Skocz do zawartości

Co myślicie o tej przyczepce?


aa2xa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :-)

 

To mój pierwszy post... od tego sezonu planuję postawienie przyczepy na Helu, o czym marzyłem od dawna.

Przyczepa będzie stała w 1 miejscu w zasadzie cały sezon.

Zależy mi na czymś raczej większym, żebym mógł czasem zaprosić znajomych czy rodzinę.

 

Znalazłem np. taką przyczepkę: http://www.karawaning.net/amara.htm

co myślicie o niej?

 

Ew. ta - ale dość długo się sprzedaje widzę:

 

http://www.karawaning.net/tqm.htm

 

Warto jechać ponad 200 km i je oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej materii, w innej, w tych czasach... obligatoryjnie trzeba być ostrożnym bo wszędzie znajdzie nie ktoś kto bez skrupułów wydyma Cię z pieniążków.

Taki kapitalizm mi się nie podoba, znam inne, lepsze ale cóż...

200km to jak puszczenie bąka, warto pojechać zobaczyć z włączoną uwagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej materii, w innej, w tych czasach... obligatoryjnie trzeba być ostrożnym bo wszędzie znajdzie nie ktoś kto bez skrupułów wydyma Cię z pieniążków.

Taki kapitalizm mi się nie podoba, znam inne, lepsze ale cóż...

200km to jak puszczenie bąka, warto pojechać zobaczyć z włączoną uwagą.

 

Ja myślę, że czasy nie są złe. Czy to kapitalizm czy socjalizm ludzie chcący wydymać z pieniążków istnieli od początków cywilizacji. Ale to już tematyka na inne forum ;-)

 

W końcu odpuściłem bo cały czas nie mają jej jeszcze z powrotem na placu. Znalazłem inną i chcę kupić. Chociaż jeszcze taką widzę:  http://olx.pl/oferta/duza-5-osobowa-przyczepa-kempingowa-jednoosiowa-CID5-ID9BXrw.html#f604383b8a

w sumie nawet wygląda lepiej niż ta co się zdecydowałem... ale nie mam z kim pojechać jej oglądać... a ta poprzednia prześwietlona i wszystko gra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zdjęcia nie oddają pełnego stanu żadnej z przyczep, ale zachęcająco zrobione przyciągną uwagę i spowodują późniejsze zniesmaczenie delikatnie pisząc.

Zdjęcia w tym ogłoszeniu są wręcz prymitywne, ale... to oznacza że nie robił ich "zawodowiec" szukający jelenia a to już coś i w tym wszystkim niesprzyjającym dostrzegam optymistyczne cechy.

Fajnie jakbyś z grubsza uzupełnił profil, czasami to pomaga szukającym budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne... dziękuję za pomoc :-) zadatek wpłacony i przyczepa wybrana...od osoby prywatnej... Hobby Deluxe z 1993 roku.

Byłem z kolega który bardzo dokładnie wszystko sprawdził, ja też oczywiście oglądałem.

 

Myślę, że to dobry zakup :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, jesteś chyba rekordzistą w szybkości zakupu przyczepy !!!

Oby było pięknie i samych radoch.

Zapodaj jakiś link chociaż, ogłoszenia nie musisz chronić. 

 

 

Hehe... dzięki.. no ogólnie dość szybko podejmuję niektóre decyzje... szkoda mi czasu na jeżdżenie... każda kolejna wizyta to sporo kasy wywalone na oglądanie i transport. Więc cena nie jest dla mnie priorytetem... bardziej to, czy mi się podoba i jest w dobrym stanie... akurat pojechałem z kolega , którym 2h wszystko co się da oglądał więc jestem spokojny, że tam nie ma jakiejś grubszej awarii...

 

to ta: http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-de-luxe-zadbana-1100kg-CID5-ID9msaP.html

 

ale nie wiem czy się wyświetla bo już właścicielka jest zdezaktualizowała ponoć.

Poza tym to moja 1 przyczepa i będzie stała w 1 miejscu na Helu więc nie mam jakiś wielkich oczekiwań i nie wiem jeszcze co będzie dla mnie ważne itd. Jak się tego dowiem to następnej pewnie dłużej poszukam... a może zostanę z tą ;-) kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.