Skocz do zawartości

PONIDZIE 2015 - otwarty zlot w Jędrzejowie


Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że znów się u niektórych obudziła histeria i alergia na kościł rzymsko-katolicki, bo na forum zostało zamieszczone zaproszenie na zlot w Jędrzejowie.

Wydaje mi się, a wręcz jestem przekonany, że każde otwarte forum dla zarejestrowanego usera, niezależnie od jego przekonań i upodobań religijnych, politycznych, seksualnych, zainteresowań i gustów, DOSTĘPNE i może się wypowiadać w temacie założonego wątku.

Czyli konkretnie w wątku dot. zlotu PONIDZIE, jeżeli ktoś z jakichś powodów nie zamierza jechać na ten zlot (dodam że jakże fajny od strony organizacyjnej i atrakcji - wiem bo byliśmy)  jeżeli nie zgłasza akcesu udziału, niech głosu nie zabiera, bo robi OT i mod powinien takie posty usunąć.

 

Wyobraźmy sobie sytuację, że jakiś user, jakiegoś tematycznego forum ujawni, że interesuje się np. filumenistyką, i zostanie wyśmiany, skrytykowany, zrugany za takie hobby. Jak się będzie czuł?

 

Muszę wyrazić swoje niezadowolenie z poziomu forum, bo coraz częściej, dyskusje są coraz mniej merytoryczne, jak zostanie podłapany temat, to wleczony jest w nieskończoność i wypowiedzi schodzą na tematy poboczne.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum karawaningowe, dlatego zgadzam się, że powinno być otwarte dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników bez względu na przekonania, upodobania religijne, polityczne, seksualne oraz zainteresowania i gusty, ale pod warunkiem, że użytkownicy nie informują o swoich prywatnych poglądach i upodobaniach wszystkich dookoła.

Cenzura i kneblowanie niepokornych już było i nic dobrego nie przyniosło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że znów się u niektórych obudziła histeria i alergia na kościł rzymsko-katolicki, bo na forum zostało zamieszczone zaproszenie na zlot w Jędrzejowie.

Wydaje mi się, a wręcz jestem przekonany, że każde otwarte forum dla zarejestrowanego usera, niezależnie od jego przekonań i upodobań religijnych, politycznych, seksualnych, zainteresowań i gustów, DOSTĘPNE i może się wypowiadać w temacie założonego wątku.

Czyli konkretnie w wątku dot. zlotu PONIDZIE, jeżeli ktoś z jakichś powodów nie zamierza jechać na ten zlot (dodam że jakże fajny od strony organizacyjnej i atrakcji - wiem bo byliśmy)  jeżeli nie zgłasza akcesu udziału, niech głosu nie zabiera, bo robi OT i mod powinien takie posty usunąć.

 

Wyobraźmy sobie sytuację, że jakiś user, jakiegoś tematycznego forum ujawni, że interesuje się np. filumenistyką, i zostanie wyśmiany, skrytykowany, zrugany za takie hobby. Jak się będzie czuł?

 

Muszę wyrazić swoje niezadowolenie z poziomu forum, bo coraz częściej, dyskusje są coraz mniej merytoryczne, jak zostanie podłapany temat, to wleczony jest w nieskończoność i wypowiedzi schodzą na tematy poboczne.

Twoje niezadowolenie z - jak piszesz - poziomu Forum - to Twoje niezbywalne prawo do wyrażenia opinii. Nie możesz odbierać tego  innym użytkownikom i zakneblować  usta tym którzy, np nie jadą tam ale maja wrobioną opinię o miejscu czyli niewykoszonym boisku, które udaje camping, a prąd trzeba brać od sąsiada zza płotu. Tak jak napisał Teurgus : "Cenzura i kneblowanie niepokornych już było i nic dobrego nie przyniosło." A z dotychczasowych postów w/g mnie nie wyziera żadna histeria ani alergia. Ktoś tu chyba jest nadmiernie przeczulony. Pozdrawiam i życzę udanego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie . Zundap doskonale wie co to jest KSK a to co piszę kolega Reflexxes to szczera prawda sam osobiście obiechałem to ogłoszenie bo nasze forum to forum Karawaningowe a nie forum katolickie/

Ale to jest spotkanie karawaningowe i do każdego forum o tej tematyce pasuje. To, że ma ono jeszcze charakter spotkania o zabarwieniu religijnym to bardzo cenna informacja, bo osoba z moimi poglądami tam nie zawita. Co by było gdyby organizator ukrywał charakter tego spotkania? Ktoś mógłby pojechać, myśląc, że to zwykła impreza i miałby kłopot i zmarnowany weekend. To, że tak pojechaliście po osobie, która to ogłoszenie zamieściła, mimo moich poglądów, szczerze mnie zdziwiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt po nikim nie pojechał . Napisałem tylko że dziwi mnie sens ogłoszenia NICKT-a na naszym portalu

niewiadowki.pl

Stwierdziłem jako administrator forum że takie informacje powinny być zamieszczane na forum które administruje i zarządza KSK . To do ich użytkowników w końcu jest ono kierowane .

Do tego nadmieniłem że aktywność wyżej wymienionego użytkownika ogranicza się jakby do dawania ogłoszeń . Co w tym złego ?

To , że nie chcemy być słupem ogłoszeniowym ?

Wybaczcie ale uważam ze jest to fajny i zarazem prosty sposób szukania nowych użytkowników .Ja wiem użytkowników trzeba szukać , ale może bardziej się starając i wkładając w to więcej pracy i własnego zaangażowania . Wykorzystywanie wszystkich portali wokół siebie do tych celów uważam za niestosowne

Tym bardziej że do swojego serwisu dostępu broni sie jak do twierdzy .

A to co napisałem u siebie , podtrzymuje i się z tego nie wycofuję . Można to przeczytać tu

http://niewiadowki.pl/ponidzie-2015-zlot-w-jedrzejowie-t714.html

 

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny. Sam zamieszczałeś ogłoszenia o swojej imprezie na forum na które się obraziłeś i z którego kazałeś się usunąć z całą zawartością. Nie wyciągajmy jednak tu tej śmiesznej awantury miedzy niewiadówkomaniakami, bo robimy OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zundapp - może rozróżnijmy forum Niewiadówek od forum karawaning.pl ? Osoby zainteresowane dyskusjami na Twoim (zapewne bardzo fajnym forum) - zapewne zalogowane są tamże i rozwijanie wątków na innych forach - raczej niczemu nie służy,

 

Przy okazji, zwracam uwagę, że ks. Mariusz (Nickt) nie jest userem tego forum. W związku z powyższym - w dobrym tonie jest nie rozmawianie o nieobecnych, a przynajmniej nie mówienie o nich źle.

 

Zapewne miałbym też wiele do napisania w temacie "Cenzura i kneblowanie niepokornych już było i nic dobrego nie przyniosło" - zwłaszcza przez kol. Teurgusa. Ograniczę się jednak tylko do tego, że wielu użytkowników jego forum rozstało się właśnie z uwagi wprowadzonej przez niego cenzury. Faktem jest, że powyższe nic Teurgusowi dobrego nie przyniosło, podobnie jak jego "forum".

Ciekawe, czy jak napiszę, że lubię arbuza oraz grać na gitarze, baa - nawet zagram na zlocie - to kol. Teurgeus zakwalifikuje to pod:

nie informują o swoich prywatnych poglądach i upodobaniach wszystkich dookoła. i wyrzuci mnie z forum?

 

Ludzie - dajcie sobie trochę luzu. Z pewnością w wielu miejscach nie znajdziemy porozumienia z kol. Reflexes, ale z Jego opinią w tym temacie zgadzam się i się pod nią podpisuję.

Nie muszę dodawać, że zlot w Jędrzejowie nie ma charakteru religijnego, nie są to dni skupienia, czy też pielgrzymka lub rekolekcje. Chyba warto to zaznaczyć. Podobne zaproszenia można znaleźć na naszym forum na inne imprezy. Nikomu to nie przeszkadza, a wręcz ubogaca forum. A że organizatorem nie jest fanklub, czy też PZMot, a KSK - cóż to zmienia? Według mnie nic. Jeżeli ktoś ma ochotę zwiedzić kawałek świętokrzyskiego - to jest ku temu okazja. 

 

Przy okazji - pozdrowienia dla Powolniaka.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu podzieliła nas religia, za chwile dojdzie polityka, kolor skóry. Ludzie opiamietajcie się co piszecie i jak. Temat jest zlotowy a wy piszecie dlaczego tak i tu a dlaczego nie.

Edytowane przez lukpyr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego Gfizyk, to nie jest temat dotyczący mojego forum, ani odczuć, jakie Kolega ma odnośnie mojej osoby. Jeżeli ktoś miał ochotę i chęć poznania szczegółów nieprawdziwych insynuacji, jakie są przez Kolegę tutaj przedstawiane, to miał na to cały rok. Nie zaczepiałem personalnie Kolegi, dlatego tego rodzaju teksty uważam za zwykłe chamstwo. Kierując się powiedzeniem Stanisława Jerzego Leca ł „Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!”, nie będę odpowiadał na dalsze chamskie zaczepki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukpyr - to nie religia tutaj dzieli, tylko brak tolerancji. :-)

Szanowny Kolego Ireneuszu - walnij w stół - nożyce same się odezwą. Puszczam mimo uszu Twój komentarz. Pomijam, że Twoja wypowiedź jest zupełnie niezrozumiała.

Jeżeli ktoś miał ochotę i chęć poznania szczegółów nieprawdziwych insynuacji, jakie są przez Kolegę tutaj przedstawiane, to miał na to cały rok.

Ale zgadzam się z p. Lecem. Nie wdaję się z Tobą w dyskusję. Zdrowia życzę.

A wracając do tematu - skoro zaproszenie na zlot zostało zamieszczone na forum, tzn. , że Administratorzy i Moderzy nie mieli nic przeciwko temu. Proponuję zatem to uszanować...

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.