Skocz do zawartości

home car 52


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie już sam tytuł daje do myślenia czy to nie handlarz (nie ma wpływu na stan przyczepy)

dobrze że nie wymienił wszystkich marek przyczep jakie są na świecie.

A zdjęcia raczej mocno poglądowe, trzeba by było oglądać, przyczepa dla 5 osób (liczę dwie osoby na podkowie)

aby było wygodnie, fajne jest to że jak śpią 4 osoby to zawsze ten mniejszy stolik jest dostępny, nie trzeba za każdym

razem ścielać łóżka  aby wypić kawę czy coś zjeść w przyczepie gdy na zewnątrz jest np.zimno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem i raczej nie handlarz. 

facet mówił ze to jego 3cia cepa i kupil przed tymi wakacjami ale za duza sie okazała na jego auto.

ze sposobu w jaki mowil wierze ze to prawda :)

 

zastanawiam sie tylko nad "marką" ... mało ich i raczej niszowe - z czego to wynika? (francuzka to marka czy jakiś niderlandzka??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa ma już  17 lat, a więc jeżeli w tym momencie jest w bardzo dobrym stanie, jak napisał sprzedający

to na pewno nie rozleci się w przeciągu kilku lat, układ jest fajny, cena fajna, zawsze zostanie trochę kasy na usprawnienia

po prostu trzeba by było to obejrzeć

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kurde :) ... ale to GDAŃSK :(((

 

A co, nie zdarzyło Ci się wziąć rodziny gdzieś na fajny weekend? ;)

Ja lecę za tydzień pokazać dzieciakom trójmiasto. :) Nie udało się podczas urlopu, to jakoś inaczej to chcemy zrobić. :)

A jak przyczepę zakupisz, to i pokamperujesz :)

Układ jest super - kuchnia i ubikacja po drugiej stronie - nie smrodzisz do przedsionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem kurde :) ... ale to GDAŃSK :(((

tym razem celuje w coś do +/- 30tyś ale skoro można by przyoszczędzić to czemu nie ?

Może ktoś z forumowiczów którzy zadeklarowali swoją pomoc w oględzinach :hmm:

 

A co, nie zdarzyło Ci się wziąć rodziny gdzieś na fajny weekend? ;)

Ja lecę za tydzień pokazać dzieciakom trójmiasto. :) Nie udało się podczas urlopu, to jakoś inaczej to chcemy zrobić. :)

Heniek u nas polecieć to można na szybko do biedronki po chleb :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tabliczka może być w tym miejscu. Mam tak samo w Adrii.

 

Co do tablicy to pewnie jej nawet nie przerejestrował i tyle.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jeśli nie zarejestrował to co sprzedaje na poprzedniego właściciela czy po prostu znalazł jakieś wady i stąd powód o sprzedaży trochę podejrzane i mało zachęcające do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, wiem że na pewno widziałeś to ogłoszenie, ale może warto pomyśleć :hmm: ? Sprzedawca ma raczej dobre notowania, a budki sprzedają myślę dobre...

http://allegro.pl/hobby-de-luxe-easy-560-kmfe-2003-kutno-i5608404136.html

Mankamenty: 250cm, no i cena troszkę wyższa niż założony budżet. Jednak że jest już raczej po sezonie, może uda się utargować :niewiem: ?

Jedno jest pewne: każdą budkę trzeba zbadać organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.