Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Choruje, choruje i pewnie nie ma mu nawet kto podać kufla piwa! Tak to z Wami kobietami jest, tylko się naśmiewacie, a katar potrafi człowieka naprawdę solidnie wymęczyć :(

bo to jest męski katar my miewamy inną wersję .......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz szczegóły :)

 

-40zl od przyczepy-bierzemy ile osób pomiescimy

-30zl/łóżko w domku, domki 4-osobowe, ocieplane, łazienka, kuchnia ale bez kuchenki, ogrzewanie jest jak coś

-czeska Holba dla nas będzie, kuchnia tez nawet będzie juz rozruszana dla nas

-drewno na ognisko gratis+to co sobie wokół nabieramy bo tego pełno leży po wichurach :) ale jest to drewno nadworne wiec trochę suchego mogłoby się przydać :)

-sanitariaty 3 bojler podłączone rzedowo wiec nie ma obaw,ze komuś zabraknie chyba, że wszyscy na raz pójdą się kąpać :) Woda ciepła dostępna 24h a prysznicy jest chyba ze 6

-jest wędzarnik jak by ktoś chciał coś wedzic :) właściciele dopiero w maju będą się szkolić w tym temacie

-prąd przed rzeką jest 6 skrzynek, każda po 3 wejścia 16A z fazą i roznicowka jakąś a do jednego gniazda spokojnie podepnie się 3-4 przyczepy ALE do skrzynek są potrzebne przejściówki europejskie, kto ma takie? Na polu zostały mu tylko 3 bo reszty ludzie nie oddali :/

-na polu również skrzynki sztuk 7 po 3 wejścia opcja jeśli nie będzie ulewy przez tydzień i tamy nie podniosą wiec przejedziemy przez rzeczke :)

-basenu nie będzie jeszcze ale mamy przyjemny strumyczek obok :D

-jedna skrzynka jest dostawna wiec nie ma problemu jak będzie nas 50 ekip :P

-siatka do siatkówki jest ale może zdąży kupić nową

-wiata jest na 70 osób zasłonięta, jest opcja ja odsłonić, w sali pomieści się 30 osób

-całe pole ogrodzone

 

Byłam również w Jarnołtówku "Pod Lipami". Naszukalam się tego. ... a to szczerze to nie wyglądało na miejsce adekwatne na zlot wiec próby jakiejkolwiek negocjacji sobie podarowalam. Lipy są dobre żeby sobie przyjechać odpocząć. Nawet prądu nie zauważyłam na tym polu także zostajemy w Złotej Dolinie, na legalnym polu, zgłoszonym do polskiej i europejskiej instytucji campingowej- zapomniałam nazw :D

 

 

Zdjęcia mam, wrzucę je później z komputera bo z telefonu nie ma szans oraz założę nowy wątek :D

 

Pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ile będzie zielona holba?

Nie wie jakie będzie miał ceny na ten rok i to jest jeszcze do omówienia :) w zeszłym roku było coś koło 4zl

 

Ogólnie będzie Holba jasna, ciemna i miodowe prawdopodobnie jak dostaną bo był z nią problem w zeszłym roku. Piwo oczywiście z kija lane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 przejsciowki mam, jedna jest 1na1 a druga 1na3... drewna tez przywiozę ale raczej nie tyle co rok temu z powodu mniejszej ładowności...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 przejsciowki mam, jedna jest 1na1 a druga 1na3... drewna tez przywiozę ale raczej nie tyle co rok temu z powodu mniejszej ładowności...

Ale to masz te europejskie żeby wyjść ze skrzynki? To byłoby super :)

Drewno tez przywiozę ale to w nowym wątku zrobi się listę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Europeische...

Gut, sehr Gut :D

 

A jest coś czego ty nie masz?!

Na pewno mam taką w przyczepie - ale czy kamper się dorobił już? Nie pamiętam :(

Misio sprawdzaj :)

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania?

 

Żadnych  :nono:

 

Poza jednym. Czemu to jeszcze tak długo trzeba czekać ????  :look:  :pad:

 

 

 

-jest wędzarnik jak by ktoś chciał coś wedzic :) właściciele dopiero w maju będą się szkolić w tym temacie

 

Ja mogę. Tylko to trochę zabawy jest i potrzebne drewno bukowe. To ostatnie mogę zorganizować. Jak duża jest wędzarnia ? Bo chętnych pewnie będzie sporo  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.