Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, patriks napisał(a):

... bo nie wypada przy Alll Inclusive..  ;-)

Do dziś na płocie powiewa jakaś czarna płachta  :-) ... co tam się wydarzyło to tylko drzewa wiedzą :-)

CO SIĘ WYDARZYŁO W GRYFINIE ZOSTAJE W GRYFINIE hehe

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gryfinie to nie była 02 w nocy i skrzynki nie były żeliwne  .... tak było ale w Toruniu , a poza tym w Gryfinie to Patryś przeca spał i udawał że go nie ma :-)

To kiedy eksplorujemy "rodzinną" z noclegiem na kampie ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Gryfina ......

https://gryfinska.pl/artykul/ktorego-wykonawce-chcecie-na-dni-gryfina

"Ustalmy wspólnie repertuar 25. Edycji Dni Gryfina!” – zachęca fanpage Gminy Gryfino, umieszczając link do głosowania on-line."

Bardzo proszę o głosy na muzykę "która nie niszczy resztek człowieczeństwa w człowieku".

Moleman TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lbuster napisał(a):

Mi najbardzie pasuje nisko polo, bo tam tylko o miłości - istota człowieczeństwa :ok:

mi też polo pasuje ..... szczególnie że pewnie i tak będziemy przy ognisku siedzieć więc co to za różnica

Co to za strona ... ta o gryfinie ? :-)

Najpierw zaatakowała mnie po oczach reklama ekogroszku (swoją drogą ciekawy zlepek słów) a później jak chciałem wyklikać tą muzykę to napadła mnie reklama IFS POLAND ........ co to za pomysł żeby na wiejskiej stronie z ekogroszkiem reklamować firmę od softu od automatyki przemysłowej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... chodzi o to ..... by było na co przyjechać, bo pieśni typu:

- "Przez tę Niewiadówkę zieloną oszalałem",

- "Miłość miłość w Niewiadówce, dałem dziewczynom po stówce",

me ucho depczą :-)

....... aaaaa odnośnie miłości ....... to dłuuugi temat ..... na ognisko znaczy sie !!!!! Hehe

TOM .... love Knaus :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TomekKnaus napisał(a):

me ucho depczą :-)

Dobrze Ci idzie, jeszcze dwie zwrotki i zarobisz tyle, że kupisz sobie nowe uszy :ok:

9 minut temu, TomekKnaus napisał(a):

aaaaa odnośnie miłości ....... to dłuuugi temat ..... na ognisko znaczy sie !!!!!

Ciężko będzie wytrzymać w tej temperaturze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, niezłego zgroza miałem między Boys a Majką Jeżowską. Wybrałem Tomek dla ciebie Majkę. Mam nadzieję, że po głosowaniu nie ma obowiązku uczestnictwa.

A mi wyskoczył nie ekogroszek, ale "Romansuj z samotnymi mamami". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, liwiusz333 napisał(a):

Kuźwa, niezłego zgroza miałem między Boys a Majką Jeżowską. Wybrałem Tomek dla ciebie Majkę. Mam nadzieję, że po głosowaniu nie ma obowiązku uczestnictwa.

A mi wyskoczył nie ekogroszek, ale "Romansuj z samotnymi mamami". ?

Apropo .... na Sylwestra z Żoną się wybraliśmy do tzw. ciepłych krajów - a tam jak wysiadamy na lotnisku to plakaty wszędzie, że na Sylwestra wystąpi Majka Jeżowska :-), dopiero co na Woodstoku też była, jeszcze do Gryfina przyjedzie !!!!!!! - mam wrażenie, że mnie ona prześladuje !!!

..... a odnośnie reklam .... to każdemu wyskakują reklamy związane z tym, co ostatnio przeglądało się na Internecie .... co Ty tam Komandos przeglądasz ?!?!?! - będę musiał się wybrać do Agnieszki i zaznajomić ja z owym tematem :-) (a niby ojciec rodziny wielodzietnej) !!!

... mi wyskoczyła reklama - czyszczenie DPF, EGR itd. :-)

Zmartwiony zachowaniem Liwiusza333 ... TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2023 o 11:09, liwiusz333 napisał(a):

A mi wyskoczył nie ekogroszek, ale "Romansuj z samotnymi mamami". ?

 

 

W dniu 8.02.2023 o 11:19, TomekKnaus napisał(a):

a odnośnie reklam .... to każdemu wyskakują reklamy związane z tym, co ostatnio przeglądało się na Internecie ....

A to ciekawe bo ja ani groszku ani tym bardziej (tfu) "eko"  nie szukałem przez ostatnie 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.