Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, TomekKnaus napisał:

Pranie podczas "PIT-STOP-u" .....

Pomysł może i nie głupi ale lokalizacja :puk: Toż to ścisłe centrum Krakowa. Idealna miejscówka dla tranzytu Tirem.

pralka.thumb.png.586812fc850dd09adfa90e26f11fa03e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maras napisał:

Dużo deweloperów stawia mikro kawalerki po powierzchni kilkunastu m2 i w takim metrażu każde AGD zabiera cenne metry apartamentu :) 

W sumie można chodzić na "CPN" prać, a w tym czasie walnąć klocka  umyć się za free. Same korzyści :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele uchylnych umywalek powinni to obejrzeć, jak producent mógł wymyślić takie cośdefault_niewiem.gif

 

Chodzi Ci, że jest druga umywalka? No to jest zabezpieczenie przed tym jakbyś postanowił zamknąć umywalkę kiedy woda jeszcze nie zeszła. Wtedy wszystko się wleje do tej drugiej umywalki.

 

Ja ogólnie uważam, że składane umywalki to nieporozumienie. Nie chciałem czegoś takiego u siebie nigdy i przy obu nowych przyczepach było to jedne z kryteriów wyboru. Przez to niektóre budy skreślłem, jak chociażby Adria, która miał[mention=8007]maarec[/mention]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek00 napisał:

Chodzi Ci, że jest druga umywalka? No to jest zabezpieczenie przed tym jakbyś postanowił zamknąć umywalkę kiedy woda jeszcze nie zeszła. Wtedy wszystko się wleje do tej drugiej umywalki.

Ja ogólnie uważam, że składane umywalki to nieporozumienie. Nie chciałem czegoś takiego u siebie nigdy i przy obu przyczepiał było to kryterium wyboru. Przez to niektóre budy skreślłem jak chociażby Adria, która miał@maarec

 

2 minuty temu, Marek4791 napisał:

Koledze raczej chodzi o dostęp do sitka, które trzeba wyczyścić. Zasadność rozwiązania jak najbardziej, ale brak możliwość czyszczenia zbiornika bez demontażu połowy łazienki to porażka.

Tak chodziło mi o ten drugi zbiornik, jak mogli tak wymyślić, dobra nie szło inaczej to trzeba było zrobić szybki demontaż umywalki i po sprawie a tak cały syf zostaje w środku i śmierdzi, wdychasz zarazki, ach z tymi producentami ręce letą.

23 minuty temu, lbuster napisał:

 

Tylko swoje zabezpieczenie lub skórka uratuje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi o ten drugi zbiornik, jak mogli tak wymyślić, dobra nie szło inaczej to trzeba było zrobić szybki demontaż umywalki i po sprawie a tak cały syf zostaje w środku i śmierdzi, wdychasz zarazki, ach z tymi producentami ręce letą.
Z tego co widziałem to tam problemem były te syfony, przez co woda słabo spływała.

No ale masz rację. Dlatego mówię, że składane umywalki to nieporozumienie. Zawsze coś tam wpadnie, utknie itp. Znajomemu, u innego producenta, też wpadła szczotka do zębów i musieli kombinować aby ją wyjąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, peja76 napisał:

Tylko swoje zabezpieczenie lub skórka uratuje auto.

Co to jest skórka?

Co do swojego zabezpieczenia, to w dobie komputerów ciężko coś wymyślić. Natomiast w nowy aucie chyba będę mieć możliwość wyłączenia dostępu bezkluczykowego. To jest teraz standard w nowych samochodach? A może to zawsze było?

Z drugiej strony bez sensu jest kupować bezkluczykowy dostęp i go wyłączyć :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega zamontował kranik przelotowy na zasilaniu paliwa ( pod siedzeniem ) i to mu uratowało Meśka ; złodziej zadowolony odjechał i stanął na rondzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lbuster napisał:

Co to jest skórka?

 

W tej firmie kupuje,

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=local&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjonp6lwIf2AhVnmYsKHeHpAioQgU96BAgCEBQ&url=http%3A%2F%2Fwww.jamaralarmy.pl%2F&usg=AOvVaw0ROG5_LI1GoxqiZ00pp7ld

https://jamaralarmy.pl/immobilisery/immobiliser-transponderowy-alarmy

18 minut temu, lbuster napisał:

 Natomiast w nowy aucie chyba będę mieć możliwość wyłączenia dostępu bezkluczykowego. To jest teraz standard w nowych samochodach? A może to zawsze było?

 

Pierwsze słyszę żeby była taka mozliwość

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, peja76 napisał:

Pierwsze słyszę żeby była taka mozliwość

Na jakimś filmie pokazywali tą opcję i się ucieszyłem. Ale może coś pokręciłem - nie wiem. Zawsze unikałem dostępu bezkluczykowego - pierwszy raz wziąłem tą opcję w pakiecie, by nogą otwierać bagażnik a wyciachali mi elektryczną klapę :sciana:

I tak zostałem z niepotrzebnym mi zaproszeniem dla złodzieji :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.