Skocz do zawartości

VIII Spotkanie Knajpowo-Karnawałowe 16-Styczen 2016 rok


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze spotkanie na miescie wyjdzie taniej a nie chodzi o miejsce a o spotkanie ludzi z ta sama pasja a zawsze na piwo i male % mozna wpasc w biegu na spcerku ewentualnie jakas pizzeria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiec nowe miejsce spotkania to kolumna zygmunta tylko teraz godzina, kto bedzie to bedzie

A można tam zaparkować auto ? :D

 

Poważnie ... w sobotę ma być spory mróz, spacer to chyba średni pomysł. Wy jesteście praktycznie u siebie ... podjedziecie jakąś komunikacją, ja muszę ciągnąć auto :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać,co roku mamy kłody pod nogami  :skromny: w tym już Marcin opisał, zgadzam się z wami, i poproszę o propozycję. Jeszcze mogę odwołać salę itd.

A spotkanie przełożyć nap na następną sobotę, czas na ogarnięcie jakiegoś lokalu. i propozycji.

 

:miga:  :miga:    Tak że proszę o konkretne wypowiedzi. dziś i wieczorkiem zdecydować tak - odwołujemy spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można jeszcze raz przenegocjować tej oferty ... zwyczajnie zrobić 45 zestawów obiadowych (coś na rzadko + drugie) a zamiast tych pierogów jakiś półmisek wędlin + ze 2, sałatki - coś żeby było na zakąskę?

 

Choć nie wiem czy to coś da skoro gość za 3 opakowania ryżu (15 porcji) które go kosztują 4 zł żąda od nas 52,50 a za 30 porcji kartofli czyli max 5 kg (10 zł) chce 135 zł i do tego wszystkiego dolicza jeszcze jakieś śmieszne koszty sali i obsługi - to jaką on ma marżę? ponad 1000 % ? - gdzie normalna marża w gastronomi tj. 300% ze wszystkimi kosztami.

 

W tej sytuacji jestem za odłożeniem :( ... 

Ja Wam mogę zorganizować spotkanie ale na moim terenie :( gdzie za te pieniądze byśmy mieli ful wypas ... ale czy zechcecie ruszyć d...y te 100 km w moją stronę? pewnie nie :(

 

U siebie w firmie organizowałam wigilię, catering  ze "swojej" mety gdzie stawka za os. wynosiła 9 zł w tym mieliśmy

- śledzie z cebulką w oleju

- 2 różne sałatki

- roladę z ryby,

- rybę smażoną z warzywami na słodko kwaśno (po japońsku),

- roladę szpinakową z lososiem,

- pieczywo,

- 3 rodzaje ciasta (sernik, szarlotka, ciasto makowe)

- mandarynki

- soki do picia

 

60 osób najadło się po korek.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Gosia ja jestem za   :ok:  nie ma problemu ruszę  du....ko

Mówię serio ... napisze co i jak ... poprosiłam o wycenę, tylko obawiam się, że niewielu chętnych by było - bo to jednak dojazd 100 km  :( ale ja do Was przyjechałam też 100 :P

Chyba, że jakiś wesoły autobusik by zorganizować z Wawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.