Skocz do zawartości

Przyczepa dla 5 osobowej rodzinki - szukam modelu jak położyć 3 dzieci


Gienia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Jesteśmy 5 soobową rodzinką (dzieci mają 9, 7, 2 lata). Od wielu lat jeździmy pod namiot na wakacje. Znajomi jeżdzą z przyczepą kempingową i myslimy się przesiąść na przyczepę.  Co roku spędzamy 3 tyg pod namiotem w Polsce, w tym samym miejscu (i tak bedzie nadal). Jeżeli byśmy mieli przyczepę - może moglibysmy wyskakiwac na weekend choc niektórzy nam mowia, ze to za duzo roboty aby wyszykowac przyczepe na weekend (ale to inny wątek).

 

Od kilku lat myślimy o przyczepie, ale brakuje nam KONCEPCJI jak z trójką dzieci rozłozyć się w przyczepie.

Pewnie fajniej mieć przyczepę, którą można ciągnąc na prawojazdy kat B..choć jeżeli byście polecali zrobić inne prawo jazdy to też jestem otwarta.

Znajomi maja i polecają przyczepy za ok 4-5tys na 4 os rodziny. My pewnie chętnie przeznaczymy 4-15 tys w zależności co polecacie, bo czasem naprawdę warto dopłacić.

 

Czy możecie polecić model przyczepy na potrzeby rodziny z trójką dzieci?

 

dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeździcie z namiotem to przyczepa będzie następnym etapem. Większość już to przerabiała. Szukaj wersji z łóżkiem piętrowym i toaletą w której jest choćby szczątkowy prysznic. Jak ją sprawdzić to szukaj na forum. Było tego mnóstwo. Jeżeli jeszcze będzie mieć przedsionek to z dziećmi będzie wspaniale. Najtańsze to sobie daruj. To zgniłki. Ale za 15 to warto szukać.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje cię duża przyczepa to może: http://olx.pl/oferta/duza-przyczepa-kempingowa-lekka-5-6-osob-lodowka-ogrzewanie-led-CID5-ID6KiiH.htmlJest przenośna toaleta ale niestety nie ma prysznica. W tej cenie prysznic w przyczepie jest raczej nie osiągalny. Ma prysznic zewnętrzny (turystyczny).


Jeśli masz jakieś pytania pisz na PRIV lub dzwoń.

Edytowane przez Paszczak22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dzięki za odpowiedzi.

Co do prysznica to nie jesteśmy wymagający. Często przez kilka tyg śpimy pod namiotem "na dziko" i mamy tylko wodę z rzeki lub jeziora i to jest ok. Wtedy prysznic można odpuścić.

 

Podoba mi się pomysł łóżka piętrowego. Przyznam się szczerze, ze właśnie tego dotyczy mój post. O MODEL przyczepy (jeżeli ktoą ma lub widział ogłoszenie takiej przyczepy to też chętnie skorzystam choć wiem, że tego jest masa. Też zgniłków :(  Więc pytanie Jak rozlokować dzieci. Może tu zabrzmię trochę dziwnie mówiąć, że ja wolałąbym spać tylko z mężem w jednym łóżku, niż z męźem i jeszcze dzieckiem.....kocham dzieci, ale spać to spią osobno :)

 

Teraz w namiocie każdy ma osobną sypialnie. My swoją, malutki synek swoją a dziewczynki starsze czasem osobną każda ma sypialnię a czasem one mają wspólną.

 

Czyli troszkę stan idealny to taki aby w przyczepie mieć sypianie dla rodziców, sypialnie dla dziewczynek (7l i 9l)  i osobno spanie dla synka (2l). Czy znacie takie modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj Burstner Ventana 480 TK, przyczepa nie za duża ale myślę że funkcjonalna. Posiada 2 części sypialne - dla dzieciaków i rodziców.

Aktualnie w Polsce nie znalazlem w ogłoszeniach, ale na holenderskim portalu jest kilka egzemplarzy:

 

http://www.marktplaats.nl/z.html?query=480+tk&categoryId=289&postcode=

Edytowane przez Prusiak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te przyczepa Burstner Ventana 480 TK wygląda super!!! Układ łóżek super. A moge podpytać czy polecasz ją ze względu na układ łóżek czy generalnie z innych tez powodów jako fajna?

 

Właśnie ten układ co w http://olx.pl/oferta...D5-IDauDJR.html. Tyle, ze ta na polskim rynku to z 84r. i wygląda trupowato przy tamtych, ale tamte sa po 20.000zł.

 

 

Przyczepę chcę ciągnąc Mitsubishi Outlanderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

U siebie mam układ taki jak w tej

 

https://m.youtube.com/watch?v=WnqkIdjG1JY

 

Również mam trójkę dzieci syn (10) i dwie córki (8, 4). Szukałem z piętrowym łóżkiem długo czegoś fajnego, dzieci też tylko piętrowe łóżko chciały, a teraz nikt nie chce spać na tym niższym. Syn śpi na górze a córki razem w kąciku na tym rozkładanym.

Dolne służy do przechowywania pościeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam układ taki jak w tej

 

https://m.youtube.com/watch?v=WnqkIdjG1JY

Układ ciekawy dla 2 osób ale auto nie nada się do niczego :] to nie ten filmik miał być dodany

 

Również mam trójkę dzieci syn (10) i dwie córki (8, 4). Szukałem z piętrowym łóżkiem długo czegoś fajnego, dzieci też tylko piętrowe łóżko chciały, a teraz nikt nie chce spać na tym niższym. Syn śpi na górze a córki razem w kąciku na tym rozkładanym.

Dolne służy do przechowywania pościeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.