Skocz do zawartości

Polecam przyczepę Hobby 420


Gitner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na szybko info dla kupujących.

 

Mój wujek był w BIeruniu ostatnio po przyczepę (jechał po nią z Gdańska), miał upatrzone dwie sztuki: Knaus Sport i właśnie linkowaną Hobby

 

http://center-camp.pl/pl/p/Przyczepa-kempingowa-HOBBY-De-Luxe-420/3069

 

Chciał właśnie tą Hobby, ale na miejscu wyszło, że jest z 92, a nie 95 jak było w ofercie. Sprzedający nie chciał zjechać z ceny i sztywno trzymał 13900. Wzięli więc młodszego Knausa w tej cenie. Wypas i układ miały ten sam. Wujek poleca tą przyczepę, ma dwa prawie nieużywane przedsionki Izabell, jeden pełny, drugi otwarty. Jest zadbana i nie znalazł w niej mankamentów technicznych pozwalających na zbicie ceny.

 

PS: powyższą informację otrzymałem po poniedziałkowych oględzinach i nie odpowiadam za obecny stan tej przyczepy w dniu dzisiejszym i kolejnych. Naocznie nie widziałem, ale wujek stary karawanignowiec uważam, że wie co mówi. Gdybym miał kasę to bym ją pewnie brał, ale muszę czekać jeszcze 3 lata, kredyt ważniejszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Do tego bukietu należy jednak dopisać parę uwag dla przyszłego kupującego.

Przyczepa była przerabiana.

1. Kratka wentylacyjna (nowa biała) obok oryginalnych za lodówka i kuchenką jest dokładana - pytanie tylko dlaczego.

2. bagażnik rowerowy nie umiejscowiony na listwie lecz mocowany do ściany przez zakończenie dachu. To nie jest dobre rozwiązanie.

3. Przednie łózko przerobione na stałe. Warto popatrzyć  na dobór materiałów pod kątem wagi.

 

Na plus należy dodać:

1. dwie boczne klapy,

2. ciepła woda (chyba) patrząc na zmienione krany.

3. okno dachowe.

 

Ogółem oferta ciekawa ale po sprawdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek nie przeczę, widziałem tą kratkę, łóżko w Sporcie też było takie, wujostwu na takim zależało. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę zapytać o jakieś szczegóły póki wujek pamięta ją z oględzin. Sam zresztą wspomniał abym wrzucił linka do niej na forum.

Edytowane przez Gitner (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek nie przeczę, widziałem tą kratkę, łóżko w Sporcie też było takie, wujostwu na takim zależało. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę zapytać o jakieś szczegóły póki wujek pamięta ją z oględzin. Sam zresztą wspomniał abym wrzucił linka do niej na forum.

Hobby z tego roku mogą mieć zgnitą podłogę we wszystkich rogach, a na pewno z tyłu. Taki ich urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, kokedzy, zaden z Was jej nie widzial a juz wiecie ze ma zgnita podloge w rogach, nie przesadzajcie, ona moze miec tak samo jak i kazda inna.

Co do malowania to od reki widac ze to nie 95 a cos miedzy 89 a 93 bo wtedy bylo takie malowanie zewnetrzne. Nie popadajmy w paranoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy tam zgniłą podłogę widzicie ???? Maja dobry towar to sobie cenią i tyle. Założę się, że za dwa tygodnie jej nie będzie - przecież głupi nie są. Nie no lepiej kupić syfa za 8 tyś i remontować- wtedy jest ok.  

Moja jest z tego samego rocznika i wszystkie narożniki suchutkie, podłoga twarda. Pewnie nie wiem co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero foty mi ruszyly.

Ja ma taka tylko z 95r.

Dodatkowa kratka moze dla wietrzenia szafki z zywnoscia (tam sa takie siakowe, glebokie szuflady, a moze zamaskowane uszkodzenie poszycia poprzez wstawienie kratki.

Lozko podobnie lrzerobione jak i u mnie na stale i to bardzo dobrze, spi sie wygodniej.

Swoja tez w tym komisie kupowalem.

Co do ceny, jak dobra i z przedsionkami to nie jest zla. Dodadkowo na kazda daja gwarancje na szczelnosc na rok i na urzadzenia itd. To tez niestety musi kosztowac.

Nic Nas nie zwalnia z czujnosci ale czy zawsze warto szukac najtanszych ofert a te najdrozsze pomijac bo kosmos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego bukietu należy jednak dopisać parę uwag dla przyszłego kupującego.

Przyczepa była przerabiana.

1. Kratka wentylacyjna (nowa biała) obok oryginalnych za lodówka i kuchenką jest dokładana - pytanie tylko dlaczego.

2. bagażnik rowerowy nie umiejscowiony na listwie lecz mocowany do ściany przez zakończenie dachu. To nie jest dobre rozwiązanie.

3. Przednie łózko przerobione na stałe. Warto popatrzyć na dobór materiałów pod kątem wagi.

 

Na plus należy dodać:

1. dwie boczne klapy,

2. ciepła woda (chyba) patrząc na zmienione krany.

3. okno dachowe.

 

Ogółem oferta ciekawa ale po sprawdzeniu.

Zapomniałem dodać: ta malatura obowiązywała do roku 92/93.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

na miejscu wyszło, że jest z 92, a nie 95

...

Jest zadbana i nie znalazł w niej mankamentów technicznych pozwalających na zbicie ceny.

 

...

Nie pamiętam kiedy na forum było wskazanie na przyczepę z poleceniem, uszanujmy to.

.

W ogłoszeniu jest '92, chyba że poprawili.

Dobry towar musi trzymać cenę, prawo rynku.

Jeśli obrót mają wystarczający na egzystencję firmy, to się nie dziwię.

Tylko tonący brzytwę chwyta.

Mi się egzemplarz podoba.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać: ta malatura obowiązywała do roku 92/93.

 

Przecież pisałem, że na miejscu wyszło, że jest z '92, w niedzielę wisiała jako '95, w poniedziałek poprawili w ogłoszeniu

 

 

Nie pamiętam kiedy na forum było wskazanie na przyczepę z poleceniem, uszanujmy to.

 

Dziękuję

 

 

Co do ceny, jak dobra i z przedsionkami to nie jest zla. Dodadkowo na kazda daja gwarancje na szczelnosc na rok i na urzadzenia itd. To tez niestety musi kosztowac.

 

Zgadza się, jest roczna gwarancja na szczelność i urządzenia, do tego jeszcze 1msc na rozruch dają.

 

Słuchajcie nikogo nie zmuszam. Wujek oglądał jak dla siebie, nie mówię, że się zna na tip top, ale spędził przy tych 2 przyczepach prawie 4h. Nie dał rady z Hobby stargować, za to z Knausa zjechał jeszcze 2k. Nie dziwi więc niektórych to dlaczego jeszcze opuścił? Pewnie bita była, co nie...

 

PS: nie zdenerwowałem się, nie myślcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobry towar musi trzymać cenę, prawo rynku."

 

Prawo handlarzyny... wycyckać do dna

 

Osobiście oglądałem przyczepę u handlarza w Trzciance z 1999 knaus w cenie 22700... kiedy wytykałem niedoskonałości i uszczerbki na zdrowiu oburzył się handlarz i stwierdził że przyczepy się nie starzeją... i tak ją sprzeda za tą kasę...osobiście stwierdzając że koniec roku itd stwierdził że przyjdzie kupiec i kupi nawet za rok

 

Wniosek

 

Jaka nie będzie przyjdzie amator bo pomyśli że cepka super skoro tyle kosztuje a pan sprzedawca taki miły :]

Edytowane przez pawel-i-aga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.