Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w ocenie - Hobby / 2007


Krzysiek5

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze, macie dobre oko :)

 

Czy ktoś z Was widzi coś niepokojącego w tej przyczepie:

 

Ewentualnie może to pomnik który przewija się na ogłoszeniach od miesięcy i ktoś ją już kojarzy bo ja ją widzę 'dopiero' drugi miesiąc ?

 

Tu <- Zdjęcia

Edytowane przez Krzysiek5 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oba narożniki :) Wiem :)

Dwa nowe zdjęcia powinny rozwiązać dylematy, ale nie chce dzwonić do sprzedawcy 'na raty' ;)

 

 

Coś  mi się kołata ze w Hobby z tego wypustu - 2007/8 - bywały problemy ze szczelnością przedniej ściany, nawet bez wypadku (ktorego ponoć oczywiscie przyczepa nie miała). Dobrze mi sie kołata ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ogólnie przednie ściany nie są mocnym elementem przyczep spod znaku Hobby.

Czujność rewolucyjna jak najbardziej wskazana oczywiście - tutaj jeszcze raz potwierdzam zdanie kolegów co do tych nieszczęsnych narożników - przemacaj podłogę od spodu.

Zobacz również to zdjęcie: http://www.atone.pl/560/DSC07822.JPG

Widzisz zawias meblowy z nalotem? Jest to zdjęcie górnej szafki nad łóżkiem więc dobrze przewąchaj szafki.

Edytowane przez GregorY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze, macie dobre oko :)

 

Czy ktoś z Was widzi coś niepokojącego w tej przyczepie:

 

Ewentualnie może to pomnik który przewija się na ogłoszeniach od miesięcy i ktoś ją już kojarzy bo ja ją widzę 'dopiero' drugi miesiąc ?

 

Tu <- Zdjęcia

 

Witam. Dziś rozmawiałem z moim znajomym sprzedawcą używanych rowerów i nart z Grojca pod Oświęcimiem. /mam od niego rowery i cały kompletny sprzęt narciarski,wiele lat temu kupiłem od niego używany prywatnie przez niego samochód. Jest uczciwy jako sprzedawca. Wspomniał dziś właśnie że chce sprzedac swojego Hobby 2007 r. wiem że tą przyczepkę sprowadził parę lat temu z Niemiec,doinwestował chyba o mover klimatyzację itd ale nie pamiętam dokładnie jaki to model. Jeśli Cię to zainteresuje to podam Ci nr tel do niego na pv. Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś rozmawiałem z moim znajomym sprzedawcą używanych rowerów i nart z Grojca pod Oświęcimiem. /mam od niego rowery i cały kompletny sprzęt narciarski,wiele lat temu kupiłem od niego używany prywatnie przez niego samochód. Jest uczciwy jako sprzedawca. Wspomniał dziś właśnie że chce sprzedac swojego Hobby 2007 r. wiem że tą przyczepkę sprowadził parę lat temu z Niemiec,doinwestował chyba o mover klimatyzację itd ale nie pamiętam dokładnie jaki to model. Jeśli Cię to zainteresuje to podam Ci nr tel do niego na pv. Jurek

to może i do mnie daj a kupie sprzęt narciarski??  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek5  > ...Czy ktoś z Was widzi coś niepokojącego w tej przyczepie:

 

Sprawdż=porównaj fakturę (wzór) materiału ścian 1, 2 i 3  czy sa jednakowe ?

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Cena zawyżona...

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.