Skocz do zawartości

Bałtyk 2015 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na eS :-)  Był super bo dorobiłem pawęż pod silnik i służył z trzy sezony po czym rozszczelniły się komory,zapomnij o sklejeniu porowatej  powierzchni powłoki pontonu :-/ 

To jezioro Jeziorak będzie piękne od strony wody,muszę coś wymyślic żeby choc częśc tych wód spenetrowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzie pływać na Jezioraku. Najdłuższe w Polsce (27km).

 

Byłem parę lat temu w Makowie (k. Tynwałd) i było super.

Jedyny minus to kolor wody, jest niestety brunatna od zrytego dna (możliwość pływania na wszystkim co ma silnik spalinowy) oraz jak to powiedział mój kolega (ma tam działkę) od nieczystości z łudek spuszczanych w zaroślach bo szkoda kasy na kei :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przeczytaniu tego wątku przyjechałem do Rowów skuszony korzystnym cennikiem "u Krystyny". Ale jak przyjechałem zobaczyłem bałagan, robotników którzy budują/naprawiają jakaś altankę piją przy okazji piwo i zachowują się mało kulturalnie. A że obok jest wagadunga to skorzystaliśmy z ich oferty. Na miejscu dwie załogi, dużo miejsca cisza spokój. I tyle plusow. Woda ciepła tylko w określonych godzinach, pobierają opłaty za dzieci (2,5 roku) a jak słusznie zauważyła moja żona nawet niema placu zabaw dla dzieci. Wlasciciele to chyba straszne sknery bo przy zlewozmywaku jest wywieszona kartka ze woda pitna jest przy ujeciu do węża, bo pewnie tam mają osobny licznik i nie placa za ścieki, ale jak odkręciłem kurek to się cały popryskalem bo nawet porządnej wylewki niema. I niby pierdoła bo każdy powinien mieć swój w przyczepie na wszelki wypadek ale akurat my zapomnieliśmy zabrać z domu - o czy mowa? Papier toaletowy! Tu w toalecie niema go co szukać, kącika do gotowania tez nie widziałem wiec jak nam sie gaz skonczy to jestesmy "ugotowani". W łazience kartka - zakaz korzystania z czjnikow bezprzewodowych. Jak się chciałem potargować z uwagi na to ze jesteśmy w niskim sezonie usłyszeliśmy że jak chcemy to możemy jechać gdzieś indziej. Wiec jak właściciele tak grają to wykupiliśmy nocleg na 2 dni zamiast tydzień i jedziemy gdzieś indziej. Polecicie coś w niedalekiej okolicy? Tylko nie Łeba bo tam chcemy jechać w lipcu.

Przenieście się do OW Energetyk w Rowach. Byliśmy w zeszłym roku i jesteśmy zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba nie jest camping tylko pensjonat. Czy mam rację?

Niestety nie masz racji to jest pole namiotowe i kempingowe od zawsze a do tego za brama maja pokoje, maja tez swoje przyczepy na polu jak ktos nie ma swojej tu masz ich stronke http://www.slowinskaperla.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

czy ktoś z forumowiczów będzie w Rowach u Krystyny w terminie od 5 lub 6 lipca tak na około 10 dni???

No my jestesmy ale do konca tego tyg potem może w sierpniu wszystko zalezy kiedy mala wyskoczy na swiat

Odnośnie http://www.slowinskaperla.com.pl/ mam pytanie. Czy dużo wcześniej trzeba rezerwować miejsce? W tym roku chcemy zmienić miejsce

pobytu, myślimy o Rowach koniec lipca początek sierpnia.

 

Nic nie trzeba rezerwować co roku jeździliśmy na slowinska perle i zawsze byli miejsce

Na 90% my bedziemy w OW Energetyk w Rowach od 17 sierpnia .Chyba że się zmieni na coś innego :)

Czy tobie naprawde się opłaca jesli chodzi o ceny na tym polu ? U Krystyny i na slowinskiej perle masz taniej

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz racji to jest pole namiotowe i kempingowe od zawsze a do tego za brama maja pokoje, maja tez swoje przyczepy na polu jak ktos nie ma swojej tu masz ich stronke http://www.slowinskaperla.com.pl

 

No i oferta na 2013 już jest. ;)

post-10895-0-08057600-1434004534_thumb.jpg

Na 2014 też da się znaoleźć. :)

post-10895-0-00686900-1434004568_thumb.jpg

 

Jak jest z wyjściem nad morze z tego ośrodka? Daleko, trzeba deptać?

Czy czasem nie będzie tak, że w lipcu będą tam mieli jakieś kolonie i trochę głośno może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.