Skocz do zawartości

Tak dobrze czy tak źle ???


TikTak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po trzech latach przerwy chcę znowu wejść w posiadanie przyczepy.

Tymczasem - niespodzianka.

Nie bardzo jest w czym przy zakupie wybierać.

 

Czy coś się zmieniło, gdy mnie tu nie było?

 

Jest tak dobrze - to znaczy, karawaning stał się tak popularny,

że ludzie przyczepy wykupili ?

 

Czy może - na odwrót: tak źle, mało kto już się tematem interesuje to i handel

w tej dziedzinie podupadł?

 

 

Pozdrawiam i proszę o oświecenie

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz budżet do 5 tysięcy to rzeczywiście nie ma w czym wybierać ale wystarczy co najmniej trzykrotnie go powiększyć i moim zdaniem jest w czym szukać :) no chyba że oczekujesz w tej cenie jakuzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Przedmówcy dobrze sprawę określili, choć nie przeczę - dosadnie ;)

Musisz Kolego podać, na jakiej podstawie sądzisz, że jest tak, jak to opisałeś :hmm:

W tym momencie nie można inaczej ustosunkować się do Twoich pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum sie przez te lata tez zmienilo - trudno uwierzyc - na 5 postow 3 agresywne, tez mialem troche przerwy i z lekka oczom nie wierze, ale badzmy dobrej mysli...

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek uzasadnij dlaczego np moj post oceniasz agresywnie?

 

Sorry ale jeśli ktoś pisze "Nie bardzo jest w czym przy zakupie wybierać." to chyba szuka przyczepy np KABE z 2000 roku w kwocie do 10.000...

 

Tym bardziej TIKTAK... jako zaprawiony user nie powinien mieć problemu z określeniem swoich preferencji i przełożenia ich na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno uwierzyc - na 5 postow 3 agresywne, 

 

 

Gdzie Ty tu widzisz agresję ????  :look:  Ty chyba jeszcze agresji na Forum nie widziałeś.....  :krzykacz:  :klotnia:  :boks:  :tuk: A przez 3 lata sporo się działo...  :-]  :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty tu widzisz agresję ????  :look:  Ty chyba jeszcze agresji na Forum nie widziałeś.....  :krzykacz:  :klotnia:  :boks:  :tuk: A przez 3 lata sporo się działo...  :-]  :-]

 

Aha, czyli normalnie tak..sory, stary juz jestem, Tik Tak opisz jakies wyprawy co na pewno byles w miedzyczasie..

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miło usłyszeć znowu znajome głosy. :)

 

Dzięki za podpowiedź.

Rzeczywiście pewnie na razie jeszcze uszczuplone zapasy z zimy

zostały i trzeba trochę poczekać.

 

Jacku, wyjazdy były w międzyczasie, ale z największą skruchą przyznaję: bez przyczepy.

Na usprawiedliwienie mam tylko to, że tam przyczep w ogóle nie mają, więc się z przyczepą nie da.

Ale nic dziwnego, skoro auta parkują tak:

 

DSC05789_zpsc49550e4.jpg

 

to duże styropianowo-blaszane pudło na kołach już żadną miarą nie da się tu wcisnąć.

Z relacją produkowałem się tu: http://www.travelbit.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=29753

i tu: http://www.travelbit.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=31864

 

Następna będzie jeszcze egzotyczna ale jak dobrze pójdzie, potem już karawaningowa.

 

A do tych z Bedlna k.Kutna to można mieć zaufanie?

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurna, ale Cie daleko wynioslo tym Aeroflotem, no ciekawa opwiesc JEST :slina:  wreszcie, co do budek to nie wiem, sam szukam ale ostatnio troche jakby mi ochota odchodzi... :pad:

 

J. :ok:

 

W tym Peru ladnie - jeszcze calego nie przeczytalem ale juz mnie sie podoba, tak jakby zadowoleni ludzie na ulicach, jak w Rumunii, :bzik:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.