Jump to content
Tsport

Okno dachowe MPK - gdzie kupić części

Recommended Posts

Zbyszek

Przesyłka adresowana do mnie, dzisiaj dotarła. Dziękuję BIGL,  jestem Twoim dłuznikiem Jutro kompletuję mój uszkodzony daszek 

mirus_85

Dzisiaj patrzyłem i rzeczywiście mam takie dwa uchwyty. Czy dalej ktoś potrzebuje ?

ELmariachiEL

Ja bym potrzebował komplet całe okno dachowe 40x40

radziukuzyn

Witam ja potrzebuje tą górną pokrywę do okna 40x40. Może ktoś poratuje taką częscią. Wracając z XVIII zlotu okno się otworzyło  i pokrywę wiatr porwał :-(

radziukuzyn

Znalazłem takie ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/okno-dachowe-fiamma-uszkodzone-40x40-CID5-IDbDE5N.html

Ja szukam pokrywy, chociaż ta jest uszkodzona, więc cienko to widzę. Moze komuś przyda się inna część. Ja nie mogę sie z tym człowiekiem skontaktować.

Edited by radziukuzyn (see edit history)

MKubic

BIGL jestem dłużnikiem ! Dzięki ! Reszta której nie wwykorzystałem trafi do następnego użytkowinika forum :)

janusz1969

witam wszystkich

Kupilem nie dawno pierwsza w zyciu przyczepe kampingowa i mam tam uszkodzona jedna taka raczkę , byłbym bardzo wdzeczny o pomoc, bo żona mnie meczy ze przez te raczke cala przyczepa jest nie udana :).

Please

chris_66

mam tam uszkodzona jedna taka raczkę ,

Bardzo nam przykro 🤣
Ale bez zdjęcia nikt nie wie jaką i gdzie ją masz

Wysłane z mojego Tapatalka

golob

Może ktoś wymieniał okno MPK 40x40 i ma w pozostałościach listewkę prowadzącą roletę do tego okna(to za co pociąga się roletke do zamykania)? Chętnie odkupię. Nowe znalazłem tylko z kompletnymi oknami.

okno.png.0eca81465f614313f521fcc76ab28dee.png

patriks
Posted (edited)

Hej,

Ja będę wymieniał, ponieważ popękały mi zawiasy na roletce i kupiłem już nowe transparentne okno ( czeka na wymianę ), jutro pójdę do budy i zrobię Ci foto. Tylko coś mi się wydaje że dzyndzel/wichajster/cycek trzymający zamkniętą roletkę też ostatnio odpękł... zrobię Ci foto i jak coś to mogę odkręcić całą wewnętrzną część okna i Ci wysłać za free.

Pozdro Patryk

Jak coś to rączki mam całe i sprawne do tego okna 40x40 mlecznego, tyle że to stary post i pewnie juz nieaktualne...

Edited by patriks (see edit history)

patriks

Poszło info i  foty na PW

golob

Dzięki Patryk o to chodziło :)

Janusz110
W dniu 2.01.2019 o 18:15, patriks napisał:

Hej,

Ja będę wymieniał, ponieważ popękały mi zawiasy na roletce i kupiłem już nowe transparentne okno ( czeka na wymianę ), jutro pójdę do budy i zrobię Ci foto. Tylko coś mi się wydaje że dzyndzel/wichajster/cycek trzymający zamkniętą roletkę też ostatnio odpękł... zrobię Ci foto 

Jak masz tą zewnętrzną część daszka ta pokrywka chętnie odkupię,moje ząb czasu je strawil,pisz na PW.

patriks

Mam. Spoko. Caly daszek jest. Jak zdemontuje okno do wymiany to mogę wysłać ale demontaż bede robił na wiosne ( marzec ) teraz wiate nad buda kończę . Przednia część od roletki już wycialem i w poniedziałek do Goloba wysyłam.