Skocz do zawartości

Późne otwarcie kempigu w Nałęczowie 22-25 październik.


Rekomendowane odpowiedzi

Coś cicho w temacie, więc pewnie się dzieje ... :slina:
Wczoraj, myśląc o Wszystkich uczestnikach tego spotkania, podczas dosyć późnej kolacji, jeden toast  :drink:  był za Was - aby pogoda Wam dopisała, a zabawa była przednia.
Niniejszym, Wszystkim uczestnikom spotkania pod Nałęczowem, przesyłamy księżycowo - gwieździste pozdrowienia z Półwyspu Helskiego!

 

post-8228-0-04720300-1445716660_thumb.jpg

 

Chciałem, aby fotka oddawała klimat pory i miejsca, dlatego była robiona  bez lampy, jedynie w świetle księżyca i z włączoną lampką na ścianie przyczepy.
Mimo, że nie mogliśmy przyjechać, to myślami w tym momencie byliśmy z Wami. :banan:

Jest tak cicho i bezwietrznie, że z oddali prawie było słychać Wasz śpiew oraz nutki z akordeonu i gitary, :gitara:  zwłaszcza, gdy patrzyliśmy na zamieszczone do tej pory fotki :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pogratulować zabawy! Cieszę się, że Wam się udało. Ja, niestety, w tej chwili praktycznie w pracy :-( Na szczęście tylko chwilowo, ale koniecznej. Cieszę się, że Wam się udało, choć żałuję, że nie mogliśmy być z Wami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu fota pierwszy sort :ok:

 

Wiesiu, dzięki za pozytywną ocenę fotki :skromny:

[...]  do gwiazdki to i my :drive:  jeszcze w któryś week do K Morskiej.

 

Jak do tej pory, to pogoda jest taka, że szkoda by było zamykać sezon w tej chwili.

Z tego powodu, drugi raz w tym roku odwiedziliśmy Wybrzeże - nie żałujemy.

Życzę Ci, aby wypad do Krynicy Morskiej się udał - może aura nie będzie kapryśna jeszcze przez jakiś czas.

Na Spotkaniu ful integracja, :gitara:   :biwak:     pogoda :ok:

 

Przypuszczałem, że tak będzie :slina: , ale w chwili zapisów, byliśmy już w zupełnie innej części Polski.

Cieszę się, że spotkanie jest udane i dopisuje pogoda. Domyślam się, że dużo się dzieje ;) , ponieważ prawie nikt, nic nie pisze.

Fotki i opis pewnie zaczną się pojawiać w poniedziałek. :slina: 

Ciekawe, czy ktoś zostaje trochę dłużej :hmm:

PS

U nas pogoda była naprawdę super, ale w chwili pisania tego posta, zaczęła się bardzo delikatna mżawka. Właściwie, bardziej przypomina to rozpylone kropelki wody, które niesie zwykle bryza morska tuż przy brzegu. Wcale nam to jednak nie przeszkadza. Zakładamy płaszcze przeciwdeszczowe i już nas nie ma. :yay:

Do następnego posta ... :hej:

Pogratulować zabawy! Cieszę się, że Wam się udało. Ja, niestety, w tej chwili praktycznie w pracy :-( Na szczęście tylko chwilowo, ale koniecznej. Cieszę się, że Wam się udało, choć żałuję, że nie mogliśmy być z Wami...

 

Michał, przecież to dopiero otwarcie   :rolleyes:   następne okazje na pewno jeszcze będą. :ok:

Koledzy przecierają nam szlaki :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już od godziny w domku i już po obiadu i spożywamy ciemne piwko kazimierskie, dziękujemy wszystkim oraz gospodarzowi za wspaniałą atmosferę i pięknie przygotowany kemping, do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już od godziny w domku i już po obiadu i spożywamy ciemne piwko kazimierskie, dziękujemy wszystkim oraz gospodarzowi za wspaniałą atmosferę i pięknie przygotowany kemping, do zobaczenia

 

 Szybko dojechaliście!

My też już w domku, po obiedzie i nadszedł czas na podziękowania. Serdecznie dziękujemy Gospodarzom za wspaniałe przyjęcie nas w swoje gościnne progi. Uczestnikom za fajną atmosferę. Specjalne brawa należą się muzykom, którzy umilali nam wieczory. A tych, którzy nie mogli dotrzeć informuję, że warto się tam wybrać. Miejsce urokliwe, kemping pięknie wyszykowany, dopieszczony w każdym detalu :) Dodam, że  to jedyny kemping, na który można zapomnieć o zabraniu wszystkiego oprócz dobrego humoru ponieważ obok jest sklep, w którym można kupić dosłownie wszystko! Jak dożyjemy to wiosną znów przyjedziemy. Pozdrawiam i czekam na fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wielkie  dzięki od tych, którzy jeszcze siedzą na kempingu. I żałujcie, że Was z nami niema - niech dwie ostatnie fotki z dnia dzisiejszego to

dokumentują

Park w Nałęczowie  

post-740-0-91686000-1445875018_thumb.jpg

Puławt 

post-740-0-17446900-1445875035_thumb.jpg

Puławy 

post-740-0-00092800-1445875048_thumb.jpg

Puławy 

post-740-0-17446900-1445875035_thumb.jpg

Lublin   

post-740-0-58674200-1445875130_thumb.jpg

Lublin   

post-740-0-85108900-1445875145_thumb.jpg

Kamping - husarz z nieba 

post-740-0-34940000-1445875113_thumb.jpg

Kamping  i niebo nad nim  

post-740-0-58176300-1445875154_thumb.jpg

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Żoną dziękuje wszystkim za przybycie. Było nam bardzo miło spędzić weekend w tak dobrym towarzystwie. Mam nadzieję ,że uda się nam jeszcze zorganizować spotkanie w przyszłym roku na naszym skromnym kempingu.

 

P.S.

Waldi co złego to nie ja Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za mile spędzony czas w fantastycznej atmosferze. :yay:

Mam nadzieję, źe sezonu jeszcze nie zamykacie?
Przed nami, jeszcze kilka możliwości spotkania się :przyczepa:  przy ognisku i gitarze :biwak:  w tym roku.

Tak na dobre to może uziemnić mnie tylko opad śniegu  :balwanek: . Bo nie mam do mojej przyczepki ani zimówek ani łańcuchów.

 

Pozdrawiamy

Andrzej & Mariola

post-4575-0-94177700-1445995772_thumb.jpg

post-4575-0-41310500-1445995948_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.