Skocz do zawartości

Czy ktoś oglądał przyczepkę SAM z Rewala


ipy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w tym przedziale cenowym, to nie ma innej alternatywy, jak tylko i wyłącznie Niewiadówka do remontu.

Nie znajdzie się za ok. 2,5 tys. zł. "fajnej" przyczepki z tradycyjnym, szkieletowym nadwoziem, sam nigdy takich nie widziałem. Nikt takiej nie znajdzie, nie ma szans. :nono:

No, chyba że interesuje nas wyłącznie rama, a resztę zrobimy sami :]

A mnie się udało. Ja za swojego Tabberta dałem 2900,00 zł plus koszty rejestracji. Było to chyba 3 lata temu. Przyczepa była zadbana więc remont ograniczył się do najazdu popękanych szyberdachów i wymiany opon + plus pewnie jeszcze pare pierdułek o których nie już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

naturalnie zgodzę się z przedmówcami, że to raczej pojedyncze przypadki... ale ja również uważam, że będąc wystarczająco cierpliwym, da się do 3k kupić coś godnego. Z hamulcem najazdowym, szczelnego (w miarę) i kompletnego.

Ja sprzedałem w 2013 roku Wilka Ci Sport w układzie 2+2 z ogrzewaniem (truma!), lodówką (sprawna!), zlewozmywakiem (niedziałający kran i pompka ;-P) ale: wszystkie okna całe, wszystkie narożniki oryginalne, pełen całoroczny zamykany przedsionek (!!!) ale wszystkie ściany podwijane do góry, nie odpinane :-) pękniete okno dachowe (plastik), drobny zaciek przy rączce manewrowej tylnej lewej (do wyjęcia i uszczelnienia, zaciek na 2 na 7 cm w dół), hamowana (czyli hamulec najazdowy i ręczny), DMC 740kg (!!!) MW równe 500kg, moim zdaniem największy minus: rama nie była ocynkowana, tylko malowana, i w paru miejscach trzeba by wyczyścic, zagruntować, zapodkładować i pomalować porządnie. ale poza tym na pewno jeszcze dekadę będzie służyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie starszych "sandwiczy" zostałem postraszony, że w większości wypadków będą miały zgnity szkielet i mimo że z zewnątrz oraz od środka nie widać niepokojących objawów, to budka rozpadnie się na pierwszym zakręcie.

 

To ma być moja pierwsza kempingówka więc nie chcę na początku zaliczyć jakiejś grubszej wtopy... Jak znajdę egzemplarz, który po pierwszym kontakcie ze sprzedającym wyda mi się interesujący, napiszę kolejnego posta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy z forum-moi poprzednicy ,naprawde Tobie dobrze doradzaja.Rozejrzyj sie po roznych tematach na forum,poczytaj wiecej o polach kempingowych,poogladaj zdjecia a wnioski nasuna sie same.Tez mysle,ze lepiej poszukac jakiejs niewiadowki/N126/i sobie ja pomalu dopasowac do swoich potrzeb,niz pakowac sie w to "cos".Powodzenia w poszukiwaniu/nie powinno byc problemu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na olx pojawiła się n-ka bez środka za 1000 zł. Widziałeś ją?http://olx.pl/oferta/przyczepa-kampingowa-CID5-ID98BwT.html#d8a9460e1b

Edytowane przez tatadyrektor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyczepa zlinkowana przez kolegę bammber wygląda zachęcająco i do tego może ją  kolega obejrzeć-chyba warto jak budżet odpowiada.

Pozdrawiam-MagZyg

Edytowane przez MagZyg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.