Skocz do zawartości

Zasilacz ZIG X7


dried

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum karawaning.pl !

 

Czy ktoś ma lub zna zasilacz ZIG X7 ?

 

Potrzebuję instrukcję lub schematy podłączenia AKU.

 

Na forum znalazłem informację, że ma funkcję prostownika, czy to prawda?

 

Pozdrawiam odwiedzających.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum karawaning.pl !

 

Witam! (kolejny raz)  :] 

Wątek powitalny mamy w tym miejscu. :skromny:

Czy ktoś ma lub zna zasilacz ZIG X7 ?

Potrzebuję instrukcję lub schematy podłączenia AKU.

Na forum znalazłem informację, że ma funkcję prostownika, czy to prawda?

 

Teraz trochę poważniej i nie obraź się.

Odnoszę wrażenie, że nie chce Ci się zupełnie szukać i czytać tego, co już jest na forum.

Mało tego, nie chce Ci się nawet przeczytać odpowiedzi, które dostajesz, więc się zastanawiam: po co poświęcać własny czas :niewiem:

Zamiast kontynuować swój wątek, założyłeś kolejny temat, na dodatek identyczny z już istniejącym (nawet tytuł jest taki sam), a do którego link podałem Ci przecież w Twoim temacie (post #8)

Wszystko, o co pytasz (łącznie ze schematami podłączenia, funkcjami tego zasilacza itd., opisem, czy i jakie akumulatory obsługuje/ładuje) jest w tematach, do których linki otrzymałeś.

Jest w nich również link do strony z instrukcją tego zasilacza (tą samą, którą zamieścił Kol. MARIOczy).

Ponawiam zachętę: przeczytaj tematy z podanych linków, a wszystkiego się dowiesz.

 

Sorry, ale moim zdaniem temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.