Skocz do zawartości

Takie coś mam w mojej cepce proszę o opis :)


trojan8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze proszę o pomoc w opisaniu  układu elektrycznego mojej cepki.

Poradźcie mi co mam zrobić aby zamontować oświetlenie led mojej cepce.

Proszę może o przedstawienie jakiejś listy rzeczy należy zakupić oraz jakie ledy zastosować 3528 czy też 5050?

Czytałem na forum ale już od tego czytania wszystko mi się pomieszało w głowie :miga:  więc do Was zawracam się o pomoc.

Pozdrawiam  :]


Jeszcze jedno zdjęcie tylko bez pokrywy

post-18774-0-04989800-1438355519_thumb.jpg

post-18774-0-98024400-1438355538_thumb.jpg

post-18774-0-35336900-1438355671_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojan, nalezalby jeszcze odszukac reszte instalacji 12V jezeli istnieje (ta z holownika).

Ten transformator jest bardzo prosty i nie ma dodatkowego wejscia 12V a jego moc jest znikoma (zasila pewnie tylko pompki).

Generalnie jak chcesz to moge zerknac Ci na cepke po weekendzie (rano jade nad wode) i cos podpowiedsiec, dradzic itd. A jak Ci sie nie spieszy to i mozesz zerknac na moja instalacje solarna w cepce ale to dopiero po 16.08 bo do tego czasu cepke bede mial w Niedzwiadach Malych i dojezdzal na weekendy.

Chyba ze sie tez wybierzesz na ktorys z dwoch nastepnych weekendow i zobaczysz jak LED 3528 swieca w nocy, jakie swiatlo daja i ile.

Jak cos to daj znac, zdwonimy sie i jakos ogarniemy ;).

Teraz to na 100% moge Ci napisac ze potrzebne beda:

Solary, akku, okablowanie, regulator. Reszta jest zalezna od tego co juz w cepce jest, co sie wykorzysta i co chcesz osiagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojan, nalezalby jeszcze odszukac reszte instalacji 12V jezeli istnieje (ta z holownika).

Ten transformator jest bardzo prosty i nie ma dodatkowego wejscia 12V a jego moc jest znikoma (zasila pewnie tylko pompki).

Generalnie jak chcesz to moge zerknac Ci na cepke po weekendzie (rano jade nad wode) i cos podpowiedsiec, dradzic itd. A jak Ci sie nie spieszy to i mozesz zerknac na moja instalacje solarna w cepce ale to dopiero po 16.08 bo do tego czasu cepke bede mial w Niedzwiadach Malych i dojezdzal na weekendy.

Chyba ze sie tez wybierzesz na ktorys z dwoch nastepnych weekendow i zobaczysz jak LED 3528 swieca w nocy, jakie swiatlo daja i ile.

Jak cos to daj znac, zdwonimy sie i jakos ogarniemy ;).

Teraz to na 100% moge Ci napisac ze potrzebne beda:

Solary, akku, okablowanie, regulator. Reszta jest zalezna od tego co juz w cepce jest, co sie wykorzysta i co chcesz osiagnac.

Tzn musze przeszukać wszystkie szafki. Jak podłączam auto z cepką to oświetlenie 12v działa :hmm: to może oznaczać że instalacja 12v istnieje czyź tak?

 Myśl z oświetleniem led mnie zainteresowała gdyż obok mnie stała cepka z takim oświetleniem w środki jak i na zewnątrz.  :]

A mam trochę czasu na  przemyślenia gdyż pogoda na wybrzeżu nieprzyjemna brrrr......

Edytowane przez trojan8 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.