Skocz do zawartości

Kamper fiat 28JTD z zabudowa DETHLEFFS 1998r


wawrzek

Rekomendowane odpowiedzi

za mało danych nam Kolego podałeś abyśmy mogli Ci pomóc.

Nie wiadomo jak liczna jest gromadka podróżujących, jakie macie mniej-wiecej preferencje kamperowania (długie trasy czy częste postoje), nie znamy rozkłądu wnętrza kampera którym jesteś zainteresowany.

pozdrawiam

Witam,

Jesli chodzi o ilosc osob ,to max 4 osoby,Co do tras-roznie sie moze zdazyc.Co do rozkladu wnwtrza,to standartowy; wc, prysznic 5 miejsc do spania.Najbardziej niezrozumialy jest dla mnie

Uklad wskaznikow na desce rozdzielczej samochodu.To tyle  pozdrawiam

Jeszcze dla formalności w 1998r nie montowano do ducato i do modeli bliźniaczych silników JTD. Może przekładka lub co bardziej prawdopodobne błąd sprzedawcy(umyślny ?)

Tak byla przekladka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co mi wiadomo danielpoz użytkuje już któregoś z rzędu Fiata Ducato więc jakieś tam informacje ma na pewno. Poza tym, to Ty pytasz o jakieś informacje więc jeśli ktoś chce Ci pomóc nie traktuj go z góry.

Edytowane przez DOMINO7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj madralo!!Jestes tylko na poziomie Adrii optimy!!

 

:look::czerwona:

Nie rozumiem, dlaczego jesteś dla Kolegi opryskliwy. Kilkanaście postów, w których ludzie się dwoją i troją, aby Ci pomóc, a Ty reagujesz jak ... :pad:

Piszesz:

Sorry ale lubie konkrety ,a nie domysly!

 

To teraz przeczytaj swoje posty w tym temacie i pokaż, gdzie są te konkrety. :niewiem:

Wszyscy ciągną Cię za język i snują domysły, bo z tego co piszesz, nic nie wynika. Może jest to jasne dla Ciebie samego, ale czytający nie mają pojęcia, o co Ci może chodzić.

Po kilku postach dopisałeś w końcu to:

Jesli chodzi o ilosc osob ,to max 4 osoby,Co do tras-roznie sie moze zdazyc.Co do rozkladu wnwtrza,to standartowy; wc, prysznic 5 miejsc do spania.Najbardziej niezrozumialy jest dla mnie

Uklad wskaznikow na desce rozdzielczej samochodu.To tyle  pozdrawiam

Tak byla przekladka!

 

i jeszcze raz dodajesz:

Sprzedajacy zakupil kampera z uszkodzonym silnikiem 28JTD i taki sam silnik zakupil i przelozyl.Silnik chodzi idealnie.Na desce rozdzielczej jest uklad wskaznikow i to jest dlamnie problem

 

Irytujesz się, że Kolega zadał pytanie, co takiego niezrozumiałego może być " na desce rozdzielczej samochodu", a przecież to faktycznie dziwne, bo ta "deska" jest prosta do bólu. :hmm:

W pierwszym poscie napisałeś:

Pomijam strone techniczna auta bo z tym sobie radze.

 

Coś tu się nie zgadza, chyba ..., że jednak piszesz niezrozumiale dla innych i nie wyrażasz się precyzyjnie, ale w takim razie nie oczekuj precyzyjnych odpowiedzi i konkretów, które tak lubisz.

 

Pominę w tym miejscu Twoją niechlujną pisownię  :pad:  (w zasadzie złamałem własną zasadę, odpisując w tym temacie), ale właśnie ta Twoja pisownia wpływa w znaczący sposób na zrozumienie Twojego przekazu, a właściwie na brak zrozumienia, więc jak sam widzisz, trudno nam pojąć Twoje problemy, mimo tylu napisanych tu postów.

Bądź bardziej uprzejmy, napisz precyzyjnie w czym jest problem i najlepiej udokumentuj wypowiedź odpowiednimi zdjęciami, a gwarantuję, że będziesz zadowolony z dyskusji. :ok:

Nie obrażaj się, tylko spójrz na całokształt swoich wypowiedzi tak, jakbyś czytał je pierwszy raz, a o wspomnianym kamperze nie wiedział niczego, co wiesz. Zobaczysz wtedy, że niełatwo Cię zrozumieć.

To tyle z mojej strony.

 

PS

Mniemam, że nie tyle o deskę rozdzielczą samochodu Ci chodzi, a o panel kontrolny w części mieszkalnej, ale to tylko moje domysły, bo Twoje "konkretne" pytania tego nie precyzują. Gdyby nawet, to bez fotek i tak się nie obejdzie.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS

Mniemam, że nie tyle o deskę rozdzielczą samochodu Ci chodzi, a o panel kontrolny w części mieszkalnej, ale to tylko moje domysły, bo Twoje "konkretne" pytania tego nie precyzują. Gdyby nawet, to bez fotek i tak się nie obejdzie.

 

Raczej na 100 % tak jest, zaistniało zjawisko  z prawidłowym nazewnictwem, ale kolega lubi konkrety  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.