikomu głowy nie urzynamy. Bardzo dobrze szkopom, że spotkał ich taki los, to kara za prześladowanie Polaków i innych narodów. Jak nas traktowano to większość pamięta ( od komór gazowych do misia w paszport długa droga). Muslimów wita się z otwartymi ramionami a My jechaliśmy tam za ostatnie pieniądze DO PRACY za psie pieniądze. To zaplanowana akcja niszcząca narody Europy. Zamienią nas na mieszańców później zastraszą wszystkich (większą część zlikwidują), zaczipują i do roboty za miskę ryżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj chyba jednak mało znasz ich kulturę, niestety tak nie będzie nigdy jak piszesz. 

Imigranta nie widziałem na oczy, tylko w telewizji i zapewne wiekszość z nas tylko zna ich z przekazu telewizyjnego.  Natomiast doczynienia miałem z Arabami podczas wycieczek do Afryki i mimo że maja inna religie i kulture pracujący Arab w kurorcie na barze, basenie itp potrafi się dostosować i nie stwarza problemów więc jak tam może to i u nas może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego można się obawiać we Włoszech http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Neapol-w-szponach-kamorry-Wloski-rzad-wysyla-wojsko-na-ulice-by-poskromic-mafijne-klany,wid,18169937,wiadomosc.html

A integracja jest trudna. Nie ma co liczyć, a nawet nie powinno się liczyć na to, że ci ludzie zeuropeizują. To widać chociażby w tureckich dzielnicach w Berlinie. Oni po prostu są głęboko zakorzenieni w swojej religii i kulturze i nie mamy prawa im tego odbierać. Natomiast możemy i powinniśmy wymagać, żeby uszanowali nasze prawo i kulturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak o wyznawcach Islamu i tym, że Oni chcę wypowiadają się ludzie znający ich z wycieczek i bazarów w kurortach. Normalnie ręce opadają jak czytam takie bzdety i wypociny znawców tej kultury z wycieczek Biur Podróży.  :oslabiony:  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak o wyznawcach Islamu i tym, że Oni chcę wypowiadają się ludzie znający ich z wycieczek i bazarów w kurortach. Normalnie ręce opadają jak czytam takie bzdety i wypociny znawców tej kultury z wycieczek Biur Podróży.  :oslabiony:  :pad:

Absolutnie masz rację. Nie da się poznać ludzi nie ruszając się z hotelowego resortu. A co myślą hotelowi boys w Egipcie patrząc na panów , których nie stać na długie spodnie, upijających się darmowymi drinkami lepiej chyba nie wiedzieć.

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak o wyznawcach Islamu i tym, że Oni chcę wypowiadają się ludzie znający ich z wycieczek i bazarów w kurortach. Normalnie ręce opadają jak czytam takie bzdety i wypociny znawców tej kultury z wycieczek Biur Podróży.  :oslabiony:  :pad:

jak taki mądry jesteś to napisz skąd ty znasz tak dobrze ich kulture, mieszkasz tam z nimi ? skoro taki znawca jestes w tej dziedzinie i negujesz wszystko i wszystkich w tym temacie expercie  ? tak ja znam z wycieczek bazarów .. czyli miałem chociaz styczność z nimi a ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys nas Polaków sie bali w europie, byliśmy złodziejami samochodów i wszystkiego co przed domem Niemców się znajdowało. Niemiec jak widział w okolicy Polaka to od auta bał sie odejść,i nie wiedział co pierwsze ratować swoje auto czy ciągniczek na pedały dziecka na podwórku. NIemcy byli przestraszeni naszymi zwyczajami. Byliśmy jak ci obecni imigrancji kulturowo inni. Kradliśmy, kombinowalismy ... i jak jest obecnie ? no własnie jest dobrze i tak samo z imigrantami będzie. Za jakiś czas się oswoją zapoznają z prawem i sie dostosują.

 

a tak z" innej beczki " ... czy zachowanie Polaków coś się zmieniło ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jaki ze mnie znawca.

Miałem z nimi styczność w troszkę innych sytuacjach. Ty ich znasz z relacji "Ty z kasą a Oni Cię wydoją".

Następnym razem, weź proszę swoje 4-litery oraz rodzinę (najlepiej żonę i córkę/córki - jeżeli masz. Syn/synowie nie mają tutaj znaczenia ;) ) i zabierz ich na wycieczkę, taką prawdziwą, sam sobie z familią wynajętym samochodem do dzielnicy mieszkalnej nie turystycznej.

Wysiądź z auta i idźcie na spacer ulicami, wejdźcie do sklepu i najlepiej aby to żona mówiła Ci co masz kupić a ty jeszcze weź w rękę zakupy.

Zobaczysz tych miłych, sympatycznych ludzi, szanujących inne kultury, wyznania oraz kobiety.

Tylko potem nie płacz, że stało się to co podejrzewam że się stanie.

 

Eksprtem nie jestem ale troszkę tego ludu znam, mieszkałem wśród nich i to nawet nie w ich kraju też jak i oni byłem w gościnie.

Nasze kobiety zaczęły się swobodnie poruszać po ulicach dopiero jak się po pewnej sytuacji dowiedzieli, że My to Polacy. Oczywiście szacunku nie miały ale za to mogły względnie swobodnie iść ulicą.

 

Powiem Ci tyle, Islam jest tak samo pokojowy jak Chrześcijaństwo podczas wypraw krzyżowych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak taki mądry jesteś to napisz skąd ty znasz tak dobrze ich kulture, mieszkasz tam z nimi ? skoro taki znawca jestes w tej dziedzinie i negujesz wszystko i wszystkich w tym temacie expercie  ? tak ja znam z wycieczek bazarów .. czyli miałem chociaz styczność z nimi a ty?

 

Tak Marcin, znajomość z bazaru jest bardzo duża i wiele mówi. Zapraszam cię do mnie na budowę, gdzie w okreslonych porach budowa zamiera i wszyscy sie rozbierają myją i zaczyjaną modlitwę i nie ma możliwości im przerwać żadnymi zakazami. Jak patrzą na Ciebie w restauracji z drinkiem.

Wtedy zrozumiesz ich kulturę, a nie na bazarze. Dla mnie sprawa prosta, przyjezdzasz do Europy - przestrzegaj jej praw.

Jesteś w kraju muzeumańskim musisz przestrzegać jego praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie sprawa prosta, przyjezdzasz do Europy - przestrzegaj jej praw.

Jesteś w kraju muzeumańskim musisz przestrzegać jego praw.

To tak nie działa,oni to wszystko mają od Allaha a nie od Europy tak więc im się wszystko należy bo tak im obiecano

robią co chcą i nikt ich nie zatrzyma. Oni nie uciekają przed wojną oni przyjechali na wojnę i tak jest prawda.

Komu się to nie podoba to OK ale jak dla dla mnie to jest początek końca europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom

 

Zdzadzam się z tobą, początek końca Europy.

 

 

Dla mnie sprawa prosta, przyjezdzasz do Europy - przestrzegaj jej praw.

Jesteś w kraju muzeumańskim musisz przestrzegać jego praw. To moje zdanie , opinia gdzie chcialbym, żeby tak było, ale nie jest. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.