Skocz do zawartości

TEC z Ostrowa Wielkopolskiego


xanto

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz na myśli Gregorov?

Ja dotychczas słyszałem same pochlebne opinie na temat karawaning.net. Sam nawet chciałem jechać oglądać właśnie tą przyczepkę.

 

Poczytaj w dziale o komisach. Jest o nim parę niepochlebnych opinii.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka wygląda dobrze i jest warta zainteresowania. Jest dobrze wyposażona , naprawdę warto się nią zainteresować.

 

Osobiście uważam wszelkie uogólnienia za mało istotne. Każdy przypadek sprzedaży i zakupu :przyczepa:  należy rozpatrywać indywidualnie.

 

Pamiętajcie ,że oceniamy przyczepy mające po dwadzieścia lat lub więcej,a sprzedający także nie ma rentgenu w oczach i mogą zdarzyć się pojedyncze wpadki przy sprzedaży rozczarowujące kupującego.

 

Jak to właściwie jest z tymi obiegowymi opiniami ,"nowe przyczepy są mniej solidne od starych", a" dwudziestoletnie mają być jak nowe". Osobiście uważam że jest w tym trochę obłudy wynikającej z bardzo prozaicznego powodu wysokich kosztów zakupu nowej lub prawie nowej :przyczepa: .

 

Kolego jedź do Ostrowa Wielkopolskiego i osobiście sprawdź tę przyczepę  i zdecyduj czy ją kupić , pamiętając o tym że ma 21 lat i że nikt Tobie nie zagwarantuje braku jakichkolwiek usterek.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli Gregorov?

Ja dotychczas słyszałem same pochlebne opinie na temat karawaning.net. Sam nawet chciałem jechać oglądać właśnie tą przyczepkę.

Zalecam tylko ostrożność. Jeśli jednak niezbyt znasz się na ocenie stanu technicznego przyczepy to proponuję zabierz kogoś z doświadczeniem. Jest dział na forum gdzie koledzy pomagają oglądać przyczepy. Nie zniechęcam cię do odwiedzenia karawaning.n wręcz przeciwnie-zajedź, pooglądaj, podotykaj, postukaj a szczególnie powąchaj nie tylko tego Teca ale również i inne. Nie piszę żadnych uogólnień a moja uwaga dotyczy wyłącznie sprzedającego a nie konkretnej przyczepy. Aby nie być gołosłownym proponuję poczytać ten wątek szczególnie od postu #11 http://forum.karawaning.pl/topic/15584-kawa%C5%82ek-mi%C4%99kkiej-scianki-remontowa%C4%87/

Tutaj dodatkowo wątek kolegi Robak70 który również tam zakupił swoją przyczepę http://forum.karawaning.pl/topic/14383-hobby-460-classic-i-d%C5%82ubanie-paluchem/

Edytowane przez Gregorov (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka wygląda dobrze i jest warta zainteresowania. Jest dobrze wyposażona , naprawdę warto się nią zainteresować.

Warta zainteresowania ? Za tą cenę przy odrbinie dystansu kupisz 2 takie przyczepy z tego rocznika i z takim samym wyposażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.